Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

lucinka1104
25. nov 2008

didu no dostaneš ale tehotenskú knižku 😀

didusa.risulo
autor
25. nov 2008

luci si zlata

ninka123
26. nov 2008

Didus, normalne som zvedava, ako dopadne test 🙂 🙂 dufam, ze // Pekny dnik vsetkym 🙂

didusa.risulo
autor
26. nov 2008

ahojte zas teplotka je 37.1 http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25

uz ssom z toho nervozna

lucinka1104
26. nov 2008

neni o čom diduš môžeš testovať ráno podľa mna zbytočne budeš čakať do nedele, určite si tehulka 😵 😵 😵

didusa.risulo
autor
26. nov 2008

lucinka ahoj ,no ja neviem, je to vetko cudne, mavam 30 dnovy ciklus, dnes je len 31 a minule som mala 35 co som mala prvy krat v zivote ale teda patrilo by sa pockat do 35 DC a potom ked nepride tak nema o com, ale ona pride, ja sa citim ozaj vseliak

fakt si zelam, ak som neni tehu,tak nech pride trebarsna obed

lucinka1104
26. nov 2008

didusa no uvidíš, neostáva ti teda nič iné len čakať, ale ja si ot om myslím svoje 😵 držím palce
a ostetné ste kde???????
😕

bardott
26. nov 2008

Lucinka pracujeme. Dnes mám kopec práce a nič nestíham. páááá

lucinka1104
26. nov 2008

jáj tak pracujte 😉

didusa.risulo
autor
27. nov 2008

dobre ranko

este stale nic, mrcha neni, vcera mi bolo priserne zle, na vracanie, ani spat som nemohla, potom o 00:00 som neak isla, ani vytok nemam,ani brucho neboli,uz ma laka test, ale lekaren mame daleko

dididi
27. nov 2008

dobre ranko 🙂
didusa ja by som asi nevydrzala netestovat. ja som nedockava a chcela by som vediet na com som 😉 Verim ze ty si najdes dve // a budes vystastnena 😀

liliandax
27. nov 2008

ahojte zienky 😵

dididi - ani ja by som nevydrzala 🙂 asi by som mala mat nejaky test doma - pre istotu 😉

dididi
27. nov 2008

liliandax ja keby mi mrska meskala len jediny den tak bezim do lekarne aj na kraj sveta a testujeeeem o dusu 😀 inak by som ani nejedla ani nespala co som taka hrozne zvedava. je to hrozne no je to tak 😉

liliandax
27. nov 2008

no veru 😀 to obdobie neistoty by som nevydrzala 🙂

ale podla mna nas didusa len natahuje 😵

lucinka1104
27. nov 2008

diduss výhovorky 😀

ninka123
28. nov 2008

Ahojte, nic nove? Alebo uvidi sa az po vikende? 😅 😅 tak pekny vikend prajeme 😵

didusa.risulo
autor
29. nov 2008

ahojte ja som vo stvrtok testovala, ale bolo to negativne dokonca 2 testy,vcera vecer som mala uz vytok hnedy a momentalne krvacam jak slon a aj konske bolesti mam,pojdem si lahnut za mojim drobcom

takze tehu sa nekona,

dakujem vam pekne ze ste to prizvali so mnou,ale ja som tak do toho vhupla ze asi budeme pokracovat v robeni deti, ja ani sama neviem,

lucinka1104
29. nov 2008

didusa. nechcem strašiť,ale keď silno krvácaš a máš bolesti nemôže sajednať o missed???

didusa.risulo
autor
29. nov 2008

lucinka, ja som neni urcite tehotna, krvacam silno ale bolesti su to na menzes ale teraz je uz lepsie, ale tabletky som si nedala ziadne,

ninka123
1. dec 2008

Didus, pokracuj, ved hadam neopustis tuto temu 😉 Drzime palce nabuduce 🙂

didusa.risulo
autor
1. dec 2008

jaj baby ja sa tesim uz na december, ideme na to sme sa rozhodli, myslela som ze cez plodne dni budeme mimo a tam by nebolo vhodne mat sex ale ideme do tatier teraz v piatok, takze budeme cez plodne dni doma v klude, inak ideme na jednu akciu s pavielom a mariom, ideme na natacanie dvaja v tom, na vysokohorsku chatu takze potom vam budem kyvat

lucinka1104
1. dec 2008

diduš tak nech vám to vynde tešímsa na kývanie 🙂

didusa.risulo
autor
2. dec 2008

halooo, je tu niekto?

didusa.risulo
autor
3. dec 2008

baby boli sme az na tretej strane ☹

dididi
3. dec 2008

ahojte baby.
didusa je mi luuuto ze sa nezadarilo ale je super ze vas to takto nastartovalo a pokracujete dalej 😉 Aj ja by som chcela hned riesit babatko ale muzik ma kroti ze musime najprv doriesit veci 😝 Myslim ze pre deticky je fajn mat maly vekovy rozdiel aj ked pre mamu je to riadna skuska odvahy 😀

ninka123
4. dec 2008

Didus, musime to tu nejako rozbehnut, posuvam na 1.stranu 😉

didusa.risulo
autor
5. dec 2008

ninka, ja dnes odchadzam do Vysokych Tatier, takze to nehavam na tebe, ale baby piste,ved ani o sebe skoro nic nevieme, co sem malo prispieva sa,asi toto neni dobra tema ☹

violetka1
5. dec 2008

Ahojte baby..aj zakladatelka temy- mala si podobny napad ako ja🙂
Moja Kika ma 2roky tiez- narodila sa v novembri a zamiesili sme na nu vo februari a tiez sme uvazovali druhe skusit vo februari- kvoli vecickam na zimu..poznas to- aby boli rovnako velke.
Lenze skusili sme aj tento mesiac- no mrska doraziladnes rano na 33den a som smutna..uz som si robila nadeje..

Ako si mam zase pocitat plodne dni- zase na 14-15 den, aj ked mam cyklus 33dni?? lebo ja to mam velmi rozne..

liliandax
5. dec 2008

ahojte zienky

som vas zanedbavala ☹ Ale velmi sa mi ani na konika nechcelo, maly bol trosku chory, pokaslieval, ale nic hrozne.. zato som ja teraz K.O, kaslem ako tuberak 😝

violetka - mame skoro rovnake deticky, dufam, ze aj s druhymi to bude podobne 🙂

didusa - uzivaj si tie tatry, aj to natacanie.. kvoli tebe si to potom kuknem 😵

ninka123
5. dec 2008

Ahojte, toto je nahodou super tema, zaciname vo februari a vlastne chceme zacat uz skor 😉
Lili, aj my sme boli komplet chori, vdaka bohu to uz doznieva...
Viol, neboj buduci mesiac sa zadari... Plodne-pri pohyblivejsom cykle je najpresnejsie meranie BT, ale na to som ja prilis leniva...
Didus, riadne si uzi vikend! Aj vsetkym ostatnym prajeme pekny vikend 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre