Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

helka101
19. mar 2009

noo aj môj 🙂 ale tak spermie žijú v tele okolo 5dní, tak sa možno nejaka uchytila a ked nie teraz tak na budúce, ja sa chystam testovať, lebo mam take zvlaštne pocity, ale neviem.. nechcem byť sklamana.. tak neviem či nepočkam na mršku...

no a sklamana, planovala som počať až okolo maja, juna... aby sme sa zas nenarodili na zimu, chcela by som na leto už mať narodene druhe

pici
19. mar 2009

no... mne je to asi jedno kedy.. ale tento rok by som chcela mat brusko.. tak snad sa zadari

aspinka
19. mar 2009

Ahojte holky co noveho je tu niekto ci mam na vas total smolu 😀

helka101
19. mar 2009

ešte maš vela mesiacou pred sebou tak určite sa zadarí 😉

pici
19. mar 2009

aspi milacik.. tu sme.. ja a helka sme tu... aky mas den?

aspinka
19. mar 2009

jaj vselijaky mala je zase chora :( a to sme sa cely skolsky rok drzali 😠 ja som sa konecne objednala kadernicke a liecim si ksicht zda sa ze to mam uz lepsie i ked sa to nejako pomaly hoji mangel ze z dvoch metrov uz som aj pekna 😀

helka101
19. mar 2009

Aspinka ahoj.. no tou kaderníčkou si ma motivovala, bo na hlave už mam peknu metlu a po štici ani stopa 🙄 😀 a aj nechtíky by sa zišlo dať do pucu

a čo si mala s tvarou? 😕

aspinka
19. mar 2009

jaaaj keby som ja vedela zacali sa mi zapalovat pory a take hnisave bolave pupaky z jedneho dna na druhy vobec sa mi to nehojilo a kazdy den nove a nove cely ksicht ma bolel 🙄
no ja som sa teraz objednala k takej fajnej kadernicke bude ma to nieco stat ale nevadi chcem nejaky dobry strih a melir tak sa tesenkam. Baby neviete o nejakych fotkach ucesov na nete?

bambolina
19. mar 2009

ahojte, nestiham byt na nete...simib,prvu slabulinku som mala po tyzdni meskania, a trosku silnejsi po dvoch tyzdnoch meskania, takze nas cas...a tie vajecnikz ma picgali asi tri tyzdne...
picko, ako sa dohodneme, kedy sa ti to hodi?

helka101
19. mar 2009

aha.. aspinka mne sa robia take pupaky po okrajovej časti tvare, take bolave.. ale môj ksychtík potrebuje záásak kozmetičky. lebo sa mi rozpradne a ani makeup tomu nezabrani 😅 😀

no skús dačo hodiť do googla, ja si davam robiť predlženeho boba, s ofinkou a vratila som sa k medenej , len na leto chcem dať do nej melír, a teraz majú celkom fajn účesy aj v novom čase pre ženy.. sa mi tam dva strihy pááčili.. kukni ich stranku na nete.

aspinka
19. mar 2009

helka no ja to mam teraz na ksichte od jedneho ucha cez bradu k druhemu jak bradu a trocha mi to ide dole ku krku. Kurnik sopa jak rychlo sa vedia tie pupen aky rozsirit a jak problemovo sa ich zbavime. Vdaka za tym kuknem ten novy cas 🙂 a kozmeticka caka aj mna ale este neviem kedy chcem si to trocha precistit sama a ked to budem mat lepsie tak k nej zajdem nech sa ma chuda hned od dveri nezlakne 😀

pici
19. mar 2009

urcite sa ta nezlakne.
je to pakes mat v nasom veku pupaky co? ja to poznam. chodim jak pubertacka a vie mi to pokazit den viac ako speky na bruchu....citim sa neista a mam nervy.. neprijemne mi je ked mi niekto kuka na ksicht.. mne pomohol ten duacgel... bamboline tusim nejaky iny.. neviem presne niekde sme to uz pisali

veri.. no... najviac asi buduci tyzden. dokedy si tu? v sobotu mam skusku a vecer asi zakaznicku. a v nedelu budem relaxovat. na akom cisle ta zastihnem? zavolala by som ti , lebo plan na vikend je neisty.. hm?

idem gratulovat svokrovi.. tak tu budem az vecer dievcata...

simib
19. mar 2009

No ahojte.Predstavte si muž mi kúpil ten OVU mikroskop a v pondelok ide na spermiogram.

mimomu
19. mar 2009

ahoj simi,citala som tvoje prispevky a je mi luto ze si neni tehu ☹ ale ved vy sa snazite tak kratko ..... 😉
velmi mi pripominas mna,ked som 2 krat zistila ze to nevyslo a teraz cakame koli kiahniam...... 🙂
myslis ze je potrebny spermiogram,ked skusate tak kratko?????

pici
19. mar 2009

este pred tym ako som si mimin prispevok precitala som chcela napisat, ze tiez si myslim ze spermiogram po druhom pokuse je trochu skoro. ale.. ked mu to nerobi problem tak preco nie....

simib
20. mar 2009

Ahojte.Viete mi to nejdeme robiť kôli panike.My sme chceli tieto vyšetrenia ešte pred snažením.Aby sme vedeli či sa máme každý mesiac stresovať.U muža majú všetci štítnu žlazu a to vraj nemusí byť dobre a problémy mal aj jeho brat,tak kôli tomu.Ja verím že to bude dobre a je to o psychike,ale chceme to mať potvrdené.Veď keby bol nejaký problém tak nech sa začne riešiť a nie sa nervačiť,že prečo to nejde.Už je objednaný definitívne na utorok.

mimomu
20. mar 2009

ahoj simi,aspon budete vediet na com ste-to je pravda.....my este budeme skusat dalej.....dnes mam dovolenku,som doma s malou... 😉

simib
20. mar 2009

To máš pravdu,aspoň budeme možno o niečo kludnejší.Ja som dnes volala k doktorovi a mám prísť na ultrazvuk v stredu takže na 7DC a potom asi o ďalšie dva dni.Inak mikroskop zatial asi fungije,lebo ukazuje guličky,takže to by malo byť v pohode.No uvidím po mesiaci,keď bude ukazovať aj papradie.

pici
20. mar 2009

tak to som nevedela simi, ze takto sa veci maju. potom je naozaj na miesto veci riesit

simib
20. mar 2009

Hej,veď uvidíme čo povie lekár.Najprv sa dozvieme hneď v utorok aké náboje má muž a potom v stredu ja.Ale celkom sa na to teším,aspoň budem vedieť,lebo keď neviem,tak ma to zožiera.A povedali sme si,že budeme viac v pohode a relaxovať.Pici ty ako s testami?

pici
20. mar 2009

no testujem. zatial nic..ale tak ani by som zatial nemala mat.. tak ja len preventivne ci nahodou....

simib
20. mar 2009

Jasné,to schvalujem.Hlás výsledky potom som zvedavá.Podla mňa treba tak zdravo skúsiť všetko. 🙂

pici
20. mar 2009

hej hej to by bolo fajn vediet kedy na to.. a ved na to tie testy su....ake mate plany na vikend?

simib
20. mar 2009

No ešte presne nevieme.Dnes ideme na návštevu a zajtra uvidíme asi podla počasia.A ty?

mimomu
20. mar 2009

ahoj pici... 🙂

pici
20. mar 2009

ahoj mimi...
no ja by som mala mat ovulku podla dlzky posledneho cyklu buducu nedelu. tak to skombinujem a preverim aj paparadovacom aj testami a budem vas informovat....

no ja mam zajtra skolu, 8 h a potom skusku. o 17/00 dojde zakaznicka takze ked ju dorobim rovno padnem jak kabela do postele. a v nedelu upracem...a poobede mam zakaznicku... takze osud bude podobny. navyse mam nadchu. stipe ma nos. dutiny ze dovidenia tak ze celkom sa na tento vikend asi netesim

simib
20. mar 2009

No pekne Pici,tak sa daj rýchlo dokopy.Inak dnes idem celkom blízko,ideme do Bernolákova.Mám tam kopec známych aj v Ivanke pri Dunaji.Bývala som tam 4 roky.

mimomu
20. mar 2009

pici,ja musim byt zavreta 3 dni doma koli kiahniam....... ☹ na skuske ti drzim palce... 🙂

pici
20. mar 2009

odtial je zumi a kondi.. ozaj opicky kde ste? dostanete po zadku za neucast.. pche

skuska je v pohode. len cely den tam sediet... to je o nervy...

mimomu
20. mar 2009

a co studujes pici?nezaregistrovala som...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre