Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

jarka4982
28. jan 2009

Pici,neboj,budes aj ty 🙂

zumi99
28. jan 2009

budeme vsetky 😉

zumi99
28. jan 2009

pici uz som to poslala

kondi33
28. jan 2009

Ahojte. Didi nebud sklamana. mam kamošku, ktorá je tehu a keď si robila t test tak jej vyšla jedna/ a vidíš bola tehu. ja neviem ale prestávam veriť tým testom. po tom čo som tu čítala že sa ukážu aj dve// a zrazu idete k dokimu a že nič, no čo ja viem...

didusa.risulo
autor
28. jan 2009

kondi hej?no ale ja citim ze dnes alebo zajtra pride ale preco neklesla teplotka neviem

kondi33
28. jan 2009

no lebo si tehu predsa!!!! 😉

pici
28. jan 2009

didi... sak pockaj chvilu.. boze ty si velmi nedockava? to ma retazovu reakciu potom. sa tu trasem v robote a cakam co napises 😀 😀

jarka4982
28. jan 2009

Didi,vies ze som sa aj ja citila,ze kazdu chvilu dostanem.A az kym test nebol pozitivny som si stale myslela ze dostanem....Tak nestracaj nadej!A aj kedby sa nepodarilo tento mesiac,tak pride dalsi....musis len verit!

didusa.risulo
autor
28. jan 2009

pici 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty opica jedna

kondi pekne sa to citka

jarka moja zlata, fakt citim ze uz uz dostanem,

boze maly mi robi take nervy

inak vcera mi maly padol celoou vahou na lavy bok,tak som zrucala od bolesti,a vecer ze co ma tak boli lavy cely bok, jak natiahnute svalstvo keby som mala, ved mi padlo vyse 11 kilou na to, som sa tak naplasila, on niekedy neni normalny

idem dorobit cesnacku, maleho nakrmit, uspat a ja veget, potrebuej ho, pobede ideme do tesca kupit maso, lebo svagrina zabija prasa v sobotu a my hned si s nou nedejeme klobasky, muz spravil raz take fajnove baby by ste umreli ,mnam to sa bude dobre priberat, milujem klobasku, slaninku,horcicu, chren, vajka na makko, chlebik 😝 😝 😝 😝 a hned 2 kila hore, ja co uz konecne chudnem pijdem tak hore jak nic 😀

csikike
28. jan 2009

didusa, tak mozeme gratulovat? 😉

dicinka1
28. jan 2009

didusa aj ja cem pogratulovat..uz mozeeeeeeeeem? 😵 😵 😵 😵 😵

didusa.risulo
autor
28. jan 2009

baby ten test co mam v albume je riskov,to som len nieco ukazovala, ale ide ho dat prec,nech to neklame,ale hadam o par dni budete moct aj gratulovat,

pici
28. jan 2009

to by bolo moc moc mile dida.. drzim ti palce

dicinka1
28. jan 2009

didusa,nedavaj ho prec,len tam dopis,ze je to testik akoby riskov 😉

didusa.risulo
autor
28. jan 2009

ahojte ako sa mate?my sme boli v tescu kupit to masko na klobasky,muz isiela mlet ku svokre, ja som doma s Riskom, spravila som mu puding, ale zjedol malo, idem ho za chvilu prezliect do pyzamka, este mu srpavim teda kakao a pojdeme kuk panelaka a pri nom mi aj zaspi, mrcha zatial nikde,

zumi99
28. jan 2009

ahojte, ja som malu dala akurat spat, manzel pozera telku a ja pojdem asi tiez pokial sa tu niekto neobjavi M sa u mna zatial tiez nedostavila 🙂

didusa.risulo
autor
28. jan 2009

nik tu dnes neni? 😕

zumi99
28. jan 2009

iba my dve asi 😒

didusa.risulo
autor
28. jan 2009

zumi asi

jarka4982
28. jan 2009

Ahojte aj ja som tu,ale za chvilku sa idem sprchnut.

pici
29. jan 2009

ahojte ja som tu vcera na skok bola ale bola som strasne unavena tak som si iba kukla som ste popisali a isla spat..
zumi a didi budu mozno tehulky????? 😀 😀 😀 😀

zumi99
29. jan 2009

ahojte, baby ja som mala vecer hnacku a teraz rano zase...a nejedla som nic neobvykle z coho by to mohlo byt nechapem 😒 co sa tyka merania teploty, tak mozno sa zasmejete lebo ja som antitalent na meranie a moc sa do toho nevyznam, ale len tak som si vcera rano a dnes rano zmerala teplotu (mozno sa to vobec nema merat pred M) ale mala som 36,8 aj vcera aj dnes...didi ty si odbornik je to asi blbost vsak?

pici
29. jan 2009

dida ti urcite poradi.. ona je znalec.. xixi ja tym teplotam vobec nerozumiem.... 😀
a hnacku mam obcas ze takisto nechapepem z coho.... 😝 😝

kondi33
29. jan 2009

No ahojte. ja som si tiež len tak pre srandu zmerala BT posledné 3 dni. A mala som prvý deň 37,1 druhý deň 37.1 a tretí to znamená dnes som mala 37,4 tak čo vy na to? 🙂

zumi99
29. jan 2009

kondi super, aj ked sa v tom nevyznam 😀 ale ked neklesa a stupa tak je to dobre 😉 no mal by si vyjadrit niekto skusenejsi ako ja

pici
29. jan 2009

kondi.. rada by som ti povedala co to znamena. ale v tychto veciach som skutocne panna... 😖

didusa.risulo
autor
29. jan 2009

zumi ak mas hnacku, mozno je to znak mrchy, ta teplota je nizka ale moze to byt aj tehu,neni to az task nizke

kondi tebe meska mrcha?ak ano, tak teploty mas dobre, ale meska?a kolko?

baby a merali ste hned ked ste sa zobudili a v rovnakom case a pred tym ako ste vstali?toto je dolezite aby to neskeslilo teplotu

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

didusa.risulo
autor
29. jan 2009
zumi99
29. jan 2009

didi ano merala som hned ako ma zobudil muz vzdy o 8 odchadza do prace, a pri posteli mam teplomer.. je ale digitalny, takze neviem ci aj v tom nie je nejaky rozdiel v teplotach...vcera som mala dostat mrchu zatial nic...1 den este nemusi nic znamenat 😒

pici
29. jan 2009

dida znamena to ze si tehu? do riti hovor hned...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre