Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

mimomu
18. mar 2009

je tam len nizka hladina hormonu v moci,ale to sa zvisi neskor 😉

simib
18. mar 2009

nemyslím si ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mimomu
18. mar 2009

opravujem zvysi 🙂 ponahlala som sa 🙂
ja si to myslim a je to aj v praxi normalne.nerob si testy skor ako v den mz.....
a keby to nahodou aj nevyslo,tak idete dalej.....a podari sa bud.mesiac 🙂 ale vie ze si plodna,mas dcerku a snazite sa este velmi kratko..... 🙂

simib
18. mar 2009

Ja viem.Aj tak ma to štve.Aj keď my všetci hovoria že nieje nič stratené.Málokedy test vyjde pozit.pred MS.

flyangel
18. mar 2009

presne tak simib...test niekedy zlyháva aj v 6-7tt...a akazuje negativ,aj ked zena je tehu...to kvoli nizkemu hcg.

mimomu
18. mar 2009

simi,my sa snazime od januara a vzdy ked dojde mrcha,revem jak diva..... 😀 pretoze nechapem preco? 😉 je to normalne ale treb verit 🙂

simib
18. mar 2009

No asi budete mať všetci pravdu.Počkám na mrchu a uvidím.Aj keď je to hrozné čakanie.

flyangel
18. mar 2009

simi chapem ta ja mam este pred sebou 1tyz a pol...do mrchy...a pritom mam chripku a budem musiet brat tbl.tak sa bojim..ze co ak som tehu a tbl uskodia mimi

mimomu
18. mar 2009

cakanie je dost blba zalezitost - ale vie ako sa hovori-NA VSETKO DOBRE SI TREBA POCKAT..... 😉

ajac
19. mar 2009

Kočky, ste tu? Ja mám chvíľočku voľno tak rýchlo som k Vám "behla" ...

simib
19. mar 2009

Halo babenky je tu niekto?

bambolina
19. mar 2009

ahoooojte, simib, hovorila spm ti, ze budes sklamana...to este nic neznamena...pockaj na meskanie, ja som mal taku slabulinku ciarocku az po tyzdni meskania...takze neboj, a to ze ti je zle, tiez o niecom hovori, nie? 🙂

simib
19. mar 2009

Ahoj Bambolinka.Ja viem,veď čakám.Ty si už na SK?Kedy ideš k tomu lekárovi?

bambolina
19. mar 2009

hej uz som na slovensku, k lekarovi idem az v utorok pred odchodom domov, tak to este musim vydrzat, ale take mam napate prsia, ze dovidenia...obcas mi pride trosku zle, ctim sa talka nafuknuta, ale inac neake speci priznaky nevidim...som tu aj so sestrou a jej malym , ma jeden rok, takze sa nenudim, nemam cas na to myslet

simib
19. mar 2009

No super.A kedy ti ukázal test prvý krát aspoň slabé //?A aký test?

pici
19. mar 2009

veri kedy dojdes? ma kuk?

ja som teraz nejaka nachcipana.. ble...

ajac
19. mar 2009

Kočky a ja chcem riešiť ...takého "veci" Simid stále len na 99% 😀 😀 😀

ajac
19. mar 2009

Pici čau, mne zasa bolí pravý bok vzadu ľadvina or oblička. Tak už chlípkam ženský or urologický čaj blééé 😒 Idem na obed a prííííídem

simib
19. mar 2009

Ja už viem,že moje pocity a aj test neklamal.Začala MS.Trošičku. ☹ ☹ ☹ ☹ Pici asi idem na tie OVU testy.Ty si si už robila?Kolko ich máš?

ajac
19. mar 2009

Simib to myslíš vážne? ☹

simib
19. mar 2009

Hej.Ja mám asi šiesty zmysel ☹ A najhoršie je že si myslím,že to nebude také jednoduché.Kupím OVU testy a zajtra volám lekárovi,nech ma pozrie. ☹ Ja som úplne hotová baby.To som ani nečakala,že ma to tak zoberie.

ajac
19. mar 2009

Asi sme ťa moc "navodili" a "vytešikovali" a to nebolo najlepšie ...ale čo bojíííííííííííššššššššššššššš ešte aby sa Ti to nezosypalo 😵 😵 😵

simib
19. mar 2009

Ja normálne niesom schopná normálne uvažovať.A to my môj muž napísal krásny email,aby ma utešil.Fakt krásny.No veď pôjdem k lekárovi,či som OK,pôjde aj drahý a uvidíme.Nebudem sa stresovať každý mesiac keď možno je niekde chyba a treba ju liečiť.

ajac
19. mar 2009

Simib u mňa po polroku snaženia a trápenia to došlo do štádia, že manžel myslel že ho zo mňa vystre takže teraz to beriem tak že až sa ten anjelík rozhodne že príde tak bude .. ale neznásilňujem to .... ja viem, že je ti to ľutko ale len sa snažíte chvíločku a spraviť SIMIBČATKO to treba poriadne zamiešať ... to aby si vedela, že na také krásne babätko ako bude to tvoje potrebuješ troška viac času 😵 😵 😵 😵 neboj nabudúci mesiac sa podarí

ajac
19. mar 2009

jasne choď ... mne po kompletných vyšetreniach zistili že mám tototototot ... a teraz vraj keď mám zvýšený estrogén tak moje body si robí prírodnú antikoncepciu samo čo je fasa nie ... takže užívam lieky na zníženie aby som mohla byť TIP TOP... a don´t worry máš úžazsného manžela a prekrásnu zdravú dcérku a NÁÁÁÁÁÁŚSSSSSSSSSSSSSS takže sme s tebou 😉

simib
19. mar 2009

Ďakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ajac
19. mar 2009

Veľmi rado sa stalo a každá jedná sme to prežili alebo len budeme prežívať a preto sme sa TUUUUUUUUU stretli ... a to ešte uvidíš keď sa ostatné napoja .... 😀 😀 😀 sme s tebou a vždy budeme pokiaľ budeme stíhať tu chodiť (čo sa mňa aspoň týka 😵 )

simib
19. mar 2009

Ja som taká rada že Vás tu mám,teda teraz zatial si tu len ty.Mám sa komu vyrozprávať a vysťažovať.Dáme sa s mužom trocha dokopy,lebo sme mali dosť náročné mesiace a uvidíme.Ja sa objednám k dokimu a muž povedal že on pôjde tiež kedykolkvek.Dúfam že sa nedarí s tých stresov,lebo tých máme dosť.

ajac
19. mar 2009

Ono by to chcelo niekde vypadnúť ... kamoška tak po polroku otehotnela keď sme boli na chate ... popilo sa, potuľkalo a bolo // takže možno by ste mali troška resetovať ... ale uvidíš ... ináč simib daj si urobiť kompletný krvný obraz na všetučko hormony, pohl. choroby, látky ... a potom sa podľa toho zariadite ... ak máš zápal čo si aj mala možno niečo na tom or v tom bude ... ale bude oki doki 😀

simib
19. mar 2009

Veď sa dám komplet vyšetriť.Ešte že aj muž to berie že v pohode.On je taký zlatý.Aj on my napísal,že niekam vypadneme a zrelaxujeme sa.Ja verím,že to dopadne dobre a dúfam že čo najskôr.Už ma aj depka prechádza 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre