Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

simib
9. mar 2009

Jáj babenky už by sa to mohlo niekomu podariť,nie? 🙂

bambolina
9. mar 2009

no ved preto, uz som kukala...drahe su tie testy aby sa robili len tak 🙂

pici
9. mar 2009

no mohlo veru. par adeptiek by da tu naslo...

simib
9. mar 2009

No o týždeň aj ja budem vedieť...

simib
9. mar 2009

kde ste?

pici
9. mar 2009

ja mam navstevu.. a potom doucko

simib
9. mar 2009

Aha tak dojdem večer.Možno tu budete.

bambolina
9. mar 2009

no ja tiez idem aspon vyzehlit a radsej nakuknem vecer...pa

aspinka
9. mar 2009

Ahojte!!! Pici co ta ta mrcha natahuje bud nech dojde alebo ide do r... 😀 ale 17DPO by uz mali byt // ale clovek nikdy nevie. A krcok si neskusala ked makky a pootvoreny mrcha pride a ked je tvrdy a zavrety tak ne 😅 Baby volala som do nemocky kvoli vysledkom co robili este malej nejake vytery a vsetko je OK som neskutocne rada a uz tu ta moja modrooka blondina odomna zobre sladkosti 😀

simib
9. mar 2009

Aspi to je super že malá má dobré výsledky.Teším sa. 🙂 🙂 🙂

simib
9. mar 2009

Halooo baby. 🙂

aspinka
9. mar 2009

haloooo hahaha haloooo hohohoh kde ste ktooo?

simib
9. mar 2009

No Aspi tuším sme tu len my dve.

aspinka
9. mar 2009

no aj to na striedacku 😉 a tebe je uz OK?

simib
9. mar 2009

No Aspi brucho trošku lepšie ale strašne mi je zle a dnes som aj 2x vracala. ☹ ☹ ☹

pici
9. mar 2009

ahojte . ja som tu.. teraz som dosla. no.. aspi... ja tiez hovorim. sak ked mam mat tak nech pride. co to na mna skusa?a test je negativny tak je viac ako iste ze nepride..

tesim sa spolu s tebou ze malicka sa ma fajn a je vsetko

a aspi.. ja ani neviem kde mam krcok.. trocha trapas.. ale neviem fakt tak to ani nemozem skusit...

bambolina
9. mar 2009

pici, to ani ja neviem, musim ta podryat, my sme este nerodili..nemusime vediet vsetko.. 🙂 na to su tu baby mamicky aby nas poucili, nie 🙂

pici
9. mar 2009

ako viem si asi predstavit kde by to asi mohlo byt.. ale ... tak vies ako....

aspinka
9. mar 2009

krcok sa ma hmatat s cistymi rukami najlepsie v podrebe no na konci otvoru by mal byt maly cuplik ktory sa meni napriklad pocas ovulacie je krcok makky a otvoreny normalne vam tam vbehne kusok prstu po ovulacii trocha stvrdne a je uzavrety a tak ostava az do mrchy ked sa blizi mrcha tak opat zmakne a je otovreny 😀
No jasne ze ja si ho nahmatam lavou zadnou kedze mi odtial pred 4 rokmi vytiahli male skoro 4kileckove babulatko 😅
simib kedy ma prist mrcha ktory den po ovulke si?

pici
9. mar 2009

no... tak ja to riesit nebudem radsej.. pri mojom stasti si tam nahmatam nieco ine.. 😀

bambolina
9. mar 2009

🙂 no presne, ani ja sa este na to necitim...snad sa zadari aj bez nahmatavania krcka

pici
9. mar 2009

a ked nie.. tak aspi.. budeme sa musiet stretnut a ukazes mi to 😀 😀 alebo mi posles nejake instruktazne video

bambolina
9. mar 2009

tak ja idem dat sprsku a idem hajat, zajtra nakuknem a asi asi sa ja testnem... 😒

pici
9. mar 2009

ano ano.. my ta povzbudime veri..

pici
10. mar 2009

ahojte .. kde sa tulacite? hm?

simib
10. mar 2009

No ahojte.Aspi,som 19DC ale neviem kedy bola ovulka.Minulý mesiac nebola určite od 11do17DC takže je možné že ju mám skôr.Neviem fakt.Pici,tebe stále nedošla mrcha???

simib
10. mar 2009

Halo??????

pici
10. mar 2009

halo halo . som tu. ale pracujem tak tu nonstop nevisim. nie nedosla mi mrcha este..

simib
10. mar 2009

No to ti už aj dlho mešká...Žeby predsa...?

pici
10. mar 2009

no dlho ani nie. mala som dostat v sobotu a je utorok. boli ma lavy vajecnik.. trochu niekedy tak mam mozno nejaky zapal alebo neviem co. test bol negativny.. urcite nie som tehu. aty si si nerobila?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre