Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

jarka4982
22. dec 2008

🙂

jarka4982
22. dec 2008

Ale,asi kazda napise ked ma na to cas a volu ....Posledne dni sme vsetky asi utahane z tohto vypekania a upratovania 😝

didusa.risulo
autor
22. dec 2008

no ja sa tu zas zajtra neukzem lebo zajtra mam straaaaaaasne vlea roboty doteraz som nemohl upratovat tak som bola pri malom a na nete ked sa dalo

didusa.risulo
autor
22. dec 2008

idem haji je mi zas spatne dobru noc pa,pa

jarka4982
22. dec 2008

Ja uz koncim aj s vypekanim aj upratovanim.Zajtra uz len finish,no dnes to bola drina.

jarka4982
24. dec 2008

Blížia sa tie krásne chvíle vianočné,
v láske, šťastí, harmónii prežite ich spoločne.
Nie sú dôležité dary,
ale v novom roku nech sa Vám darí,
zdravie nech slúži k spokojnosti
a dom aby ste mali plný hostí. 🙂

didusa.risulo
autor
27. dec 2008

baby dnes som sa dozvedela o dalsich 2 tehulkach ja som taka stastna no ja od zajtra vlastne cakam mrchu do silvestra potom ak nepride tak dufam, ze to bude to co hcem

jarka4982
27. dec 2008

No,mne meska mrcha,ale ja mam s tym bezne problem.Mam taky sprosty ciklus,ze nikdy neviem kedy presne mrchu dostnem :(

Didusa,drzim palce aby vam to vyslo hned teraz na prvy sup!potom daj vediet kedy budes testovat a ako si dopadla!Veeeeela stastia!!!!!

didusa.risulo
autor
28. dec 2008

jarka tam to by bolo super keby sme naraz

jarka4982
28. dec 2008

To by teda bolo super 🙂 Kedy sa testujes?Ja rozmyslam ci zajtra,alebo mam este pockat?! 😨

didusa.risulo
autor
28. dec 2008

jarka ak ti to mesak tam mozes zajtra ale lepsie by bolo za neake 2,3 dni testni rovno so mnou a to bude akurat,co povies?ak dovtedy nedostaneme, no ja uz mam zmiesane pocity a straaaasne am bolia ciciky

jarka4982
29. dec 2008

No,mne sa celu noc snivalo ako som tehu a potom nie som ....a tak do kola 😠 To som si ani nic neodychla pri takych snoch.Aj ja mam zmiesane pocity.Prsia ma tiez bolia,ale boli ma aj v podbrusku,tak uz fakt neviem.Ale vzdicky ma hneva,ked mi tak meska.Nikdy nemam pokoj,lebo neviem ci som tehu alebo nie.
Skusila som si rano vymerat bazalnu teplotu,no bolo to prvyraz v zivote,tak neviem ani aka ma byt ked je zena tehu a aka ked nie je....
Dufam,ze na tom testiku fakt budu tie \\ 🙂

lucinka1104
29. dec 2008

ahojte už som tu dlho nebola....
didus a jarka držím palce ,aby ste si našli //
mzyačíname snažilkovať vo februári ak to má vôbec ymzsel lebo ja stále nemám mrchu a netuším či mávam ovulku no podľa BT nie...... 😠 mám celý mesiac 36,4 -36,5 😖

jarka4982
29. dec 2008

Babenky,tehu nie som ☹ Nevydrzala som to a urobila som si test.No,ale nechodi ani mrcha,tak neviem......Aspon kedby prisla,aby sme sa zasa potom mohli snazit.
Lucinka,neviem ake ty mas problemi,ze ti nechodi mrcha,ale ja som pred tehotenstvom tiez s tym mala problem.Raz sa mi stalo ze som mrchu nemala az 9 mesiacov!Bola som aj na vsetkych moznych vysetreniach,no nic mi nezistili.Ze vraj sa mi to upravy ked porodim.No,po porode som prvyraz dostala po 6 mesiacoch a od vtedy mavam skoro kazdy mesiac,ale nepravidelne.S Matuskom som otehotnela,tak ze mi tiez meskala mrcha a lekarka mi pichla vyvolavacku,no uz som vobec nedostala ale otehotnela 🙂 a to som ani necakala.No,vtedy sa nam podarilo na prvy sup,ale teraz uz nie :(
Drzim palce,aby si dostala a aby sa vam vo februari podarilo otehotniet,aj ked ta obdivujem,ze sa chystas mat deturence s takym malym vekovim rozdielom.JA sa obces bojimako to zvladnem,aj ked Matusko bude uz mat tri plne roky ked sa babulo narodi.

lucinka1104
29. dec 2008

jarka ďakujem, ja som mala , keď mal malý 5 mesiacov a od vtedz nič kojím ešeť tak 3-5 x denne..vieš ja bz som chcela 3 až 4 detičkz tak , azb sme to stihli pá 😀 a je mi ľúto toho neg testu no možno bolo skoro........

jarka4982
29. dec 2008

Lucinka,to ta teda obdivejem,aj vsetky mamicky,ktore maju odvahu mat 4 deticky.My sme tiez chceli 3,ale myslim si ze sa pri druhom zastavime.
Co sa tyka tvojej menstruacie,to sa netrap.Niektore mamicky kym kolvek koja,tak ju nemaju.Ja som to stastie nemala.Matuska som kojila 2roky a mesiac a krami ako na koni 🙂 No,neviem ci o tom vies,ale ak chces druhe babo,tak by si mozno mala maleho odstavit,lebo kojenie posobuje kontrakcie maternice a z toho sa moze potratit.Ja som preto najprv maleho odstavila a az potom sme zacali so snazilkovanim.Aj ked mi ho bolo velmi luto odstavit,lebo sme obaja z toho mali velku radost,no co uz.Raz to muselo prist.Ty si radsej prestuduj o tom kojeni a dalsom tehotenstve,aby potom z toho nevznikol problem.Vela stastia!

didusa.risulo
autor
29. dec 2008

jarka ahoj a ak bola ta teplotka?test ti moano este ani neukazal mozno este nemas hcg vysoke , ja asi dostanem mrchu asi sa uz blizi, ale uz mam depku takze sa mi ani nechce pisat, zajtra rano sa hlasim a budem vediet viac, proste teplotka dne kleskla

jarka4982
29. dec 2008

Ahoj Didusa,no teplotka bola 37,12.aka ma byt ked je babo v brusku?Ja sa v tom nevyznam 😖 Ale,ja som mrchu mala dostat ste 24.,tak to by sa uz aj hcg ukazal,keby som bola tehu.Inac,aj ja depkujem,a aj manzelik uz veril ze sme v tom.No co uz.Snad sa to o por mesiacov podari.

didusa.risulo
autor
29. dec 2008

jarka 37.2?

jarka4982
29. dec 2008

no je to digitalny teplomer a pisalo tam 37,12 tak to je skor 37,1

didusa.risulo
autor
29. dec 2008

ak to bola 37.2 tak zajtra meraj zas rano,v tu istu hodinu ako dnes ale v noci nebehaj a spi minimalne 6 hodin,ak sa bude drzat a nebodaj stupat tak by si mala byt tehotna, no test neviem ...ale teplota ma byt nad 37. a ty mas dost vysoku, ak chces aby ti presne ukazal teplotku aku mas tak spi tych 6 hodin a odmeraj ju pred vstavanim z postele este, joj uz som zvedava ako doapdnes zajtra

jarka4982
29. dec 2008

Aka ma byt teplota pri ovulke,aka pri mrche a aka v tehotenstve???

didusa.risulo
autor
29. dec 2008

tak meraj zas s tym digitalnym,nemen ho

didusa.risulo
autor
29. dec 2008

tazko povedat aka ma byt lebo kazda zena ma inu, to by si musela len merat cely mesiac aby si videla, zu zeny ktore maju pred ovulkou aj 36.2 aj menej a su zeny ktore maju viac ako 37.5 ale ono to vzdy klesne pred ovulkou

jarka4982
29. dec 2008

ok,skusim aj zajtra rano,ak nezabudnem,lebo som to do teraz nerobila a treba si na to zviknut,ale ja asi verim tomu testiku co som si dnes robila.

didusa.risulo
autor
29. dec 2008

tu je moj graf ten hore je tento mesiac a pod nim minuly,kukni ake teploty som mala, grafy mam vraj ukazkove ako z knihy takze fungujem perfektne

didusa.risulo
autor
29. dec 2008

uvidis jarka daj si budik na tu hodinu, pichni teplomer a odmeraj cca 5 minut, a kde si merala v posve?

jarka4982
29. dec 2008

hej,v posve.

jarka4982
29. dec 2008

no kukla som si tvoj graf.a treba to vzdicky v tom rovnakom case merat,najlepsie rano,ze?mam sa zariadit pdla seba,alebo si mam nastavovat budik povedzme na 6h,alebo ako to funguje.Lebo ja som si merala cca o 9h,lebo tak zhruba s malym stavame

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre