Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

jarka4982
4. jan 2009

Ahojte baby,no kde ste vsetky?????!!!!! 😕

didusa.risulo
autor
4. jan 2009

jarka tu si piseme asi len my dve, didi sa tiez neukazuje ani aspinka

jarka4982
4. jan 2009

Aj mne tato diskusia vyzera uz skor ako dialog 😒

kisska
4. jan 2009

ahojte babulky, nejak sa ponahlate, vy uz chcete byt vo februari tehu? Myslela som, ze zatial idete nanecisto 😉
ja este stale vaham 😉

didusa.risulo
autor
4. jan 2009

kisska tak nevahaj, to by bolo super ze vo februari uz tehule,no ja osobne uz idem na ostro, dnes sa mi skoncila mrcha,takze ja tak, jarka nema mrchu

ozaj jarka a co ako sa citis?neake zmeny?merala si vcera a dnes?

jarka4982
4. jan 2009

Ahoj,boli sme vonku s malym trochu na snehu....Sme sa tesili ako male deti spolu s nim 🙂
No u mna ziadne zmeny.Vcera teplota 36.6 a dnes zasa 36,8

kisska
4. jan 2009

ja este beriem Azaliu. Drahy sa mi vyhraza, ze to je dvojickova antikoncepcia 😲 , tak by som ju asi mala vyhodit, ked chcem babatkovat, ze? 😉

jarka4982
4. jan 2009

Kisska,no neviem ti poradit,ja s tym nemam skusenosti 😉 Ale my v rodine mame vela dvojiciek,tak to je moj najvacsi strach-mat dvojicky!Obdivujem vsetkych rodicov s dvojickami 🙂

aspinka
4. jan 2009

Ahojte ja sem mrknem ale niekdy nemam co ;) ja dostanem za tyzden 2mrsku. Teda verim ze dostanem lebo sme mali male posmyknutie 😠

didusa.risulo
autor
4. jan 2009

jarka a netestovala si este?zajtra by si mohla s tym testom co som ti pisala BABY TEST 10mlU/I

jarka4982
4. jan 2009

Didusa,netestovala som,ale ja citim ze nie som tehu.Radsej buduci tyzden zbehnem k lekarke aby sa na mna pozrela a dala mi vyvolavacku,aby sme potom mohli pokracovat v snazilkovani.Uz aby sa mi to pohlo lebo uz fakt mam nervy 😠

didusa.risulo
autor
4. jan 2009

jarka to ti verim

risko nechce spat, ja som precitala celu mamu a ja vzdala som to , teraz je pri nom muz a dufam, ze zaspi, lebo to je ina antikoncepcia

jarka4982
4. jan 2009

No moj maly zalomil dlhdie cez den,tak ho az teraz ideme kupat a dufam ze potom zaspi 🙂

martinka16
4. jan 2009

Ahojky zienky tak aj ja sa ku vam pridavam tiez by sme chceli druhe babatko a uz sa nan neskutocne tesime,,,,,zatial mame este antikoncepciu a zhovarali sme sa ze v marci by sme zacali .Mam dvojrocneho syna ktory sa prave celkom pekne oduca od plienok a viac ich nema ako ma....je to drina ale je to super tie prve uspechy ked sa sam vypyta cikat je to super a aspon vidim ze moja snaha nebola marna.
Druhe babo sme sa rozhodli mat teraz uz aj ked ja som chcela neskor az ked Bude mat Samuel 4 roky ale vsetci mi vravia ze je to dost velky vekovy rozdiel tak zacneme asi teraz , teda v marci.Chceli by sme dievcatko aj ked mne osobne by ani chlapcek neprekazal.Chceli sme zacat snazilkovat uz teraz vjanuari ale zistili i problemy so stitnou zlazou tesne pred vianocami a atak este ma cakaju nejake sonovania stitnej zlazy a nejake vysetrenia atak,,,,,dufam ze o bude fajn , ked som sa pytala aky vplyv to ma na deti a buduce tehotenstvo a vyvin plodu tak mi povedali lekary ze to nieje ziadny problem a ze je mnoho mamiciek na svete ktore vynosili zdrave deti aj so zvysenou cinnostou ŠŽ
tak ak vam to nevadi budem z casu na cas prispievat

jarka4982
4. jan 2009

Ahoj Martinka16,vitaj medzi nami 🙂

didusa.risulo
autor
4. jan 2009

ahoj martinka, no vitam ta v teme, tak snad sa tu budeme stretavat castejsie, aj moj risko uz cika a do wc riadne ako chlap 😀 tak sa vytesujeme, mame tu briblizne rovnako stare deti, takze to sa mi velmi paci

baby idem ja sa osprsit a za manzelikom 😉 pa zajtra kocky 🙂

maaja
4. jan 2009

caute baby, ja vas obcas citam, aj som uz pisala ...
ja som sa rozhodla ze uz teraz koncim s antikou - este mam na tyzden - aj ked mam este jeden balik, ale uz si ju nedam 😎
a naostro ideme az od septembra, no v podstate zacinam od februara, kedze vysadim antiku, ne ? 😀

maaja
4. jan 2009

kisska, fiiiha, to vy uz ste rozhodnuti na druhe ????
inak aj ja som povodne salanka 😉

maaja
4. jan 2009

mimochodom, ja by som to druhe brala dvojicky 😀

jarka4982
4. jan 2009

Ahoj Maaja,ty si teda smela 🙂

maaja
4. jan 2009

nooo, ja som prve totiz "cakala" dvojicky ... boli sme na IVF a vkladali mi dve embryjka - nakoniec je len jeden Marek 😀

nooo, a ked dvojicky by bol teda riadny zaberak, najma ak uz viem do coho by som isla ... no ale bolo by to mile 😉

jarka4982
4. jan 2009

Je mi luto,ze z dvojiciek vysiel len Marek,hlavne ak si si priala dvojicky.Mozno sa pri druhom vydaria 🙂

maaja
4. jan 2009

nooo najprv som bola taka troska sklamana, ale potom mi to uz neva ... ani teraz ne, Marek je zlaticko

maaja
4. jan 2009

inak ked si o tak predstavim co take dieta obnasa - teraz myslim po tej takej technickej stranke- totiz my vela musime chodit autom, byvame na dedine a vsetko riesime v meste ... tak s jednym dietatom je to jednoduchsie, neviem si predstavit ako by som sa natahovala s dvomi ...
ale asi by mi to ani neprislo a vsetko by bolo take prirodzene ...
no ale financie sa asi fakt oklamat ndaju ...
napriklad Marek uz teraz chodi do jasliciek - neviem si predstavit ako by sme platili jasle pre dve deti 😅

maaja
4. jan 2009

nedavno som citala diskusiu na temu "podobne nicky" ... tak mi napada, ze co znamena ta tvoja ciselna kombinacia ???? datum narodenia ???? 😀

jarka4982
4. jan 2009

Najdvolezitejsie je ze mas aspon Mareka,vlastne ze umele vyslo 😉
Moj Matusko je dost aktivny od sameho zaciatku,tak neviem ako by bolo kedby boli hned dvaja 🙂 To by som asi uz ani vlasy na hlave nemala 😀 No,je tiez sikovnucky a zlatucky,vsetko sa velmi rychlo nauci a do teraz sme neviem ake problemy s nim nemali.

maaja
4. jan 2009

inak niekto zalozil temu s rovnakym obsahom - teda podla mna ... je to ta tema o tom, ze rok 2009 nova nadej pre snazilky ci ako to je 😒

jarka4982
4. jan 2009

Neviem,nevsimla som si 😕 No,kuknem sa

maaja
4. jan 2009

no ved aj Marek je sikulko a tiez je dost aktivny, ale nejak mi to pride samozrejme 😀
ale hlavne on je fakt dobre dieta - ja som nikdy nepoznala napriklad prebdenu noc ... zato cez den si vyzaduje spolocnost ze az 😀

ozaj a uz je bez plienok ????

jarka4982
4. jan 2009

No plienky sme odlozili este v lete 🙂 Prve narodky sme oslavili uz v slipoch a o potom nejak okolo druhych narodenin sme prestali plienku davat aj v noci 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre