• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

24. júla 2009 
zumi - aku?
aj ja by som si dala :slight_smile:
6. mar 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte je tu niekto?
6. mar 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ako sa mas uz je lepsie?
6. mar 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj aspi,vôbec mi nieje lepšie,je mi na vracanie a to brucho stále bolí. :frowning2: :frowning2:
6. mar 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby tuším to tu vázne :frowning2: :frowning2:
6. mar 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib no nevyzera to len na ovulacne bolesti nemoze to byt aj nejaka viroza hnacku nemas? jest ti chuti?
6. mar 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to také divné.Jem za štyroch a potom mi je zle.Hnačku nie,skôr zácpu.
6. mar 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nie som lekar ale asi by som to nepripisovala len ovulacnym bolestiam ked ti je tak zle :unamused:
6. mar 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem.ja mám dosť hokej.keď už som tehu tak super a ked to bola OVU tak aj tak sme sa snažili tak uvidíme o dva týždne.
6. mar 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. ja tlacim akurat kaviar.. taku chut som dostala v tescu ze to teraz ladujem. nic sa mi nechce. a uz vobec nie zajtra do skoly.. bleble
6. mar 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pici, akoze ty si v piatok vecer doma...moj muzik sa akurat chysta von, musi ist zaplatit kolo, mal narodky, mne sa nechce, budem doma citat vase, nase priznaky, nepriznaky :slight_smile:
6. mar 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Peknu sobotu! :wink: Simib ako sa mas myslela som na teba snad uz je lepsie :wink:
7. mar 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej. pici bola doma. som uz zienka domaca. aj ked teda raz za cas .. si idem jasne ze vyrazit. ale piatky nikdy. v sobotu mam skolu tak to by som bola ko.

no.. nevydrzala som .. a spravila som si test.. ale bol negativny... :unamused: nevadi. nech len´pride mrcha.. a ideme na to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,no Pici.Aspoň vieš ako na tom si,aj keď to ešte nemusí byť isté.Aspinka brucho už lepšie ale stále mi je špatne a bolia ma kríže.
7. mar 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikto tu nieje???
7. mar 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ja som tu
7. mar 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zuzík.Ako? :slight_smile:
7. mar 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a celkom to ujde a ty? o siestej idem pre kamosku a ideme na kavu a potom o osmej na tu oslavu tak mam super den pred sebou :wink:
7. mar 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No v pohode celkom.K nám dnes majú dojsť známy na Hruškovicu tak som zvedavá ako to dopadne.
7. mar 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mrcha.. pride urcite.. citim to...
7. mar 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pici veď uvidíš.Majú ti dojsť dnes?
7. mar 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej. maju dnes.. zatial neprisli.. rano som si spravila test a negativny.. tak nepridu.. mam zakaznicku tak pridem asi az vecer...
7. mar 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK Pici tak daj vedieť či došli.
7. mar 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak ja som dnes soferovala boli sme nakupit a isli sme do dedin ze si zajazdim v celku ok len tie dedinske cesty nepoznam take klukate sama zakruta ale v celku dobre mala som trocha problem rozjazd do kopca to mi zdochlo a na tej rucnej mna to instruktor ucil na spojke a preslapnut ale uz som to zabudla. Jaj a skoro som sejmula cylistu v dedine taky ujo ide si po strede a jak isla zakruta dokopca ja ze ho obidem ale v protismere auto tak som trocha spomalila moj muz krici zastav ale nejako som to stihla i ked muz tvrdi ze som sa optrela spetakom o uja mne sa nezda no nabuduce radsej zastavim a nebudem machrovat ze stiham :rolling_eyes:
7. mar 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kramy zatial neprisli.. tak ratam ze v noci. doteraz som robila.. unavena som dost.. teda vam mozem povedat.

aspi, nevadi. ked to bolo len skorosejmutie tak je to ok....
7. mar 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy tu nie ste.. zumi niekde uz poldecaky obracia a ostatne su niekde zalezene.. ja idem do pelechu, som total ko
idem zajtra na vystavu do incheby.. dieta a rodina, svagrina je objednana na 4d ultrazvuk...
7. mar 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... ako vidim.. nikto tu nie je.. to znamena ze vsetky poctivo chystate obediky pre manzelkov a ratolesti co?
ja som vcera o desiatej spala ako zabita.. co je u mna priam nemozne za inych okolnosti docielit. pomaly sa chystam na tu vystavu.. a mrchu som este nedostala...
8. mar 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: kde ste stratene? :confused: či snažilkujete :slight_smile: poprípade oslavujete MDŽ? :sunglasses:

my sme zas s malym samy, manžel odišiel do prace, príde možno o 22tej :frowning2: tak nejako to musíme vydržať.. a maly haja..
vonku vypada krasne, ale fakt len cez okno, kvačkala som behúún na balkon a skoro ma odfúúklo. :rolling_eyes:
8. mar 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, vcera bolo super :grinning: domov sme dosli asi o pol tretej...kamoska nachystala super misy, tak sme sa najedli a zagratulovali a potom zostali chalani rozcapeni na poschodi hrat playstation a my baby pod nimi sme zatial nasavali....sme sa rozdelili aj tak dobre :grinning: :grinning: je to taka nasa kaviarnicka :wink:
8. mar 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sa budeme s muzom snazit, aby mi nic neuslo :wink:
8. mar 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok