Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
12. mar 2009

snad si nemyslis ze si jedina vykopavka co ma plet jak pubertacka. nie? pouzivam ho iba lokalne a miestami...
tehotne nesmu pouzivat antibioticke masti ani antibiotika

bambolina
12. mar 2009

ten aknemycin mozem, prave som kukla v pribalovom letaku...len ja bez HAK vzzeram horsie ako pubertiacka, fakt to mam skarede....hovoria, ze porod by to mohol zlepsit..takze o dovod viacej rychlo otehotniet 🙂

pici
12. mar 2009

ostava len dufat. mozno aj tehotenstvo to napravi....

bambolina
12. mar 2009

nechame sa prekvapit, snad sa uz aj moje hormony vyrovnaju...

dobre, idem sa ja pekne osprskovat, dat sa do poriadku, rano idem do prace...konecne piatok... 🙂 bru nocku vam prajem

pici
12. mar 2009

aj tebe veri....ja tu este ostanem.. len neviem ci tu nie som sama. a potom si dam vanu

simib
12. mar 2009

No baby na túto tému moc nemám čo povedať.Ja som žiadne krémy nikdy nemusela používať ani maste ani nič......Asi budem musieť mlčať ☹

zumi99
12. mar 2009

ani ja simib nemam s tym skusenosti 😒

simib
12. mar 2009

a o čom budeme debatovať...

simib
12. mar 2009

Pici si tu aj ty ešte?

aspinka
12. mar 2009

pici ano je to duac gel je fakt taky dobry? lebo ja to mam teraz beznadejnne zle ☹

pici
12. mar 2009

ano som tu. aj ked na pol oko ...
hej duac mam, pomaha.. ale ked to prestanes brat tak sa to podla mna vrati.

simib
12. mar 2009

No nič baby idem ja spať.Ešte som sa aj s mužom pohádala po asi 3 rokoch ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

pici
12. mar 2009

simi...aj to treba.. uvidis ake bude zajtra akcne tutu mutu.

aspinka
12. mar 2009

simib akoze po troch rokoch my sa hadame po troch dnoch alebo po troch hodinach 😀

pici
12. mar 2009

xxixi aspi... ty si vtipalka...

pici
12. mar 2009

baby ste tu? ja som vyliezla z vane... idem do pelechu.. som unavena.. tak zajtra sa na vas tesim...

kondi33
13. mar 2009

dobré ránko. je tu niekto?

zumi99
13. mar 2009

ahoj kondi som tu

zumi99
13. mar 2009

len pojdem robit ranajky za chvilu este ti odpisem na FB co si sa ma pytala ok? pozri to potom

kondi33
13. mar 2009

ok pozrem. ja som tu tiež tak jedným okom, musím písať do školy veci...nechce sa mi... 😠

pici
13. mar 2009

ahojte. ja som tu.

pici
13. mar 2009

ani mne. preto som tento tyzden nic nenapisala...

kondi33
13. mar 2009

už má ta škola nebaví..
inak viete čo mi malý spravil? hodil mi celé klúče do repráku a teraz ich neviem vybrať a reprák sa nedá rozobrať len rozbiť... 😠

kondi33
13. mar 2009

inak papraďovač mi práve ukázal že mám plodné dni. je to možné? veď mám krámy...

pici
13. mar 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee maly je sikulko...

je to mozne.. mat plodne dni pocas mrchy...

kondi33
13. mar 2009

to fakt? ja tomu moc neverím, papradie tam mám jak hovado, lenže mužíka nedonútim snažilkovať...on to počas mrchy nenávidí 😝 no ani ja moc nie...

pici
13. mar 2009

no zial je to mozne.. nasi susedia nemohli mat dlho babatko tak si adoptovalli a po 10 rokoch si raz suchli pocas menstruacie a maju dceru... priroda je niekedy nevyspytatelna.

zumi99
13. mar 2009

pamatas pici aj mne to vtedy pred mrchou ukazalo

zumi99
13. mar 2009

no potom som to zopakovala a nic...baby pojdem ja do obchodu a malu vyvetrat 😉

kondi33
13. mar 2009

no akože fasa...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre