Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

bambolina
1. apr 2009

ahojte, ja som sama, muzik odisiel na sluzobku... ☹ aspi, ak ta to uz velmi neboli, mozem sa opytat v ktorom tyzdni si prisla o baba...ako si to zistila, mala si aj neake priznaky...ja sa tak bojim

pici
1. apr 2009

no tak pockam na mrchu a potom mi das skolenie??????

aspinka
1. apr 2009

bambolina nepoviem 😉 ale nie teraz mi to nerobi vobec ziadne problemy o tom hovorit je to zamnou. na nic nemysli vobec si nic nepripustaj ani nad tym neuvazuj ja som bola ojedinely pripad mala som parcialnu molu. babetko nemalo sancu i ked bolo zdravucke a mne nic nebolo ani som nekrvacala. skratka mu prestalo byt srdiecko. stane sa to jednej zene z 2000

pici
1. apr 2009

akurat dosiel manzel ..a svagrina je na rizikovom... tak je smutna...

aspinka
1. apr 2009

pici co sa BT tyka rychlokurz ti samozrejme dam ale super je aj tato stranka http://merenibt.xf.cz/index2.html
A co ty vies mozno sa k tomu ani nedostanes. Jak kamoska co sa snazili pol roka a nedarilo sa tak jej hovorim ma nestvi a zacni merat aby si zistila kedy asi mas OVU a ona ze dobre ked mi pride mrcha tak zacnem a mrcha uz neprisla 😀

pici
1. apr 2009

dakujem kuknem si to.

bambolina
1. apr 2009

aspi dakujem...ukludnila si ma...neboj urcite sa skoro podari...ako sa ti pozdava duacgel...inac ja som uz skoro expertka na akne, nieco o nom viem bohuzial...a vzdy je lepsie zacat hladat pricinu, nieco v tele nefunguje ako ma, bud gynekologicke veci, zaludok, zuby....atd...kde mas tie vyrazky na ktorej casti tvari..ja to mam hormonalne, takze si moc nepozem...

pici akoze je na rizikovom, co sa deje

pici
1. apr 2009

ma nieco s krckom a je teraz doma smutna moja. tak idem ju zajta kuk. bola na kontrole a nieco s krckom. ze ma sa dat vypisat. setrit , byt doma a nepracovat...

bambolina
1. apr 2009

to ma vela bab, v ktorom je mesiaci...to uz neako vydrzi...aj ked nie je to idealne, chapem...chuda, hlavne nech je malinke ok a ona tiez

bambolina
1. apr 2009

no ja to baby vidim u mna na sprchu a sup do postele, dnes som mala tazky den, rano u lekara, a v robote do siedmej, no hroza...manzela nemam, takze idem rovno spinkat, som tak unavena ze nevidim...dobru 🙂

pici
1. apr 2009

katka ma v auguste termin. tiez si nemyslim ze je to katastrofa. len sa musi setrit...

ja to vidim na sprchu. s manzelom si dame sexik a idem spat.

aspinka
2. apr 2009

to tu cely den nikto nebol to nemyslite vazne!!!!???? 😠 😠 😠

mimomu
2. apr 2009

ahoj 🙂

simib
2. apr 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mimomu
2. apr 2009

cau simi?ako?

simib
2. apr 2009

No dobre.A ty?

mimomu
2. apr 2009

na prt....nedari sa vo vsetkom.....slak ma trafi 😉

simib
2. apr 2009

Prečo?Kašli na všetko.

mimomu
2. apr 2009

praca....dieta......prve dieta....brat..... ☹ hadam staci ☹

simib
2. apr 2009

Tak sa na to vykašli všetko.Mimoška musím teraz bežať ale večer prídem,teda tak za hodinku a pol a pokecáme.

mimomu
2. apr 2009

simi ok,len ja tu budem len do 20tej,tak asi zajtra. 🙂

bambolina
2. apr 2009

ahojte, mimomu,co sa deje...

bambolina
2. apr 2009

raz sme hore raz dole, ak hovoris, ze je vsetko na prd, znamena to, ze teraz sa musis odrazit a budes opat hore... 🙂 pozname vsetky take obdobia...

mimomu
2. apr 2009

ahoj bambi,dik....ja som v poslednej dobe nejaka nijaka....vsetko co chytim pokazim.....a s kym sa stretnem na toho sa lepi len stastie..... ☹ chcem aby sme boli vsetci stastni 🙂
a ty ako?

bambolina
2. apr 2009

to si len ty nahovaras, vies kolko ludi je ovela nestastnejsich ako ty...aj ked to ta urcite neutesi...to je obdobie, ked sa hovori ze na posrateho sa este aj hajzel zvali, ze.. 🙂 urcite to nie je az take zle, ako to vidis ty, trosku optimizmu...pocuvaj aj babatko sa lepsie bude tesit na svet, ked ty budes pozitivnejsie naladena

mimomu
2. apr 2009

ja uz pravdu povediac ani neviem ci sa nam to niekedy podari......ale s tym namyslanim mas asi pravdu lebo mm mi povedal to iste..... 😒

bambolina
2. apr 2009

jasne ze sa podari, viem ze si to pocula uz tisic krat, ale fakt sa zvykne podarit v takej pohode, ked nic neriesis...skus si uzivat zivota s muzikom,nesustredovat cely mesiac len na grafy, testy a stresy a uvidis, vysledok sa dostavi

bambolina
2. apr 2009

okrem toho, ved ty uz aj jedno dietatko mas, takze vies ze si schopna otehotniet, tak preco sa tak bojis, a styri mesiace fakt nie su na depku 🙂

mimomu
2. apr 2009

bambi,ja nerobim nic-nemeriam,nepocitam,nesledujem.....ja mam asi len ten stres,ze to nejde tak rychlo ako prvy krat.....a este jedna zena ma strasne hneva.... ☹
ty mas co nive,aby sme nehovorili len o mne......napis nieco o sebe... 🙂

bambolina
2. apr 2009

nic neboj vsetko bude ako ma byt...ja som sama, manzel je na sluzobke, dnes rano som musela zavolat do roboty ze nepridem, lebo mi je cely den naprd...ale aspon viem ze som tehu...zajtra idem na krv rano a zapisat sa k novemu dokymu, uz tu, na slovensku ma uz nebudu sledovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre