Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

bambolina
11. mar 2009

ano, ani ja sa neznasam nudit...sranda , ze sa pri malej stihas nudit...pracujes

simib
11. mar 2009

No malá je dosť samostatná jednotka.Ja pracujem doma.

bambolina
11. mar 2009

jaj, tak to chapem, ked sa pracuje doma, pracovna doba neexistuje, teda mas pocit ze musis pracovat stale...no chcelo by to braceka alebo sestricku 🙂

simib
11. mar 2009

Veď práve.Možno už aj je. 🙂

bambolina
11. mar 2009

hej....a kedy sa asi dozvies a my s tebou...ja som si vcera robila test, hned som tam nic nevidela, a ked som ho chcela uz vyhodit, bola tam taka slaba ciarocka...ale slaba 😖 takze neviem co si mam mylsiet, kramy meskaju uz desat dni...snazim sa neriesit to az tak...ale je to tazke

simib
11. mar 2009

No ja budem vedieť budúci týždeň.Určite dám sem vedieť,veď teraz je MK jak moja druhá rodina.No u teba to vyzerá slubne.Ja by som už asi letela k lekárovi,keby 10dní meškali.

helka101
11. mar 2009

Ahoojte 😉
bambolina, mne ta slaba čiaročka, doniesla o 9mesiacou maleho 😉 držím palce...
simib a ty ako? snažíte?

ja som dnes makala v byte, na buducí tyžden sa sťahujeme a som zúfala bo budem zas čakať mesiac na internetovu príípojku 😠

bambolina
11. mar 2009

k lekarovi som objednana az na slovensku aj to az na 24 ho...neviem , preto ye je to este daleko, snazim sa tym az tak nezaoberat, ale to sa nedaaaaaaaaaaaaaaaa

mas taky pocit, ze by sa mohlo zadarit..tak drziiiiiiiim palce 🙂

bambolina
11. mar 2009

helka, ale ja som tu slabu ciarocku ani nevidela hned...mohlo to byt aj skreslene, nie
stahujete sa...to je pekne, urcite do krajsieho a do lepsieho, to je super...aj ked viem ze je okolo toho veeeeeeeeeeela roboty

simib
11. mar 2009

Aha vlastne som to čítala že niesi na SK.Tak potom nech to už doktor pekne vidí a potvrdí.Ja mám taký divný pocit,ale to ešte nič neznamená.Počkám do mrchy.Helka hej snažíme sa jak blázni ale len druhý mesiac,teda prvý lebo ten prvý bolo len 2x a nič.

helka101
11. mar 2009

bambolinka, ked som si ja urobila test, tak tam čiarka nebola, až na druhy den rano som kukla, ked som šla vyhodiť a bola tam 😵 noo skús urobiť o par dní už by mala byť viditelnejšia 🙂) a sťahujeeme sa do noveho, krajšieho, utulnejšieho a hlavne našeho 🙂 dnes som bola čistiť okna, tak som total 😖

Simib tak treba viacej zapracovať.. aj nam sa možno zadarilo, lebo ak to bude ako pri malom, tak to bude dosť skoro 😀 a nejako ma bolia vaječníky, tak pichlavo 😅

simib
11. mar 2009

Helka tento mesiac sme skúšali každý deruhý deň,niekedy aj každý deň,tak len čakám,či sa aj zachytilo.Dnes som 20DC.

simib
11. mar 2009

A tiež ma pichá vo vaječníkoch a dokonca som vracala a snáď všetky príznaky,ale tieto príznaky sú u mňa niekedy bežné,lebo mám dosť blbý žalúdok.

bambolina
11. mar 2009

no uvidime...a tie vajecniky...ved to, ze ja uy citim na nich tlak dost dlho, az ma to znepokojuje, ja si myslim, teda neviem, ale ze to by nemalo pichat, nie...preto sa bojim, aby to nakoniec nebol neaky zapal namiesto babatka ☹

simib
11. mar 2009

Bambolina aspoň si mala pozit.testík.Len tak by to asi neukázal.Zopakuj ho za pár dní a uvidíš.

helka101
11. mar 2009

ja myslím skorej že u mna je to bud z naťahovania bo som čistila okna, alebo mam ovu 😅 neviem.. zatial neriešim... no ja som planovala že sa začneme snažilkovať okolo maja, aby nam nevydalo babo na vianoce, a aby som cez leto netlačila aj kočík aj bruško pred sebou 😒 hlupe čo???

Bambolina v prvom rade mysli pozitívne a žiadny zapal to určite nebude, hlavne ked ti meška mrška.. urob v pondelok test 😎

Simib tak to vypada dosť nááádejne!! ked tak často.. len nech to neprečíta môj muž, 😀 bo sa ho nezbavíím 😀 😀

simib
11. mar 2009

No môj bol velmi rád že každé dva dni ale aj jeho to zmorilo.Niekedy to ani nechcelo ísť. ☹

helka101
11. mar 2009

Noo neviem aky je stary.. resp. vek 😀 ale ja mam hej pomerne zajačika 24 a dakedy to nejde ani nam tak lahko.. asi starosti, alebo aj oni majú nejake myšlienky a tak..

simib
11. mar 2009

Môj muž má 28.A práve má kopec starostí a úplne vyžmýkaný lebo normálne pracuje a aj sme otvorili svoju garáž a e-shop,tak má toho veľa.Ale dúfam že to stačilo a ujalo sa.

helka101
11. mar 2009

Noo môj je tiež kus mimo, teraz stale maka v byte, v robore a o cvhilu začína futbal.. tak nas vlastne len presťahuje a už ho asi neuvidím.. 😅 nadjem suseda na plodenie 😀 ale nie dufame že v novom byte sa nam rychlo zadarí

bambolina
11. mar 2009

ste zlate, trosku ste ma ukludnili...aj ked my sa este tiez nesnazime, chceli sme az od juna, ale keby sa podarilo skor, parada 🙂 moj manzelik ma 27....chudaci maju toho fakt vela, tolky stres co dnes je a my este do toho 😀
simib, neboj ujalo sa, aked nie, ujme sa nabuduce, len snazilkujte 🙂

simib
11. mar 2009

Helka ty si normálne kôpka srandy.To sa mi páči,super.Aj ja som taký dili.Bambolinka ty si zmizla?

simib
11. mar 2009

No babenky ďakujem za spoločnosť.Ráno som zas tu.Idem pokecať s mužíkom,lebo včera sme sa ani nevideli.Tak papa a dobrú noc.

zumi99
11. mar 2009

ahojte ja som mala dnes uplne rozlietany den, tak vam vobec nestiham ☹

bambolina
11. mar 2009

nezmizla som len, som medzitym varila, davala muzovi veceru, robila kavu a dalsich milion veci...jasne utekaj sa venovat muzikovi 🙂 simib

doteraz ste boli v podnajme, alebo u vasich

helka101
11. mar 2009

Simib, vieš rada zlachčujem situácie 😀 ved predsa s usmevom to ide lahšie 😀 😀 😀 tak sladke sny a povenuj sa manželovi 😀

Zumi ahoooj 😉

bambolina
11. mar 2009

juuuuuuuuuj, dnes som neaka unavena, manzelik kuka futbal , tak idem sa k nemu trosku pritulit, davam si tak 10 Mmin., zajtra tu budem, nejdem pracovat, musim vyprat, vyzehlit, na co dnes uz nemam sil, aeste chcem stihnut aj kadernicku...ale medzitym budem nakukat, ci vas tu nenajdem...dobru nocku vsetkym....pa

simib
12. mar 2009

Dobré ránko babenky.Ako ste sa vyspali?Ja velmi zle. ☹ ☹ ☹

liliandax
12. mar 2009

pekny den prajem 😵

idem si vas pocitat, co ste tu popisali, kym som tu nebola 😉

Petkovi je uz lepsie, mali sme teploty (39,7), sopliky a obcas kasle... ale uz sa to zlepsuje, tak hadam budem moct aj sem skocit

a uz mam aj muzika doma.. jupiiii 😎

simib
12. mar 2009

Ahoj Lili.Aj u teba je nejaký bacil?Aj ja som s malou doma.Lili tak sa večer treba venovať mužíkovi.Mňa tak pichá v podbrušku,že som nemohla spať a prehadzovala som sa celú noc.Som jak zle vyblvané lečo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre