Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
2. feb 2009

ja som tu tiez.. no zumi. dneska idem na postu snad to tam najdem.. lebo v senci je nova posta tak je to katastrofa
ja na ms cakam, mala by som dostat 8/2 .. co by som bola moc rada.. aby sme mohli zacat snazilkovat.... idem zajtra k dokymu tak mi drzte palce

zumi99
2. feb 2009

kokos pici ja tomu nechapem ked som to posielala v stredu, ze jak je mozne, ze to este nemas..ved bez na postu a ked to nenajdu pojdem ja potom ku nam ok?

zumi99
2. feb 2009

pici dufam, ze ms dostanes, aby si za chvilu bola tehulka 😉 mozno uz aj tento mesiac 😀 a kondi sa kde stratila?

kondi33
2. feb 2009

zumi ja že kde si sa stratila včera 😀
no ja čakám na 9.2. jak na spasenie či dostanem mrchu alebo či som konečne tehu, ale dúfam že som 😀
to ide tak neuveritelne pomaly že ma už porazí...

zumi99
2. feb 2009

ahaaaa tu je 😀

kondi33
2. feb 2009

😀

zumi99
2. feb 2009

no, to cakanie je najhorsie, lenze ked my baby chceme vsetko hned a uz vcera bolo neskoro

kondi33
2. feb 2009

som tu tak na skok, idem dať malému papať a potom ho dám spať tak prídem.

kondi33
2. feb 2009

no ja už by som to chcela teráááááááz

pici
2. feb 2009

je to dost mozne ze to doma uz mam. ale u nas je to jak v pakarni. dojde pani s balikom a nie som doma. tak nie ze by v ten den hodila listocek ale hodi ho tam az na druhy> to viem podla kazdeho balika co mi chodi...
dneska tam zbehnem a verim ze to uz mam

pici
2. feb 2009

kondi a vy ste uz snazilkovali?

zumi99
2. feb 2009

kondi mozem sa spytat? podla coho si si dala nick? ja mam svoje zumi ako zuzka a michal a to cislo 99 som si dala preto, lebo sme sa mali brat 9.9.2006, ked som ho zacala pouzivat, ale kedze som otehotnela, tak sme sa brali v inom datume, lebo by som asi tazko mohla tancovat v 7 mesiaci 😀

zumi99
2. feb 2009

baby nenahnevajte sa na mna, ale mne kondi pripada ako kundy a pici ako piči...ale inak su to dobre nicky 😀 😀
nic v zlom

kondi33
2. feb 2009

pici my tento mesiac cez všetky moje plodné dni takže to proste muselo vyjsť 😀
zumi ja mám kondi prezývku od základky a 3 je moje šťastné číslo takže 2x
no 9.9.2006 sme mali svadbu my 😀

kondi33
2. feb 2009

zumy aj mne to tak pripadá takže v poho 😀

kondi33
2. feb 2009

teda zumi sorka 😉

kondi33
2. feb 2009

no kde ste sa vytratili zas???

aspinka
2. feb 2009

baby ked riesite tu postu zumi nadiktuj pici cislo podacieho listka a ty pici chod do okienka a hned to pytaj s tym cislom so SC postou mam skusenosti aj ja 😉 a mas to jedno vsetky okienka su univerzalne na vsetko
Baby ja cakam mrchu 6.2m mrchujeme spolu 😎

pici
2. feb 2009

pici je po madarsky mala. volaju ma tak asi od 8 rokov.. takze je to uz celkom slusne.. ale mozes mi hovorit akokolvek.. obcianskym menom som zuzana

kondi tak ti moc moc drzim palce..

vy si tiez robite tie grafy a podobne zalezitosti?

aspinka
2. feb 2009

zumi s tymi nikmi podobne aj mne to evokuje pici sa ani pekne neda povedat lebo si predstav PICINKA 😀

kondi33
2. feb 2009

ja si grafy nerobím, ja verím že to vyšlo a čakám...

zumi99
2. feb 2009

aspinka diky moc 😀 pici cislo ti posielam do ip

pici
2. feb 2009

volaju ma aj picinka.. alebo picko.
aspinka mne zase tvoj nick pripomina huspeninku... 😀 😀

zumi99
2. feb 2009

kondi ja tu lietam od pc k panvici robim maso, takze akonahle dam malu hned spat budem sa venovat 🙂

aspinka
2. feb 2009

jaaaaaj baby kolko balikom som ja uz hladala 😀 a este odosielacia posta a to ti musia povedat kde to je aj keby nechceli lebo je to v databaze

kondi33
2. feb 2009

aspi ty 6.2. no to si už môžeš spravit teoreticky testík nie? 😉

zumi99
2. feb 2009

aspinka mne sa ten nick pici lubi fakt, ale ta picinka by bola este lepsia 😀 😀

kondi33
2. feb 2009

aj ja si myslím že by mohla byť picinka 😀 😀 😀

aspinka
2. feb 2009

kondi testik som robila v sobotu a bol negativny takze uz ani nahodou az ked budu meskat ;)
Mne sa pici paci 😉 aj picinka ale to len ked bude posluchat 😀

kondi33
2. feb 2009

ja vyskúšam v sobotu, lebo ja to nevydržím 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre