Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
13. mar 2009

no normalne.povedz mu o co ide...

zumi99
13. mar 2009

jasne kondi ved chce druhe babatko? tak bez debaty 😀 zvladnete to 😉

kondi33
13. mar 2009

ale on nechce...

dicinka1
13. mar 2009

ajojte baby,predstavte si kto mi dnes pisal 😀 😀 😀 Diduska nasa 😀 😀 😀 predstavte si,ze nas sleduje 😉 zvedava je akasi 😕 😅

Didusa,kde mas tt?hmmmmmmmm?nebodaj si potratila 😕 ☹

zumi99
13. mar 2009

to vazne on nechce druhe babatko?

zumi99
13. mar 2009

dicinka vsak nam je to jasne, ze nas spicluje 😎 to je pohodka nech sa aj urobi 😀 😀

pici
13. mar 2009

kondi.. nechce druhe babatkO, alebo nechce sexovat pocas mrchy?
ked je problem v sexe.. tak ved.. nemusite sexovat.. staci ked doda material.. jednym zasunutim 🙂)))

dici... ona je trhla.... nech si cita.. nic ine jej neostava.....pisat si s nou nechce nikto uz..

didus.. zaujimave citanie?

zumi99
13. mar 2009

no kondi vysvetli co nechce tvoj muz, lebo mame v tom bordel

dicinka1
13. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀

baby,prajem vam skore tehulkovanie..zasnezim vam tu trosku tehu vyrusikmi 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zumi99
13. mar 2009

dakujeme dicinka to potrebujeme 😉 😉

pici
13. mar 2009

dik dici. kukala som album, uz ti pekne brusko rastie 😀 😀

kondi33
13. mar 2009

no tak on nechce sexovať cez mrchu, ale sliním to jak drbo a furt je tam papradie a podla jonášovej metódy mi to tiež vychádza celý rok cez krámy...
inak veríte tej jonášovej metóde?

pici
13. mar 2009

kondi. tak si unikat. no.. jedna z mala co ma ovulku pocas... no.. manzelovi to normalne vysvetlis a nech neni fajnovy.. sak to zase neni az take hrozne.. nie? ako ja nie som vyznavacom mrchoveho sexu aby ste si nemysleli ale tak .. ked sa inak neda...

kondi33
13. mar 2009

no aj ja si to isté myslím...

simib
13. mar 2009

Kondi ja neviem...Ja osobne by som sa na výpočty niekoho,kto nepozná tvoje telo nespoliehala.Ale skúsiť to keď je papradie určite ano 🙂 🙂 🙂

pici
13. mar 2009

ja si myslim ze tak ako to niekomu moze podla vypoctov vyst.. tak to aj nemusi....ale skusit to treba...

kondi33
13. mar 2009

no to aj ja... tá jonásová metoda je len náhoda ale to papradie? no neviem ale to mám asi smolu pretože buď ho budem musieť znásilniť alebo neviem 😀 😀 😀
ahoj dici 😉 takže si mala návštevu ip? no to je sila že ju to ešte baví...

zumi99
13. mar 2009

jasne chodte do toho 😀

lauritka
13. mar 2009

ak mozem poradit, kondi ovulku by si zistila velmi jednoducho , zmeranim BT. tiez na tie vypocty neverim, telo ovuluje podla hormonov v cykle a nie podla hviezd.

lauritka
13. mar 2009

dicinka pozdravuj didusu 😝

zumi99
13. mar 2009

myslim si, ze ked zacnes tak potom uz aj on neodola

dicinka1
13. mar 2009

baby,neviem ci je to nahoda..mne sa sice nepodarilo otehotniet prirodzene..ale datum sedi,aj pohlavie podla jonasovej metody...mozno je to len nahoda... 😉

pici dakujem 😉

pici
13. mar 2009

ja som si to najprv strasne chcela dat vypocitat lebo by sme chceli s manzelkom dievcatko.. ale potom som si povedala, ze je to vlastne jedno. len aby bolo dietatko zdrave.. a aby sa nam ho vobec podarilo splodit... ale myslim ze asi na tom nieco bude.. najma ked pomohol mnohym zenam, ktore dlhodobo vobec nemohli otehotniet....

zumi99
13. mar 2009

ja si tiez myslim, ved treba vyskusat vsetko 😉

kondi33
13. mar 2009

laurit teplotku už nemerám nakoľko ma sklamala pri poslednom meraní, takže som si povedala že nemerám. v ten den ako prišla mrcha tak stúpla takže...

pici
13. mar 2009

no mne odide mrcha a idem testovat na sebe vsetko. xixi. skusime. ved za to nic nedam

simib
13. mar 2009

A kam ste zmizli?????

ajac
13. mar 2009

Ahoj Simib,
ja zašnem, jeden deň som mino a tú sa toho toľko zomelie. Veď som len hodinu čítala posledné 4 str. aby som sa dostala do obrazu ... a taktiež plno "nových" tvári pre mňa ...

simib
13. mar 2009

No vidíš a teraz je to tu nejaké mrtvé ☹

ajac
13. mar 2009

Kondi my sa ešte "nepoznáme" ale úprimne. Keď sa chceme potuľkať tak je nám to jedno či je červená or zelená. Veď pod sprchou to môže byť vzrušo no nie? neverím, že by si toho tvojho mužíčka nevedela naštartovať ked sa sprchuješ ... čo tak sprchovací striptiz ... a to by som fakt chcela vidieť ako povie že nie 😀 😀 😀
Inač na to, že mám ukažkové víkendové manželstvo tak absolutne neriešim či mám vtedy or nie ... oprašiť ju treba a môj na výber nemá ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre