Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
9. mar 2009

ale ja by som to fakt nedramatizovala. test je negativny.. mecha moze kludne meskat.. ale uz by som chcela aby som mala, lebo cim skor pride. tym skor odide a tym skor budu plodne dni.. dneska som svagrinej nakupila pre krpca take male gatusky, bodynka a tricko... mali v jednom obchode prémaman ci jak sa to pise 40% zlavy tak si aspon v auguste nebudem musiet lamat hlavu co kupit..

liliandax
9. mar 2009

ahojte baby

je tu niekto? 🙂

zumi99
9. mar 2009

ahojte, dpo je den po ovulacii...pici dobre zlavy si vystihla..ja som objednana zajtra na 10:00 k manikerke uz sa tesim nech mi ich skrati aj doplni aj vsetko co sa da aby som mala zase zmenu 🙂

zumi99
9. mar 2009

ta moja mala mi nechce zaspat super som natesena 😠 😠

pici
9. mar 2009

no.. fakt super. lebo za 6 bodyniek , 3 na 3 mesiace a 3 na 6 mesiacov, menchestrove gate a tricko som zaplatila 27 EUR, co je uplna bomba...

budes mat krasne nechty zumi??? sa tesis co?

dpo? no tak to som 17DPO...

liliandax
9. mar 2009

pici - super obchod! 😉 my sa chystame cez vikend do madarska, muz mi slubil, ze ako kompenzaciu za to, ze som tolko sama, ma vezme na nakupy 😀

a moj petko je akosi nachladnuty ☹ aj u vas je dnes tak skaredo? 😒

simib
9. mar 2009

Ahojte.Bola som s malou u logopéda.Pici,no veď uvidíš,ale bola by sranda 🙂 🙂 🙂

pici
9. mar 2009

no sranda by bola. ....
ja stale upratujem. unavena som tak si po tomto skvelom vykone asi zdriemnem. od dneska mam dietu tak si asi viete predstavit ze vsetko by som zozrala...

a o 4 mam doucko.. ble

u nas akurat slniecko vykuklo.. ale asi len na chvilu

liliandax
9. mar 2009

simi - preco chodite k logopedicke?

pici
9. mar 2009

lili ty mas otazky, asi mala nevie nejake pismenko nie? 😝

liliandax
9. mar 2009

zaujima ma to prave preto, ze s kt. ma problemy. Aj moje dve krsnata (+ synovec) chodia k logopedicke a u jednej z nich nevidim zlepsenie ☹ a pravdepodobne nas to caka tiez, lebo Petko susle (mame velku medzeru medzi zubami) tak nech viem, co ma caka 🙄
prip. ak sa da, co robit, aby sme ju casom nepotrebovali

simib
9. mar 2009

Malá mala úplne ochabnutý jazyk,vôbec nevedela L a R.Teraz už vie perfektne L a ostatné sa učíme a cvičíme.Pici ty sa tuším nezastavíš.

bambolina
9. mar 2009

ahojte, picko ake znamienka si bola vyberat, ved ty ani nemas...mne sa kramy este tiez nedostavili, je to 6 dni co mi meskaju, ale bojim sa aj urobit test, lebo som si ho robila pred 10 dnami, a bol samozrejme negativny...bojim sa ci nemam nahodou neaky zapal, lebo od ovulky stale citim take pichanie v podbrusku a tlak na vajecniky...

simib
9. mar 2009

Lili a to by si sa divila ako a čo cvičíme a čo dokáže pomôcť.Ale to sa nedá opísať.

zumi99
9. mar 2009

jaaj tesim sa velmi na nove...vonku je hnusne fuka potom do toho aj prsi

simib
9. mar 2009

čo sa tešíš?na čo nove? 🙂

simib
9. mar 2009

Bambolina a ty sa neboj a testni!!! 🙂 🙂 🙂 Ak si tehu tak to ukáže a ak nie tak to nezmeníš.

liliandax
9. mar 2009

bambolina - ja na tvojom mieste sa testnem, presne ako simi pise 🙂

simi - no to som teda zvedava, co vsetko asi moze pomoct.. ale co vtedy, ak nie je problem s jazykom, ale so strbavymi zubkami? ☹

simib
9. mar 2009

So zúbkami to nič namá,ver mi.Keď sme tam začali asi pred rokom chodiť,Simi nemala predné zúbky a v pohode a teraz má tie predné velké a s medzerou a tiež v pohode.Babenky moje mne je stále tak blbo.A brucho dva dni nebolelo a už zase.Dúfam že nebudem chorá ☹

bambolina
9. mar 2009

mate pravdu, som tak trochu zbabela... 🙂 pockam este neaky ten den a ked nec, testnem sa a objednam sa ku lekarke na sloovensku nech ma kukne a povie na com som, idem buduci tyzden na slovensko 🙂

simib
9. mar 2009

Bambolina držíme palce a daj vedieť ako dopadol testík. 🙂 🙂 🙂

bambolina
9. mar 2009

jasne, dam vediet, aj ked uz stracam nadej....prave som si kukla vas albumik, tak simonka aka dablica to je...sikulka 🙂

pici
9. mar 2009

veri, .. pekne sprav test.. alebo ked dojdes.. venujem ti. dneska som bola prepadnut lekaren...
mala som este take tri znamienka co museli ist fuc... a konecne je to ok...

takze buduci tyzden sa vidime?

liliandax
9. mar 2009

simi - no tak to je pre mna novinka, ze by zubky problem nemali byt 😅 🙂

bambolina - veru, daj vediet.. ci nemame medzi sebou novu tehu 😵

simib
9. mar 2009

Ďakujem bambolina.Ona je čert ale šikula,zatial...Lili to mi aspoň logopedička hovorila a u nás to tak aj bolo,že nevadilo.

bambolina
9. mar 2009

ano, v utorok vecer letime aj s katkou a lucom,katka mi tiez hovori nech pockam a spravim si az na slovensku..nuz uvidim....

picko tebe uz dorazili

pici
9. mar 2009

nie nedorazili ale robila som si test a bol negativny... tak asi dorazia.

bambolina
9. mar 2009

robis test kazdy den

bambolina
9. mar 2009

prave som sa objednala k simkovi, az na 24 ho,takze ak nedorazia , budem urcite testovat aj ja

pici
9. mar 2009

nerobim... nie som milionarka...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre