Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

ajac
10. mar 2009

NO neva, pomaly budem aj ja dvíhať kotvy tak neskôr 😉

pici
10. mar 2009

borova voda je na predpis miesa sa v lekarni. ja som si nou omyvala rany po vybrati znamienok a ophtalon je myslim ocna mast...

ja prcha. padla mi... vedcer tu budem

simib
10. mar 2009

Borová voda sa dá v pohode kúpiť v lekárni bez predpisu.To je len voda.A framikoin je suoer.

simib
10. mar 2009

A opthalmo septonex je tiež vodička.V balení by mali byť dve flašky.A Pici prečo na recept?Ja chodím borovú vodu kupovať stále,lebo malá je náchylná na oči a preto má aj okuliare tak jej to každý večer pretieram.

pici
10. mar 2009

no mne ju daval lekar na predpis. a oni mi ju zarabali. tak ja neviem

simib
10. mar 2009

Pici asi ti predpísal niečo iné.Borová voda je v podstate obyčajná voda.Tá sa nezarába.

aspinka
10. mar 2009

ahojte 🙂 co noveho u vas?

simib
10. mar 2009

Ahoj Aspi,u mňa nič stále blbo.Ja to nechápem môže byť ovulka naozaj aj tesne po mrche?Alebo dokonca počas nej?A krčok mám tvrdy jak das

aspinka
10. mar 2009

simib ano viem ze niektore baby mali ovulku tesne po mrche alebo pred mrchou 😎
Sak testni a uvidis 🙂 bude sr

simib
10. mar 2009

Aspi ja neviem.Podla mňa keď aj som,tak to testovanie na mňa počká.Fakt neviem...

simib
10. mar 2009

Halo kde ste všetky?Mne mužík odišiel do garáže a malá konečne spinká...

pici
10. mar 2009

ja som teraz dosla....

pici
11. mar 2009

ahojte.. bre ranko vsetkym snazilkam. mrcha dorazila 😖 ... nevadi... ide sa dalej... tu nadej clovek napriek vsetkemu vzdy ma do poslednej chvile co?

ozaj ... kde je kondi? ta tu velmi dlho nebola.. neviete co je s noou?

simib
11. mar 2009

No Pici tak nech rýchlo mrcha odíde,nech môžete snažilkovať znova 🙂 🙂 🙂

simib
11. mar 2009

Dnes tu zas nikto nebude?Nejak to upadá... ☹ ☹ ☹

ajac
11. mar 2009

Ahojte kočky,
Simib kupila som optodačo kvapky aj masť a zabralo nám to hneď a ráno keď sa zobudila už mala očka relatívne ok ... Ďakujem ešte raz ...
Pici don´t worry neviem ako ty ale ja keď môjmu idem povedať, že ideme "miešať" tak ten je celý hotový ... a ja tiež 😵 takže kým zamiešate aspoň ten tvoj bude "spomínať" keby bol vo vytržení ...

ajac
11. mar 2009

Baby špekulujem nad ovulačným testom a nemám žiadne skúsenosti s tým ... vždy som vedela kedy mám ovu ale teraz ako sa to všetko zosypalo mi to nejak hapruje a ja už ani neviem či vôbec mávam ovu ... mate nejaké skúsenosti s tým? a ktorú sú the best?

pici
11. mar 2009

ja nie som z toho smutna. viacmenej som rada ze dorazili lebo aspon skor odidu. a napriek tomu ze s manzelom po babatku velmi tuzime, nie je to pre nas honba za potomkom. sme relativne mlady... tak snad sa nam zadari... tesime sa zo svagrinky ,, brusko jej rastie..... ja mam stale skolu tak to az ako velku tragediu ze na prvy sup nie som tehu neberiem...

ja mam od jednej baby co tu predava .... a zumi ti da na nu kontakt

ajac
11. mar 2009

budem rada a vďačná lebo sa mi nechce vyhodiť money a čič z toho ...
U nás to bolo asi tak ... ja som bola na VŠ, stavali sme dom, bývali sme u svokrovcov a chodila do práce ... takže Lili som si prvé 2 roky 100% neužila a už by som to druhý krat nespravila a preto som si povedala, že až budeme mať druhé mimčo užijem si to naplno ... a ako vraviš ... mám 27 takže do 35-tky nestresujem 😀

simib
11. mar 2009

Ajac som rada že sa malej polepšilo.Ja som Ovu testy skúsila minulý mesiac prvý krát a nevyšli mi vôbec,tak na to kašlem a snažíme sa hocikedy.

ajac
11. mar 2009

To hej, lenže ja toho môjho mám len cez víkend takže moje šance sú .... aj to príde koľkokrát taký unavený, že ledva na nohách stojí ... a celkom by mi to padlo vedieť kedy ho nadobro vyžmykám 😀 😀 😀

pici
11. mar 2009

no.. mne tie testy tiez prd ukazali ale doki mi povedal ze nech nie som psychopat, ukludnim sa..... telo sa potrebuje nastartovat po 7 rokov co vajecniky hajali.. tak nech nemam depky kde nebudem hned tehu...

simib
11. mar 2009

Hm tak to ano.Môj je každý deň doma,takže snaženie každé dva dni mu vyhovujú.Uvidíme,či to prinesie aj výsledok... 🙂

pici
11. mar 2009

my sme zase taky.. ze niektory tyzden by sme sexovali o dusu.. a inokedy aj 4-5 dni nic...

ajac
11. mar 2009

Simib aj mne to povedala moja dr., že nech nestresujem ... ale to víš Lili bola na prvý šup a aj druhé sa zadarilo na prvý šup ("len nevydržalo") a teraz nie a nie sa "rozšupnuť" ... tak som trocha "nesvoja" ...
Simib ja tomu hovorím, že bude musieť chodiť s prachovkou aby najprv poutieral prach 😀 😀 😀

pici
11. mar 2009

xixix... to si ma ajac pobavila...

ajac
11. mar 2009

No to jo ... keby si nás počúvala tak neviem ... naše okolie z nás ide do kolien ale musíme byť slušní ...

simib
11. mar 2009

Ajac ten doktor to povedal Pici,nie mne ale neva.Mne doki povedal,že mám najvyšší čas,aby neboli problémy.A to mám len 27 teda tento rok 28 ale v prvom aj druhom tehu boli problémy...

ajac
11. mar 2009

Ups sorry , no ja idem mať 27 ale to som aj ja mala starosti ... mám vysoké protilátky takže akonáhle som bola v tom tak som musela chodiť každý týždeň na krv a pri Lili mi hrozilo že pôjdeme do Martina meniť krv ... ale keď vidím toho môjho špikuľa tak ti poviem aj som na to zabudla ...

simib
11. mar 2009

No ja dúfam,že ak sa teraz podarí,tak problémy nebudú.Mám doktora známeho a ten my už pred asi 5 mesiacmi povedal,že nech vysadím antiku a počkám aspoň 3 mesiace a potom môžme.A keď budem tehu bude ma poriadne sledovať,aby sme niečo nezanedbali,keď som už tolko toho zažila...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre