Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

kondi33
8. feb 2009

no neviem, keď ja som bola taká naivná, že som si myslela že už to vyšlo a teraz zas budem sklamaná keď tá chudera dojde...
mám nervy, no poškám na zajtra, ešte mám maliiiiiinkú nádej... 😉

pici
8. feb 2009

kondi. urcite dojde aspi a objasni tvoju teplotu. myslim ze az tak rapidne neklesla. aby dosla mrcha.a tu si uz davno 6teho mala mat..
nechajme to rozlusknutie na aspi.. a navyse mozes mat mrchu aj ked si tehu., ci nie?

ja mam taku silnu mrchu ze dovi. dufam, ze nebudem mat dva tyzdne , lebo ma vystre...

vcera sme sa s muzom chytili a dneska vari od rana 😀 😀 😀

moni bude mat novy kocik pre herecku?

my sme vcera so svagrinou kukali kociky, lebo je tehu.. tak som jej poukazovala , ktore sa mne pacia...

aspinka
8. feb 2009

Ahojte.
Kondi ja by som robila uzavery az keby klesla aj zajtra to bude jasne. A nestvi ma no a co ked pride mrcha dalsia nepride nedepkuj sa kvoli tomu. Ja viem ze je pekne zit v tom ze co ked si tehu ale nepaci sa mi ze ked to nevyjde tak sa baby dokazu za to trapit ako keby to bolo stratene ved to ze ti prebehne cyklus a normalne prebieda a konci mrchou je znak ze si zdrava zena bezohladu na to ci to vyjde hned alebo az na druhy cyklus treti ....
Takze mas zakaz akehokolvek depkovania a ked pride mrcha tak v dalsom cykle ideme do toho spolu 😉
Ja som dnes nevedela vstat do tohoto uprsaneho pocasia. 🙄

pici
8. feb 2009

no aspi. mna nasratl muz lebo povodne sme sa dohodli ze budeme sa snazit od marca.. ale plodne mi vychadzaju na koniec februara tak sme sa raz dohodli ze par dni hore dole je ok. a vcera mi zadrel ked sa tulil ze sak od marca. som ho vyhodila z postele, nech zmizne.. tak este sa aj odul 😢 😢 a od rana vari... 😵

kondi33
8. feb 2009

no hej, ale keď už to mohlo byť...
ja sa aj tak v tej teplote nevyznám, ale nasrala ma krava jedna 😠
aspi a podla teba akože kedy to je jasné, keď na kolko tá sviňa klesne? stále sta pekne držala ne 37-37,1 a dnes chudera jedna že 36,9 no neporazí ťa z toho ...
a ešte aj to počasie...

pici
8. feb 2009

ja si myslim, ze stale nie je nic stratene. ....

vcera som dostala od svagriny aj dva tehotenske testy... ze sa mi urcite zidu , lebo ona ich minula milion... xixi

a moj muz stale vari.. a sam.. no neprostestujem

zumi99
8. feb 2009

baby aj moj muz vari 😀 no ja by som mala zacat upratovat

zumi99
8. feb 2009

kondi nedepkuj, ved fakt este nie je nic stratene a zajtra testujes a uvidis..ved to by sme len my baby chceli vsetko hned, ale nie vzdy to tak je, tak musime byt trpezlive 😉

je pravda, ze ked si uz tak namyslas a zrazu to nevyjde, tak to sklamanie je velke, takze preto si myslim, ze netreba nad tym tolko rozmyslat..

zumi99
8. feb 2009

bude dobre 😉 😉 pocuvam hudbu doma, tak mam dobru naladu 😀 😀

aspinka
8. feb 2009

kondi mne napriklad tento cyklus zacala klesat postupne asi dva dni pred mrchou zrazu z 36,6 klesla na 36,5 dalsi den 36,4 a na dalsi uz prisla mrcha. Upozornujem ze ja mam nizsie teploty meriam v ustach.
Kondi zena moze mat teplotu 37 na druhy den 36,7 a pride mrcha alebo jej moze klesat postupne dva dni. Je to rozne. Alebo moze klesnut pred mrchou a zrazu v den mrchy zase stupnut. Takze ked ti zajtra klesne ber to tak ze sa ti hlasy mrcha ked ti stupne este si mozes najst // 😉
Fuuuha pici ty ho mas teda nauceneho 😀 kolko ste manzelia?

kondi33
8. feb 2009

ok, tak to ešte nevzdávam a keď tá trapoška príde tak skúšame na novo 😉
pozerala som si graf desmod a tej tiež klesla na 36,9 a potom zrazu // a je tehu, takže ešte tomu dávam nádej 😀
moj manžel je v práci atiež nám včera navaril...že mám oddychovať keby náhodou som bola tehu 😀 😀 😀

aspinka
8. feb 2009

Pozri aj graf bertica tak isto klesla ale potom zase stupla a mala //. Ale ked klesa niekolko dni tak uz pride mrcha 😠

pici
8. feb 2009

aspi sme manzelia len od septembra. ale spolu sme 7 rokov. on je vycviceny z domu. xixi,
musim ist papat

kondi33
8. feb 2009

idem kuknúť aspi. no mne teraz klesla prvý krát o jednu čiarku, inak furt 37-37,1 😉
zajtra tá chudera určite vystúpi 😀

pici
8. feb 2009

uz som aj napapana.. a viete co mi ten moj srandista povedal? ze keby mi nenavaril, tak by som umrela od hladu.. haha.. moj manzel je velmi vtipny...cely tyzden sa o mna stara. a dneska mi este aj navaril... no.. nechala som ho ., nech si vyskusa, co robim dennodenne.. tyzden , co tyzden.. myslim, ze to bolo poucne....kukam akurat serial.. nejaky na markize.. a potom idem doupratovat, kuchyna kupelna zachod. povytierat a schody...

kondi33
8. feb 2009

tu akože nikto nie je? kde ste všetky zmizli? 😠

zumi99
8. feb 2009

ja este stale upratujem a muz vari, obedovat budeme asi tak za pol hodku, tento tyzden mi zacinaju plodne dni baby, tak bacha na vec 🙂

zumi99
8. feb 2009

ja tu pocas upratovania kondi mrknem 😉

kondi33
8. feb 2009

mne malý spí takže možem byť pri PC ale nikde nikoho...
to debilné počasie mi ide na nervy...chcela som ísť s malým von, no ale možme ísť do ..... 😝

kondi33
8. feb 2009

zumia tvoja malá ešte nosí plienky?

zumi99
8. feb 2009

mala tu akoze tiez vari so svojimi umelo hmotnymi riadmi 😀 😀

zumi99
8. feb 2009

kondi mala uz nenosi plienky od septembra za tyzden sa oducila a pekne sa zacala pytat na kakanie aj cikanie jedine co sme mali problem, tak bol trocha s kakanim na zaciatku nechcela moc kakat a vedome to potlacala, lebo sa toho bala ale to sme tiez zvladli a teraz je uz vsetko super s nou, dokonca kondi sama si otvori dvere stiahne gate a vycika sa do serbla...ja to uz len dojdem vyliat 😉

kondi33
8. feb 2009

to aj malý a furt mi robí kávu 😀 😀

zumi99
8. feb 2009

a u vas? inak na spanie jej este plienku davam

kondi33
8. feb 2009

no my presne tak isto ako ty malý tiež sa naučil za týždeň a tiež v septembri 😀
nosíme len na noc. inak sme dole bez 😀
vy na noc už nenosíte?

zumi99
8. feb 2009

moja mala stale robi caj a pyta sa ma ci je dobry 🙂

kondi33
8. feb 2009

to malý kávu a mäsko 😉

zumi99
8. feb 2009

je to perfektne bez tej plienky, vzdy ked niekam ideme tak ju dam predtym vycikat a ked sme dlho vonku tak sa vypyta na travu cikat...je to super, ked nemusime menit tie plienky

kondi33
8. feb 2009

no na von ešte my nosíme, ale len keď ideme na dlho.

pici
8. feb 2009

ja som kukala serial na markíze nejaky a idem upratat nech to mam z krku. kamoska mi pisala ze robi sisky nech dojdem.. ixixii tak si musim svihnut. ale dneska sa mi nic moc nechce. som nejaka zdechla...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre