Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

bardott
10. nov 2008

Didusa.risulo no mrcha mešká už viac ako 14 dní ale tehu niesom lebo som si dala spraviť HCG. Neviem čo sa deje. Nebola som chorá ani nič podobné. A práveže sa bojím lebo chcem mať druhé mimčo len až tak na budúci rok a bez mrchy to nepôjde. Veď preto som zakotvila do témičky medzi vás. 🙂

didusa.risulo
autor
10. nov 2008

bardot a kedy si bola na hcg, tusim som videla v neakej teme, ale neviem kde uz a uz by som ani nenasla, ved je ich tu vela, ze robili hcg a bolo to negativne a po case to stuplo, mozno si otehotnela nie cez plodne dni, ale pred menzesom to ti potom hcg ukaze neskor, dali ti vyvolavacku?a kedy?

bardott
11. nov 2008

Ale vieš ja som tak trochu ako sa povie " od fachu" takže tehulka určite nie som. Vyvolávačku som si pichla včera večer tak mám teraz 10dní čas a uvidím čo sa bude diať. Ak nič tak budem nútená ísť ku gynekológovi po radu. Ono mala som 5 rokov zavedenú Mirenu ale už ju mám vonku 4 mesiace a mrcha šlapala ako mala. Tak som chcela 1/2 roka počkať nech sa mi telo telo spamätá a že začneme snažilkovať. A vidíš ....... teraz riešim úplne inakší problém ako som pôvodne plánovala. No nič veď snáď sa to utrasie. A ty tiež plánuješ miminko na budúci rok?

didusa.risulo
autor
11. nov 2008

http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25

baby moj graf, sice snazilkujeme od januara, februara ale ako mozte vidiet, neviem ci z toho nebude nieco aj skor 😉

bardott
11. nov 2008

Tak ti teda didula.risulo držím veľmi palčeky aby ti to dopadlo OK.

maaja
12. nov 2008

ahojte kočky,
uvažovala som či sa pridať, ked nazov temy je "od februara 2009 zaciname" ... totiz aj ja mam v plane buduci rok otehotniet, ale to skutocne snazenie nechavam az tak od septembra ... no ale "zacinat" zacneme uz vo februari ... vlastne tomu skutocnemu snazeniu este predchadza nejake to predsnazenie - ako zdravo jest, dat si do poriadku telo a tak, no nie ? takze na zaklade toho by som sa do tejto temy aj šikla, či nie ?

este musim odovodnit preco az v septembri - beriem lieky, pri ktorych nesmiem otehotniet a nejak vo fewbruari s nimi koncim, no potom ale este musi byt nejaka pauzicka ... takze tak 😵

bardott
12. nov 2008

No ja som asi nieje tá pravá čo ťa tu má uvítať ale vitaj. Ja som tu tiež vsunutá ešte len od pondelka ale dajako táto témička stagnuje a vôbec sa nevyvíja. No nevadí. Ja tiež ešte celkom neviem kedy ostanem tehotná, lebo ja mám zasa v juni štátnice. Ale tak si myslím, že ak by sa to prišťastilo vo februáry tak by to už bola pohodka. A môj synátor predsa potrebuje súrodenca takže priveľmi to odkladať nechcem. Už som čakala dosť dlho. Až moc. pa

didusa.risulo
autor
12. nov 2008

http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25

baby uz to zacina stupat takze som mala ovulku 😉

didusa.risulo
autor
12. nov 2008

baby tak urobme nieco s tym aby sa to tu rozhybalo, co vy na to?pisme kedy budeme moct...

maja vitaj, pridaj sa, ved zacinate od februara a ja dokonca som zalozila od februara ale my zaciname skor a mozno uz sa aj postastilo, to sa neham prekvapit, mrchu mam dostat okolo 25.11 mozno aj skor,nevie maky cyklus to bude mat teraz

maaja
12. nov 2008

didusa, zalozis temu a potom predbiehas 😀

inak ja som uz do podobnej temy pisala - vianoce 2010 v trech .... strasne mily nazov, nie ? no len tam pisu same baby češky 🙄 a to mi pride take troska mimo ... takze nakoniec som rada, ze je vlastne tato tema ...

a k tej stagnacii - no februar je este daleko, tak asi preto 😀

bardott - ja som robila advokatske skusky ked som bola v druhom mesiaci - parada - kedze nebolo dobre sa stresovat, tak som sa nestresovala a dopadlo to super ... takze co tak vypocitat druhy mesiac na jun ???? 😀

alicenka
13. nov 2008

jejo, mozem sa aj ja pridat? 🙂 my tiez planujeme zacat buduci rok snazilkovat 😵 teda, neviem, kedy sa zadari, len hlavne nech sa podari 😵 🙂

bardott
14. nov 2008

Maaja to je fakt dobrá rada. Asi by som mala prehodnotiť svoj postoj k februáru a zmeniť to na apríl-máj. 😀 😀
A veď je to trošku aj jedno hlavne nech sme všetcia zdraví a v pohodke. Dnes mám v práci strašný frmol takže nemôžem viac písať. Ozvem sa v útorok. Páááá
Didusa tak nech len pekne stúpa ........... páááááá 🙂

liliandax
14. nov 2008

ahojte 😵
mozem sa k vam pridat? 😅 aj my planujeme na novy rok zacat snazilkovanie.. uz naostro 🙂

alicenka
14. nov 2008

lili, do decembra trenujete? 😀 😝 🙂

didusa.risulo
autor
14. nov 2008

ahojte baby, len vam chcem povedat ze som si robila vcera test a bola tam druha ciarak ale malo viditelna, dnes som zas testla ale negativny vysledok, este mi to nemoze ukazat, akurat mam strasen boelsti ako pri silnych kramoch picha ma v podbrusku ako keby mi trhalo vnutro, vraj to moze byt zahniezdovanie aj to sedi po tyzdni, idem si lahnut, lebo ma to strasne boli, caute

aspinka
14. nov 2008

Ahojte 🙂
No aj ja som sem zavitala az dnes vecer. A tusim sa pridam k vam druhe babo mam povolene od DR. o pol roka co vychadza maj - jun je to trocha dalej ako februar ale co uz 😉 par mesiacov hore dole!
Diduska no ty si teda sikulka 😉

alicenka
15. nov 2008

didus, tak drzim palec, nech je to podla Tvojih predstav 🙂

bubula64
16. nov 2008

ahojte ja by som sa tiez chcela pridat tiez tuzime po druhom babatku 🙂

didusa.risulo
autor
16. nov 2008

bubula, vitaj, a nech si coskoro tehula 😉

liliandax
17. nov 2008

alicenka - noooooo... vyzera to tak 😵 to moj muz nazval trenovanim 😀

didusa - aj ja drzim palce 😉

liliandax
17. nov 2008

a samozrejme aj vsetkym ostatnym! 🙂

didusa.risulo
autor
17. nov 2008

baby dik, dnes som mala zas vysiu teplotku,mozno to uz aj vyslo, ja neviem, potom sa budem aj hanbit ze som zalozila temu a bude tehu skor 😅 ale hadam mi odpustite

liliandax
17. nov 2008

no didusa.. este si to rozmyslime 😀

.. ale vazne.. ti to prajem, len ja este chvilku pockam, ja chcem zimne babo 😉

didusa.risulo
autor
17. nov 2008

ja by som to mala skoro ako riska

liliandax
17. nov 2008

aj ja by som bola rada, ak by boli priblizne v rovnakom case narodene 😵

bardott
18. nov 2008

Ahooojte. Ako sa vám dnes ráno vstávalo? Sme pozitívne naledené takže hopsa do krásneho, krátkeho týždňa. Samé dobré správy som tu prečítala. Tak didusa dúfam, že aj keď ti vyjde tvoje druhé mimčo tak nás neopustíš a sem-tam si oprídeš poklebetiť. Lili aj ja by som chcela zimné bábo hoci syna mám narodeného v júni. Nebolo to zlé ale chcem vyskúšať aj zimu..... 😀 😀 😀 Pááá

didusa.risulo
autor
18. nov 2008

ahojte, bardot, urcite tu budem prispievat, ved som zakladatelka temy, ale neake velke nadeje si nerobim s babom tento mesiac, uvidime ako sa to bude vyvijat v piatok a cez vykend

ninka123
18. nov 2008

Ahojte, mozem sa pridat a obcas k vam nakuknut? Chceme zacat miekedy zaciatkom roka 😉 Ja som vzdy chcela jesenne babo, Lucka sa postastila 3mes pred planovanym snazenim, tak mozno nam to teraz vyjde 😅

liliandax
18. nov 2008

ahojte zienky 🙂

didusa - cez vikend sa na nieco chystas? 😉 ci iba vtedy mas doma muzika? ☹

bardott - moj petko je novembrovy a mne to taaaaaaaak strasne vyhovovalo, ze by som bola happy, ak by aj druhe takto vyslo.. 😉 .. ale ak nie, nic sa nedeje, len nech je to dievcatko 😀

maaja
18. nov 2008

napriklad ja mam Mareka narodeneho v marci ... myslim ze to bolo fajn ... ale druhe by som chcela naopak, niekedy na jesen ... aby som vedela porovnat a potom ked bude v plane tretie 😀 tak aby som uz vedela naisto 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre