Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

kondi33
10. feb 2009

to robíte akože naschvál? keď sem prídem nikto tu neni a keď odídem tak píšete ostošesto 😠 😠 😠

liliandax
10. feb 2009

kondi - ja sem obcas nakuknem, ked odbehnem od maleho.. aj ten mi teraz dviha adrenalin 😠 lebo nechce jest navarene jedlo.. len suchy rozok obhryza 🙄

kondi33
10. feb 2009

no to milujem aj ja keď robí malý...
kedy sa testuješ lili?
aspi ty moja pani doktorka. tá bolesť čo mávam pri plodných dňoch je ovu alebo pred ovu alebo je to u každého individuálne? nevieš ako to je? doteraz som si myslela, že to je presne ovu, ale už som si neni istá ničím keď tá BT ma tak sklamala 😠

aspinka
10. feb 2009

no kondi to by som mohla akurat ja povedat 😀 😀 😀
Jaj baby pri jedeni som bola strasne zla to si mala nepomohla vlastne chuda v nicom si nepomohla vzdy muselo byt pomojom 😀

liliandax
10. feb 2009

kondi - ja nemeriam BT a ani tak skoro testovat nebudem.. az ked mi bude mrcha meskat, tak potom 😉

mna z toho mojho maleho poraziiiiii... a dorazil ma aj moj stary, vraj pride pozdejsie 🙄 a potom pojde asi na futbal.. 😝

kondi33
10. feb 2009

no moj tiež neni doma a tiež dojde neskoršie. no som zvedavá lili či to vyšlo 😉
aspi čo tá moja bolesť pri ovu... nevieš? ale ty určite vieš šak moja 😀 😎 😵

aspinka
10. feb 2009

kondi aj ja mam bolest pri ovu ale neviem ti povedat ci to funguje tak ze ked boli tak folikul praskol a islo vajko na vandrovku alebo sa len chysta prasknut ono ked sa v tele spermie udrzia dva dni tak je to jedno ked ta picha vo vajecnikoch chod pichat muza a vysledok sa dostavi. Lebo ci uz ide o prasknutie folikulu alebo uz je vajco na ceste spermie si ho najdu a ked bude vsetko ok tak ho oplodnia nemusis na to hned skocit ked praskne vajko a je ovulka to keby tak fungovalo ze mozes byt oplodnena len vtedy v ten moment no tak to by teda bolo keby si bola napr. v robote a hups pichlo vo vajecniku kondi ma ovulku a ide zhanat svojho muza 😀
Preto sa rataju plodne dni cca dva dni pred ovulkou a dva dni po ze zena je v tom rozmedzi plodna a vajko moze byt oplodnene.
Vacsinou neplodne pary ktore sa pokusaju dlhsie alebo jeden z nich trpi nejakou poruchou plodnosti musia si to odsledovat na chlp presne u dokiho ze baba ide na utz a Dr. povie utekajte domov uz mozete 😉

kondi33
10. feb 2009

😀 dosť si ma pobavila 😀 😀 😀
do riti a presne tak bolo minulý mesiac. čo tie spermie boli slepé či čo???? 😀 veď tak sme robili a nič 😠 😠 😠 počkaj šak ja im ukážem 😀

aspinka
10. feb 2009

o slepych nabojoch ani nehovor a hlavne nie pred muzom este bude fustrovany a taaaak sa bude snazit 😅

liliandax
10. feb 2009

😀 ste ma pobavili 😀

kondi33
10. feb 2009

no ale tak nenaserie ťa to... ty si jak pako odsleduješ ovulku a šetko jak má byť a on také slepé slepice vystrelí... 😠 😠 😠

liliandax
10. feb 2009

tak to by ma fakt nasralo 😝 😀

ved pockaj, ako ja budem o par dni nadavat 😠

zumi99
10. feb 2009

som tu aj ja na chvilu...citam si vas poctivo 🙂 chlapovi o slepych nabojoch ani nehovor, lebo nebudu ziadne naboje 😀 😀

zumi99
10. feb 2009

ucila som sa konstrukciu vozidla kokos si to zapamatam tak na hodinu maximalne...mi je to tak jedno vediet ako pracuje motor

zumi99
10. feb 2009

moj muz si tiez namysla, ze ma oplodni raz dva 😀

liliandax
10. feb 2009

zumi - co si robis vodicak? 😕 🙂 drzim palce!!

aj ja by som mala... ale sa mi nechce 😖

zumi99
10. feb 2009

kurnik kde ste vsetky?

zumi99
10. feb 2009

ahoj lili, ano robim si dlho som to odkladala, ale je to fakt v dnesnej dobe nevyhnutne a ked uz aj budem mat na com jazdit, tak som do toho isla

liliandax
10. feb 2009

no vidis.. u mna je opacny problem 😒 ja by som mala na com jazdit, ale vodicak si tak skoro asi neurobim, lebo mi ho lekar neschvali ☹

liliandax
10. feb 2009

baby, nie ste tu?

moniqe3
10. feb 2009

Ahojte už tie moje dve detičky spia aj muž aj dcérka.. 😀 a mňa neskutočne bolí hlava.. aj ja pôjdem... ale ešte dražím na aukciách. 😅 😎

pici
10. feb 2009

ja som teraz dopracovala. neviem sa dockat sprchy.

aspi.. to aku hlasku si dala. ze chod pichat manzela.. to ma neskutocne pobavilo.. idemspat.. som skapacina...

liliandax
11. feb 2009

ahojte kocky!

pekny den prajemeeeee 😵

pici
11. feb 2009

ahoj lili. ty si uz hore???

kondi33
11. feb 2009

ahojte. my sme už dávno hore, len som ešte nemala čas sem kuknúť 😒
aj teraz som tu len na skok. pici prečo si si nenechala to foto predtým? bolo super 😉

liliandax
11. feb 2009

my vstavame pred siedmou 🙂

veru pici, ta fotka predtym sa viac videla aj mne 😉

pici
11. feb 2009

dam tam nejaku neboj sa kondi. ale malo mam tu v praci

to fakt? a ja ze aka som shick na tejto.. ok dam tam tu druhu dievcata...

pocujte mam dilema.. planujeme mrnco.. ved to viete.. idem vsak v lete do tunisu.. v juli. co moze znamenat, ze mozem byt velmi tehotna, malo pripadne aj vobec.. to vsak nikto nevie dopredu... co si o tom myslite?

ja mysllim, ze ak by som bola tehu . ci viac alebo menej / mysli tt/ , a nebola by som rizikova, tak by to nemusel byt problem. ci ano?samozrejme ak k tomu pripocitame veci ako neopalovat sa, oddychovat, ziadne priame slnko, cez najvascie teplo izba. atd... to je samozrejme...

pici
11. feb 2009

baby.. spite?

zumi99
11. feb 2009

ahojte ja som teraz len prisla z mesta, pici myslim, ze by to nemal byt problem...ale bude tam dost teplo v juli..len ci z toho aj budes mat mat..skor sa neda ist?

liliandax
11. feb 2009

pici - podla mna, ak by si bola aj tehu, tak by to nemal byt problem, samozrejme, ak by si mala bezproblemove tehotenstvo, nemala by si nejake nevolnosti.. len neviem ako je to s cestou v lietadle.. tie tlaky tam 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre