Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

zumi99
17. feb 2009

ahojte, kde ste vsetky? ja som bola dnes doobeda si vybavovat ten vodicak asi za tyzden ho uz budem mat 😉 co nove? snehu nam napadalo, no neviem naco 😠

liliandax
17. feb 2009

ahojte!

tak uz som tu.. posledne dni som sa sem akosi nevedela dokopat 😖 Cely vikend bol maly u nasich, tak sme mali s muzikom trosku veget a dokonca sme boli aj v kine 😵 Po troch rokoch! 🤐

a dnes sme boli u alergologicky pre lieky, zistila nam, ze sme vysoko alergicky na macky ☹ a tiez trosku na vajecny bielok

a vy? ako sa mi mate? 🙂

aspinka
17. feb 2009

Ahojte 🙂 Dnes ste tu boli len dve! Co robite pilne deti ze ani nestihate pismenkovat 😀
Tak ja mam este dnesny den taky ovulkovy tak uvidim ci sa mi podari prilahnut muzika 😅

liliandax
17. feb 2009

aspinka - budem na vas vecer mysliet 😀 , na konika mas dnes vecer zakaz vstupu! 😉

aspinka
17. feb 2009

lili vdaka 😉 len aby sme to stihli lebo ja som taka unavena ze sa mi chce spat uz od obeda 🙄

liliandax
17. feb 2009

aspi - to poznam 🙄 ja som rada, ze mozem zalahnut a na tutu mutu nemam chut 😖

ale musime sa premoct, mimi len tak z neba nespadne (hoci by mohlo 😅 ) 🙂

.. muza mam zas nafutbale, maly troni na biliku... takze zienky, kdeeeeee steeeee? 😵

pici
17. feb 2009

ahojte...
no u dokyho som dopadla super, vsetko je ok. mozeme sa snazit povedal doky. dal mi este gynoflor na par dni...

poobede som bola u napravaca a poviem vam, napravenie mojej kostrce bolo pekelne. napravil mi cele telo. bolo to moc bolestive, aj som plakala ale teraz je fajn....

liliandax
17. feb 2009

pici - tak drzim palce pri snazilkovani 😵 som rada, ze je u teba vsetko ok, takze sup sup do postele 😉

fuuuha... takeho napravaca by som mala aj ja navstivit 😒 Len tu u nas isto taky nie je 😠

pici
17. feb 2009

bolo to vsetko. len nie prijemne... ale dalo sa to zvladnut

liliandax
18. feb 2009

ahojte baby!

prajem pekny den!!! co budete dnes robit? moj maly siel k nasim sankovat sa, tak ja idem po nakupoch 😵

sa tesiiiiim 😀

pici
18. feb 2009

ahojte. ja sedim jak zbity pes v robote.. cele krize ma bolia. a dneska sa tesim na tutu mutu doma..

zumi99
18. feb 2009

ahojte, moja mala akurat zaspala a ja idem oddychovat, lebo ked pride manzel zacneme nieco upratovat, kedze cez vikend sme na vsetko vyflakli...takze pici uzite si to dnes 🙂 😀 😀
kondi asi nema pristup k internetu ☹

zumi99
18. feb 2009

liliandax prijemne nakupovanie ja som bola vcera...kupila som si 3 tepláky, nohavicky, ponozky a tiez aj muzovi som kupila teplaky, aby sa nepovedalo, ze len sebe 😉

zumi99
18. feb 2009

aha zabudla som maju velmi dobre ceny tenisiek v Nike v palace..50% zlavy na tenisky, takze no nekup to 😀 😀 tiez som sa potesila a potom som zase isla do Gate a tam som kupila budnu 😅 😅 to bolo v priebehu 2 dni takze nie vsetko vcera 😉

inak pici, co sa tyka toho napravaca, tak tiez mam jednu skusenost, asi pred 5 rokmi som mala velke bolesti hlavy, so zlym videnim a vracanim...pochodila som viac neurologov a stale sa to opakovalo, zle videnie asi na pol hodinku, potom bolest v hlave strasna bodava vzdy bud v pravej alebo v lavej casti hlavy a vracanie...rodicia uz boli zufali a nevedeli co so mnou az kym ma tatino nezobral k napravacovi do starej turej a ten zistil, ze mam zacviknute nervy a z toho mam take bolesti, takze ma dal uplne do poriadku 🙂 odvtedy sa to nezopakovalo 🙂

zumi99
18. feb 2009

ale som sa rozpisala co? aj ked sama...no nevadi vy si precitate 😀 😀

pici
18. feb 2009

no napravil mi kostrc , ktora mi sposobovala, teda jej vyosenie bolesti v bedrovom klbe. a moja fyzioterapeutka co ma chodi masirovat aj moj gynekolog odporucili kedze by sme chceli mat babatko , aby som si to dala napravit, inak budem mat ukrutne bolesti. a napravil mi vsetko co sa dalo. dneksa sice ledva sedim. ale ta ulava bola okamzita.. aj ked so slzami a v bolesti. ale dalo sa to. myslim, ze to stalo za to..

pici
18. feb 2009

baby,. ja som ten test asi zle robila
zumi. ked to tam ponoris.. tak jedna ciarka je tam skoro hned.. a potom ta druha sa mi ukazala ked som odchlipla ten pruzok... to znamena ze mam ovulku? ked tam boli dva pasiky...

aspinka
18. feb 2009

Ahojte snazilky ako sa mavate?
Pici ked su dve ciarky tak je ovu ale baby niekedy pisu ze musia byt obe rovnako silne? Neviem ovu test som nerobila 😉

pici
18. feb 2009

hej... tak mozno ze mam fakt ovu. mam aj take bolesti mierne ako keby mala dojst mrcha.. tak dneska ideme na to...

pici
18. feb 2009

a vy ste kde akoze?

zumi99
18. feb 2009

pici, aky pruzok si dala prec? mali by byt obidve ciarky rovnako silne

liliandax
19. feb 2009

pekny den prajem zienky 😵

co mate noveho? 🙂

shaarka
19. feb 2009

strigy, ked najdete na ovu teste 2rovnako silne ciarky, ovu prebehe nasledujcich 24 - 36 hodin 😵

aspinka
19. feb 2009

Baby mate velke pokarhanie ved tu nikto nie je ☹

liliandax
19. feb 2009

aspinka - ja som na 1 oko 🙂 s tym druhym kukam na maleho 😵

aspinka
19. feb 2009

ok tak ty mas pochvalu ;)

liliandax
19. feb 2009

🙂 isto tu budu aj ostatne baby cobydup

aky mas ty den?

aspinka
19. feb 2009

celkom vpohode zato ze uz zajtra je piatok ;) ale desna zima nikam sa mi nechce potom ist len vyzdvihnem malu zo skolky a padime domov do teplucka 😎

liliandax
19. feb 2009

u nas bolo celkom fajn, svietilo slniecko 😎 ale toto obliekanie ked ideme von ma uz nebavi, maly zacina turbo trucovat 😠 tak sa uz neviem dockat jari 😵

pici
20. feb 2009

ahojte. dneska tu nie sme? ja som akurat dosla do prace... nic sa mi nechce..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre