• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

24. júla 2009 
máš pravdu ajac, lenže jemu to nevysvetlíš... proste sa to nepodarí :unamused:
13. mar 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simib riadne ste to rozdúchali tých 5 str. dozadu ... ja kým som sa dostala do obrazu ... a koľko new face je tu hhhh?
Ja mám tento víkend asi plodné aspoň si myslím ... a čič musím ešte počkať mesiac kvôli chlamýdiam a od zajtra beriem duphaston ale hádam už maji Vám poviem ako sme domiešali a budem a ja s vami netrpezlivo čakáť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. mar 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kondi nikdy nehovor nikdy!!!
13. mar 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajac a koľko už skúšate? či len ste začali?
13. mar 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kondi niekedy sa stane, ze v dem mrchy stupne, na konci cyklu sa tam este "bije" progesteron s estrogenom. :sweat_smile: no a ked si merala , tak si nemala podla teploty ovulku ?? :confused:
13. mar 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som, len nič z nej :wink: v deň mrchy mi teplota stúpla, tak som si povedala, že nebudem už merať, že mne to proste nefunguje...
13. mar 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajac no bola tu sranda,Mali sme nevítanú návštevu.A ostatné si si prečítala.
No môjmu by nebolo treba 2x vravieť a ešte v sprche ... ale skús to spraviť ako ti baby vravia, pozvi ho do sprchy a troška ho vzbĺknuť nechaj a som zvedavá, či v tom najlepšom povie nie .... úprimne Kondi to ja toho môjho musím brzdiť od určitých experintoch :grinning: :grinning: :grinning:
Kondi, cca 2 roky, ale u mňa sa prelínajú zdravotné stavy s antibiotikami a všetkým možným ... a dobre ma "navodzujete" že už konečne tento rok by som aj už mohla KONEČNE zamiesať a konkrétne už tento mááááááááj :grinning: :grinning: :grinning: juchuchu juchichi
13. mar 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No u nás je to tiež tak že mužovi je to jedno keď má chuť.Kondi musíš tú chuť u neho zobudiť.
13. mar 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ináč idem brať duphaston od zajtra, lebo vraj mám vysoký estrogen vie niektorá z vás čo to znamená?
13. mar 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajac ja netuším...
13. mar 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simib sa mi zda, že máme na jednej vlnovej dlžke mužičkov :grinning:
13. mar 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja viem, že nič z toho, takže uvidím po krámoch čo bude :wink:
13. mar 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simib nie som tu dlho ale môžem sa spýtať: Vždy keď napísem odpoveď a pošlem tak má to hodí na prvú stranu a znova si musím nastaviť poslednú stranu a keď tak sa musím dať naspäť na hlavnú str. aby som zaregistrovala či niektorá už odpovedala a nie som si istá či to je ok ... napr. teraz keď písem tak neviem či niektorá už neodpísala ...
13. mar 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kondi uvidíš, ako vravela kamoška raz šuchla "len tak" po 5 rokoch a má teraz 1/2 ročného chlapčeka ... takže krámy nekrámy výjde to a ani nebudeš vedieť kedy ...
13. mar 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajac ja mám to isté :slight_smile:
13. mar 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po 5 rokoch čakania ... aby si niekto nemyslel, že nesexovala 5 rokov :grinning:
13. mar 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajac nesmieš kliknúť na názov témy ale v pravo na posledné meno.
13. mar 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ... super :grinning:
13. mar 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajac a to si piš že naše polovičky sú na rovnakej úrovni v tomto. :wink:
13. mar 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ináč keby aj rovnoko zamiešali tak to by som šla dokolien ... no ty môžeš skôr ja až v máji .... ale faktom je že v zime by sme si šli hádam po nejaký drobizg. Lili mám januárovu tu sme v aprili spašili tak druhé by mohlo byť v máji splašené ...
13. mar 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás to už možno je....
13. mar 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simib ináč ako ste vedeli, že ona vás špehuje keď neviete pod akým menom je? A dalšia vec tú sa dajú aj odkazy posielať "súkromné"? (aspoň som to tak pochopila ...) na fóre som prvý krát a nie je mi jasné čo sa všetko dá "spraviť" cez to ...
13. mar 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy to budeš presne vedieť? či si stále presvedčená, že budeš čakať do "posledného dňa" :grinning: :grinning:
13. mar 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajac nerieš.Ona proste písala súkromné správy.úplne hore na stránke máš inerná pošta alebo si klikni pri príspevku na tú obálku so šípkou a priamo tomu pošleš IP.Neviem či som to dosť dobre vysvetlila.
13. mar 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj ja by som to šla oslavovať aj za teba, nakoľko ty už alkohol nebudeš môcť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. mar 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dnes som tak cca 8-9 DPO.Asi budem čakať až do mrchy,ale možno ma to prepadne aj skôr...NEVIEM:
13. mar 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, to znamená že keď kliklem na tú obálku a pošlem správu tak si ju prečíta len tá osoba a nikto iný ... a keď mne niekto pošle takúto správu ako zistím že ju tam mám? Dúfam, že ťa s tým "nezaťažujem" ale fakt v tomto som total debil ...
13. mar 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
úplne hore máš napr.užívatelka,nastavenia,IP...Tak na tom inerná pošta ti to ukáže červeným 1 nová.Idem ti poslať IP a uvidíš.
13. mar 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok