• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

24. júla 2009 
To máš dobré, ja ťa tvoj dr. prizerá ja som si to musela pri mojej exdr. odskákať a pritom sa to vôbec nemuselo stať len keby chcela mi poriadne vyšetrenia urobiť a namiesto toho som dostala odpoveď: čo jej poisťovne na to povedia ... a doplatila som ja na to ... ale čo už. Doliečim sa a šupky dupky na "kvasenie" a hádam už bude len a len dobre ...
11. mar 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vieš čo bude gol Simib keď zamiešate dvoj or trojčatá to by si si vynahradila asi za nás všetkých :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tiež mala sprostú doktorku a preto to dopadlo velmi zle,dokonca mi rodina hovorila aby som ju dala na súd,ale to by my bábatko nevrátilo,tak som sa na to vykašlala.Teraz je zatial super a uvidíme ako ďalej.
11. mar 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To dúfam nie.To by som fakt nechcela a našťastie ani v mojeje ani v mužovej rodine dvojičky niesú.Mne stačí jeden zdravý chlapček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. mar 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja polovička ako pi... j....a nepovie a u nás je to "zakázaná téma" pretože vraj má doj....a ako ciganskú hračku ale teraz čo má vyzerá dohopody a je ochotná ... teraz čo som sa liečila tak predpísala aj lieky pre moju polku čo bolo super ... a povedal mi že ide predsa o moje blaho a spokojnosť a to znamená aj manželovu tak mala u mňa vééééééééľke plus ale presne ako vraviš zatial je to super no uvidíme ...
ani u nás nie sú dvojčata ale v našom prípade nevieš ... aj motyka vystrelí ... :grinning:
11. mar 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veď uvidíme.Ja uvidím tak za týždeň...
11. mar 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Držím palceeeeeeeeeeeee silno silno :grinning: :grinning: :grinning:
Simib ak sa smiem spýtať, v ktorom si bola keď si potratila ale ak sa smiem spýtať ak nie tak dopohody ...
ja som bola v 11. -12. t. a všetko bolo ok a prišla som domov od dr. a už nebolo ...
11. mar 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajac skoro 8 mesiac.Dievčatko malo 530g.a 33cm.Mne to zistili keď som mala skoro otravu krvy.
11. mar 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No fasa, ja som začala krvácať a povedala mi, že to je len cievka a že nech idem domov a ak by som začala viac tak nech idem do nemocnice ale že je všetko v poriadku. Prišla som domov a na záchode som potratila ... dostala som krče a už to šlo a keď som povedala v nemocnici tak len krútili hlavou ... a pritom stačilo ma lepšie vyšetriť a potom sa prišlo na to kvôli čomu ale už bolo neskoro a fakt pritom stačilo urobiť len vyšetrenia a zobrať o 3 výtery viac ...
11. mar 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ... už to nechájme tak akosi som navodila blbou náladu ... ono sa nám to vynahradí a budeme mať ZDRAVÉ krásne detičky no nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niektorý doktory by to nemali robiť keď ich to nebavý...No ale zmeňme tému,teraz máme dobrých doktorov len nech majú čo vyšetrovať... :slight_smile: Simonka by už tak strašne chcela súrodenca a každý deň sa ma pýta,či ešte nieje v brušku.
11. mar 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A blbú náladu si nenahodila,lebo ja som sa s tým už dávno zmierila.Možno je to divné,ale Simonka my všetko nahradila.
11. mar 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To nič, moja: Mami len sa tuľkate a nič tak sa idem ja potuľkať a pôjdem si po bábätko ... alebo v sobotu ráno. Zídeme dole do obyvačky: Mami už ste sa potuľkali ak áno tak sa obleč a ideme si po Jurka ... :grinning:
11. mar 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja nie ... suseda má chlapčeka a mali sme rovnako termín a vždy keď ho vidím tak mi trošku prebehne myšlienkou a ešte dala mu meno Jurko ... a u nás by bolo Jurko or Táňa ... ale stále to zostáva aktuálne tak som môjmu navrhla že budeme mať 3 detičky ... :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je nejaký citát?Asi my niekto sedí na kábli...
11. mar 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja Lili sa pýtala ako idú detičky na svet a ja som je povedala, že ocko a maminka sa potulia a bude malé bábätko a teraz stále chodí, že sa len tuľkame a nič ...tak sa "ide" akože ona
11. mar 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahá.No to je zlaté.Mne to dnes nejako nepáli.
11. mar 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď ja poviem môjmu, že mi niekto sedí na kábli tak mi povie: Neva, ale viem, kde by si si ty mohla mne sadnúť ..." :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To by povedal aj mne..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Idem dať obed malej aj ja si dám a dojdem.Budeš tu???
11. mar 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky

ja len tak narychlo, maly je chory :frowning2: tak ani nemam chut sediet za PC :confounded:

mozno este dobehnem..

pekny dnik :dizzy_face:
11. mar 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simib zachvíľu utekám lebo ešte musím si v kancli nechať poriadok ako tak a dneska sa dostanem ku mojej žabke až o 19.00 lebo mám ešte kontrolu účta v inej firme ... ale je to raz za mesiac tak do pohody ... ale zajtra som tu ako na koni ...
ozaj čo tu chceš dnes robiť ... dnes je zástrčkový deň no nie ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... ja som zabudla, že ty stíhaš všetko :wink: :wink: :wink:
11. mar 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja neviem.Možno to aj dnes skúsime ale skôr si myslím že zamiešané už je a keď nie,tak ovulka už bola aj tak určite.
11. mar 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Liliandax.Nech sa malý uzdravý.Je tu zas nejaký hnusný vírus a máme ho aj my. :frowning2:
11. mar 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Liliandax. Čo je malému?
Simib si predstav, že som volala domov a ďalšie dve deti vo škôlke dostali zápal oči ... ako dlho sa lieči zápal keď to mala tvoja Simi?
11. mar 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ona to mala dosť silné a trvalo to tak 5 dní.A bola úplne v pohode.Treba to často utierať tou vodičkou a pozor na špinavé ruky.To zhoršuje.
11. mar 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ako sa mavate pici takze dosla ako dobre uz vies na com si ;)
11. mar 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ahojte tak som si pospala,normálne ma slniečko cez okno uspalo.Ja cez deň moc nemôžem spávať a dnes...Večer nebudem vedieť zaspať určite.A zumi kde sisa stratila?Aspi ako sa máš?čo nové?
11. mar 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..................... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. mar 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib nebude smutna, ak ti to staci, ja som tu :slight_smile:
11. mar 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj bambolina.Ja ani niesom smutná ako sa nudím a to je pre mňa najhoršia vec.Nudu neznášam.
11. mar 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok