Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

liliandax
2. mar 2009

aha.. ja som si neuvedomila, ze uz ich mas dlhsie 😨 🙂
super, ze si si na ne zvykla, moje chudatka sa teraz zotavuju, po tom lepidle (ci co to je) vyzeraju otrasne.. ☹

elefe - vitaj 😵

aspinka
2. mar 2009

zumi a kolko ta tie nechtiky vysli a kde si si ich dala robit v Ivanke?
Tak baby ja zahanam smutok upratovanim, prave zvliekam postelne pradlo a bude prat prat dokolecka.

zumi99
2. mar 2009

aspi salon ARIADNA v raci a vysli ma 37eur 😉

zumi99
2. mar 2009

a robila mi ich velmi sympaticka baba 🙂 fakt bola zlata

aspinka
2. mar 2009

vdaka no porozmyslam ja by som si mala dat najskor do poriadku ksicht aby som mohla zacat chodit na ulicu 😀

pici
2. mar 2009

baby ja mam jednu holku vo velkom bieli. robi krasne nechty.. a urcite za menej ako 37 EUR: myslim ze do 30 sa s novymi zmestite... je moc sikovna. ja som k nej chodila.. kym ma nechty bavili...
ja som bola dneska na tych znamienkach.. tak som trochu polepena.. ale inak fajn. lahsia som o niekolko eur.. ale citim sa fajn...manzel je u rodicov... a ja si idem kuknut panelak.. ja tento mesiac mrchu dostanem urcite.. mam taky pocit. ze sme sa asi malo snazili... ale ved nevadi.. nic mi neutecie. tragicky to neberiem.. ale uz by medzi nami mohla byt aspon jedna tehulka co vy na to?

elefe
2. mar 2009

ahojte , musim sem chodit castejsie aby som stihala docitat,,,pozeram ze niesom sama kto sa chysta na nechty,,,,ja mam vlastne otrasne....roky ohryzane, mala som ich pekne vellmi dlho odkedy som otehotnela az doteraz ale nejak sa mi pokafrali ked sa mi prejavil problem so stitnou zlazou a o vlasoch ani nehovorim,,,,stale mastne a padali a padali , nastastie uz je to lepsie , tolko nepadaju ale mastneju stale,,,,ale nevadi , spolieham sa na dobry vplyv dalsieho tehotenstva a bud to super , vtedy som sa citila naozaj vynikajuco,,,ozaj dievcence a kde je didusarisulo????Prispievala sem podrobne kazdu chvilku a teraz jej tu niet ,myslim ze uz bola tehotna nie?nik o nej nic neviete?

aplless
2. mar 2009

ahojte mne robi nechty kamoska za 20€ a co som mala posledne tayk mi vydrzali tri mesiace s jednou dorabkou

zumi99
2. mar 2009

jasne pici jedna by z nas uz byt mohla tehu, prave som prisla dala som si kuraci salat mnam 😉

zumi99
2. mar 2009

my to ide asi na hlavu z tej materskej, vsak pisem ako debo 😀 😀

zumi99
2. mar 2009

kokos zase "my to ide" dam s tvrdym 😀 😀 musim sa smiat uz na sebe

pici
2. mar 2009

haha zumi. ty so ma pobavila..

no elefe.. didusa.. sem uz nechodi. lebo stale odrbavala.. tak to skusa teraz niekde inde na niekoho ineho...

liliandax
3. mar 2009

ahojte

zumi 😀 aj mne sa to stava 😅

co mate dnes na plane?? my ideme poobede na oslavu narodenin nasej sesternicky, maly sa uz nevie dockat 😵

pici
3. mar 2009

no ja som dneska v praci. nervy mam ze tu musim sediet.doma by som spala najradsej. musim tu porobit nejake veci. potom musim ist pre mamickine auto, uz je opravemne. do lekarne pre borovu vodu a o piatej mam doucko.. potom idem na kavu..

liliandax
3. mar 2009

pici - teda! den mas riadne nabity 🙂

simib
3. mar 2009

Ahojte.Na jednej strane Vám závidím.Ja som celé dni doma,lebo robím doma.Je to na palicu.Malá je v škole,muž v robote a ja doma jak dilino. ☹ ☹

liliandax
3. mar 2009

simib - a co vlastne robis? 😕 🙂

simib
3. mar 2009

No môj muž si otvoril špeciálna servis + chodí normálne do práce a máme aj e-shop tak sa o ten eshop starám a o objednávky a aj trošku o účtovníctvo.Teraz stále niečo nové nahadzujem na stránky a tak.Takže nuda. ☹

aspinka
3. mar 2009

Ahojte. Baby teplota klesla dooooolu takze mrcha ide 😉 mala ma crevnu v noci sme behali na zachod juuuuj nebolo mi vsetko jedno ked mi povedala "maminka ja uz to nevydrzim" ☹

liliandax
3. mar 2009

fiha! a aky e-shop mate? by som si to kukla..

aj mna pravdepodobne caka praca na doma.. budem robit tiez uctovnictvo pre muzovu firmu, kedze nemam sa kam vratit do prace 😖

ale skor sa mi vidi moznost ist na druhu matersku 😵

simib
3. mar 2009

No aspi.Pekne.To to blbé počasie stále,potom sú tu všelijaké vyrózy.A tá teplota neviem,ja si nič nemeriam,všetko nechávame na náhodu.Mojej psychike by to neprospievalo.

elefe
3. mar 2009

ahojte a pekny den vam prajem,,,,,ako ste sa vyspali , my sme hore so synom uz davno ale az teraz som sa sem na skok dostala,,,,postavila som varit polievku a starky berie maleho von tak budem mat chvilolinku pre seba,,,dala som sa strikovat deku tak idem pokracovat....ci sa mi to podari - uvidime,,,,ale videla som krasnu strokivanu deku a podsitu flisom za 33E a to sa mi zda strasne vela tak strikujem mam to v ramci oddychu a aspon tak necinne nesedim,,,,pri tv.....som sa rozhodla ze si ju ponecham potom pre druhe mimi ak sa raz podari,,,,inak dievcata mam mrchu od vcera takze 1.pokus asi nevysiel.....
pici to som si o didusi nemyslela , sak ale o co jej islo ved sme tu vsetky na jednej lodi nie?inak som minule pozerala albumy a veru som tam videla stejne ditko ako ma ona Riska,,,,

liliandax
3. mar 2009

aspi - to je mi luto, dufam, ze sa ma mala uz lepsie 🙂

simib
3. mar 2009

no ten eshop je zameraný na offroad.čiže všetko na úpravu terénnych aút a štvorkoliek a oblečenie a tak.Ak by si chcela link ti pošlem súkromnou správou,lebo tu ju asi nemôžem dať aby nebola reklama.My sme taký offroad blázni.Môj muž jazdil závody na offroadoch a moja malá jazdí štvorkolky.Veď pozri album.

elefe
3. mar 2009

simib mala je uzasna...aj my maleho vedieme ku vsetkemu co my ovladame alebo by ho mohlo zaujimat , tento rok stal po 1.x na lyziach a ladovych korculiach , na jar sa tesime na bicykel , v lete na plavanie a chceme skusit tenis , no uvidime a plavame aj v zime a je to super....to mas celkom fajn ked pracujes doma , aj ja by som mohla ale sef nesuhlasil , vraj potrebuje mat prehlad tak chodim kazdy druhy den na 2 hodky,,,,,

simib
3. mar 2009

Ďakujem elefe.Podla mňa je super,keď majú deti nejakú zábavu,aspoň nebudú myslieť na blbosti.My tiež v lete plávame,v zime lyžujeme aby mala Simonka kondičku,lebo na závodoch to už nieje len také vozenie ako keď sa učila,aj keď ona to berie ako zábavu aj keď musí trénovať.Dám do albumu nové foto.Kúpili sme malej novú výstroj aj boty.Idem to tam dať.

liliandax
3. mar 2009

simib - to je super!!!

nieco pre 3-rocne deti nemate? nejaku motorku (stvorkolku)? moj muz je motorkar a ako vidim na malom, mam sa na co tesit 😅 🙂

posli mi ten link cez IP 🙂

elefe
3. mar 2009

super simib daj potom kukneme,,,,,aj my sa snazime maleho zaujat aby nas nahodou nestihla nahradit TV alebo PC to nedovolim , snazime sa malemu vela venovat aspon tolko kolko sa da,,,,aj tak nas ma uz okukanych a uz si davno vyzaduje detsky kolektiv....
lilia-super je lepsie nech sa vetra na vzduchu,,,,,my zatila este nemame urceny nejaky ciel myslim zaujem maleho je este maly a so vsetkym sa len oboznamuje,,,,,zatial ho berie garaz a domazat sa od oleja,,,ty by som tak na strakeho povedala lebo moj manzel take olejove veci nemusi , on skor do dreva rad....

simib
3. mar 2009

Tak fotky tam už sú. 🙂 🙂 🙂 Kúpili sme to v Anglicku,lebo tu je to strašne drahé.Veď na deťoch sa najlepšie zarába 😠

simib
3. mar 2009

čo ste zmizli?Aj inde je tak hnusno vonku alebo len v BA?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre