Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

jarka4982
29. dec 2008

Inac,izbicku pre maleho uz mate hotovu?Nie je ti luto dat ho prec od seba?ja som nejaka sentimentalna ohladom toho,tak si maleho este urcity cas nechame spolu s nami 🙂

didusa.risulo
autor
29. dec 2008

no to je zhruba o 9;00ale podla mojej skusenosti ak zaspis okolo 00;00 podla mna lepsie davaj si budik na 7:00 vloz teplomer a po cca 5 minutach ho vyber pozri teplotku hned ale a zaspis zas, potom uz ani nepozeraj na teplomer lebo bude klest teplotka trsoku do chladu v izbe,ak budes chcsiet tak si rob aj grafy a ukaze ti aj ovulku graf a ano merat rano pred tym ako vstanes v rovnaku hodinu stale ak zaspis napriklad a zmeriaz o pol hodinu neskor nic sa nedeje a aj alkohol ak budes pit tak to treba tam potom zaznacit alebo tusim vtedy sa nemeria lebo tiez je to zkreslenea ked napriklad pojdes na wc v noci tak to uz bude skerlena teplota tak to je uz nic potom,

didusa.risulo
autor
29. dec 2008

http://merenibt.xf.cz/index2.html tu si vsewtko pricitas,klikni este vlavo otevzit vse a tam si prestuduj

didusa.risulo
autor
29. dec 2008

jaj jarka ved spi s nami v posteli len ja sa nevyspim, bojim sa ho nehat sameho aby mi nespadol aj ked tam ma paplony na zemi ale aj tak a to nas deli len skrina teda skrine

didusa.risulo
autor
29. dec 2008

izbicka je kraaaaaasna potom ponahadzujem foto ked budem mat viac casu lebo uz spim pomali dnes sme boli este kupit nocnu lapmu mu macka puf ta je ozaj krasna

jarka4982
29. dec 2008

Dakujem ti velmi pekne za rady.Ja inac citim ked mam ovulku,tak to si nemusim ani merat BT 🙂 No,uvidim ci v tom vytrvam 😉

didusa.risulo
autor
29. dec 2008

aj ja citim ked mam ovulku aale meriam, no idem moja spinkat som utahana este sa idem skontrolovat na wc a zajtra sem tam kukni do obeda a napis co mas nove, ja som zajra doma, tak budem on line bude behat k pc,dobru nocku a dik za pokec 😉 😲 😔

jarka4982
29. dec 2008

A tesi sa na novu izbicku?U nas je to blbe v byte,lebo je detska izba uplne na opacnom konci bytu :( ,ked by bola nekde vedla spalni bolo by ovela lepsie.Co sa tyka nasho certika,ten zaspava na nasej posteli,ale ho potom len prelozim a spinka vo svojej.potom,nad ranom ale prejde k nam.Niekedy sa stane ze aj v noci prejde,zalezi ci sa mu daco sniva alebo nie 🙂 Ale sa stava ze celu noc pekne spinka vo svojej postielke a ja ani len neviem ze ho mam.No s detskou izbou si fakt este radsej pockame 🙂

jarka4982
29. dec 2008

Dobru nocku,aj mne bolo pekne s tebou si pokecat,aspon som trochu zabudla na nase "trapenie" PA

jarka4982
30. dec 2008

Ahoj Didus,tak co,mcha prisla ci nie?

aspinka
30. dec 2008

Caute baby ja vas citam len som vam do toho nechcela vstupovat ;) jarka aka bola teplotka? Inak ja si meriam v ustach nikto by ma nedonutil si to strcit ... i ked mojmu muzovi by sa to pacilo a pekne by sa na mne bavil 😀

jarka4982
30. dec 2008

No Aspinka,ty si cislo 😀 a ked si merias v ustach treba oj odpocitat nejaky ten stupen,ci je to rovnako?
Ja som si dnes uz nezmerala teplotku.Maly betar sa zobudil a bolo po vsetkom.Inac,ani mne sa nepaci strcat si teplomer do...... 😀 😀 😀 😀 😀

didusa.risulo
autor
30. dec 2008

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... jarka toto je moj druhy graf ta ruzova ciara znamena ze mam dostat kramy, tak vidis ze to klesa a pride, v noci som mala uz viac vytok, teraz zas nic uz ani brusko ma neboli ale dostanem ☹ ☹ ☹ ☹

aku si mala teplotku ty?

aspinka, s tym teplomerom je to normalna vec, neni na tom nic zle a ani neslusne,

jarka4982
30. dec 2008

Ahojte baby,bola som vonku s malym,tak sa citim ako snehuliak.Este ze bol maly zababuseny v kociku,inac by aj on zmrzol.Keby aspon snezit chcelo ☹

Didusa,nezmerala som si rano teplotku.Maly sa zobudil,a kym sme vybavili ritualy na zachode a podobne uz bolo na to neskoro.
Idem dat malemu bananik a potom idem povysavat,kym este nespi.Zatial pa

didusa.risulo
autor
30. dec 2008

jarka kedy sa ti maly narodil?mame ich rovnako starych

jarka4982
30. dec 2008

Didus,moj sa narodil 11.09.006 a tvoj?

didusa.risulo
autor
30. dec 2008

jarka mal narodit 22.9 ale prisiel uz 8.9

inak ma uz boli velmi brusko, a stale sa mi nespustila mrcha, uz ma to trapi

didusa.risulo
autor
30. dec 2008

chcem ist za chvilu robit take jednohubky piskotka,bananik a zas piskotka a namacat to do cokolady,uz sa mi nechce vypekat, tak len tak spravim toto, zajtra chcem robit nam taku oblozenu misu chcem balit vlassky salat do sunky aj do syru dam a aj do suchecho salamu a s cherry rajcinkami a hroznom, dobra kombinacia,mnam, este ocka nam spravim

inak dida sa tu dlho neukazala

aspinka
30. dec 2008

didus ja viem ze nie je na tom nic zle strkat si ho... ale mne je to skor neprijemne take proti srsti 😝 a ked je tam moznost strcit ho aj na pre mna prijatelnejsie miesto. Ale kto meria vo svojom druhom JA chapem to samozrejme 😎
Jarka ty dobre natahujes zajtra meraj 😉

jarka4982
30. dec 2008

No toto bol teda den 😖 Konecne som porobila,vsetko co bolo na dnes v plane.Este zajtra to bude ale poriadna fuska ! Tieto sviatky vobec nie su na oddych 😠 No,ale kazda zena to asi pozna....
Didusa,mas pravdu,Didi sa tu vobec neukazala od kedy si na testiku nasla //

Aspinka,slubujem ze tu moju teplotku zajtra uz neodflaknem.Lebo uz som aj ja zvedava,co to tu moje telo vymysla 😠 Aj tak verim testiku,ze nie som tehu,ale nechapem preco mam stale tak citlive prsia a zvlast bradavky,ako ked som bola minule tehu.Mozno to moje telo ma take reakcie na draheho "plavcov" 😀 😀 😀 😀 😀

Inac,baby,kam sa chystate na Silvestra?Alebo budete mat doma nejakych kamaratov?My sme sa najprv dohadovali s dalsimi dvomi parikmi s detickami,ale potom sme to nechali tak.Deti by boli moc nervozne a nebol by to neviem aky zazitok a potom zasa aj ci by pospali ,tak pokope na jednej posteli a este v cudzom byte.No,neviem,tak sme sa rozhodli ze este tento rok si oslavime kazdy doma a potom o rok uvidime.....

didusa.risulo
autor
31. dec 2008

ahojte

tak ja stale spinim, uz dokopy 3 den, co mi je divne, lebo spinimz vzdy len prvy a druhy uz krvacam, tak neviem ci mam toto brat ako za menzes,a zvazujem ci testnut alebo nie

jarka4982
31. dec 2008

Ahoj Didus,no fakt neviem,co s tym mas robit 😕 Ale aspon sa daco u teba deje.U mna stale nic,ani len spinenie ☹ ateplotku som si odmerala:36,8 C teda klesla.

didusa.risulo
autor
31. dec 2008

no klesla len skoda ze si aj vcera nezmerala, tak zajtra zas zmeraj

jarka4982
31. dec 2008

OK,zmeram,ale aj tak klesla,tak urcite uz vcera zacala klesat.

dididi
31. dec 2008

ahojte baby.
ja som bola od vianoc prec takze som nemala pc pri sebe a vratili sme sa predvcerom tak som akosi nestihala. a vlastne ani nemame nic nove. manzelovi som na stedry vecer pod stromcekom oznamila ze budeme mat druhe babo tak sa vytesoval ale ostatnej rodinke to chceme povedat az ked to bude potvrdene od doktora co bude mozno buduci tyzden ak bude robit.
citim sa akoby som ani tehotna nebola.
didus takze vyzera to s tebou vselijako? no ved uvidis ci sa nieco rozbehne alebo je to len take postrasenie a nic 😉
neviem co si mam vymysliet dnes vecer pred rodinou preco nebudem pit 😕 nechceme este aby tusili ze sme tehule a tak musim to nejako zakamuflovat 😀 poradte nieco co nebude napadne 🙂

dididi
31. dec 2008

a prajem vam krasneho a veseleho silvestra a stastny a plodny novy rok 😀 😀 😀

didusa.risulo
autor
31. dec 2008

ahoj didi, no tak pohar sampanskeho si mozes urcote dat, to sa nestane nic este, a babatku to neublizi a ked nechces, tak povec ze beries lieky neake,bud ATN alebo ze mas v sebe ibalgin od bolesti a nato nemozes pit .

ja od pobedia mrchujem, a strasne silno a vlemi bolestivo aj ja mam v sebe ibalgin,strasne som mala bolesti,nehorazne ale aj ovulacne bolesti som mala vlemi silne, tak asi preto, ale uz mam nachystane na vecer ocka a podobne tak pojdme riska okupat, seba osprchovat a budeme sediet pri tv, ja som taka najdena ze uz nemam miesto pre nieco ine 😝 😝 😝 😝

jarka4982
31. dec 2008

Ahojte vsetky maminky,nemaminky,snazilky a nesnazilky!V Novom roku Vam prajem splnenie vseeeetkych ziadosti...a aby sme dalsieho Silvestra stravili s bruskami,alebo babatkami v nasich rodinkach !!!!!

kisska
1. jan 2009

Ahojte babulky, zelam vam vsetko dobre v tomto roku, aby sa vam vsetkopodarilo tak, ako chcete 😉

aspinka
1. jan 2009

Tak februarovky uz sa nam to blizi ;) vsetko dobre v novom roku!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre