Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

bambolina
2. apr 2009

ktora zena ta tak strasne hneva, hm

mimomu
2. apr 2009

bambi ip.
budem uz koncit,lebo mala ide spinkat.
dakujem za povzbudive reci a prajem ti pokojnu dobru noc. 🙂

bambolina
2. apr 2009

jasne, dobru nocku...bud kludna, aj tvoja mala ta potrebuje 🙂

simib
2. apr 2009

Ahojte.Mimonka už som ťa predsa nestihla?Bambi ako sa cítiš?

bambolina
2. apr 2009

cau, s mimomu si sa tesnew minula...ja sa mam dnes naprd, ani do prace som nesla...je mi zle, furt by som nieco jedla, ale bojimsa , tak jem len tak malinko a casto...je u nas dnes hrozne, cely den leje ako z krhli, zajtra idem na krv a tak potom snad aj do prace..ty sa mas ako

simib
2. apr 2009

No tu je krásne tak aj ja som dobre naladená.OVU už u mňa asi bola,ale ešte sa mi so snažením nechce prestať,ale uvidíme dokedy ten maratón vydrží moje telo.Veď si kukni graf.http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka

bambolina
2. apr 2009

no ja sa musim priznat, ze som sa nestihla rozumiet velmi tym grafom, ale asi spravne som vycitala, ze sa doslova snazite...kym mate chut, nechsa paci...to je len na pochvalu...mzslim, ze tento krat vam to urcite neuslo 🙂

simib
2. apr 2009

Vieš tento mesiac to beriem tak že keď aj nebude tak nebudem rodiť aspoň v decembri,čo som nechcela,ale keď to vyjde,budem sa aj tak tešiť.My si viacmenej užívame.No ale som napätá,to je jasné.Aj smutná budem trošku,keď to nevyjde ale len trošku.

pici
3. apr 2009

ahojte., ste tu niekto? vcera som vas len citala. lebo som sa zastavila az vecer....

simib
3. apr 2009

Ahoj Pici.Aký máš dnes zatial deň.Zas je slniečko a to mám rada.

pici
3. apr 2009

pohodicka. len ma stipka v hrdle tak tosku mam na to nervy ale da sa. sef nie je v robote. dneska je piatok. v kancelarii mam fajne teplucko.. spat sa mi chce...

simib
3. apr 2009

No to aj mne,lebo mužík ma v noci zobudil,keď došiel z garáže,takže som sa moc nevyspala.Ale je piatok a krásne,tak ma nič nenasere.Teším sa na víkend.

pici
3. apr 2009

tak to ani mna. akurat ma boli vajecnik. trochu lavy. neviem co to mam. ma to riadne nasiera. potom si uz hocico namyslam ze mi je. ☹
na vikend sa tesim aj ked si ho moc neuzijem. zajtra mam skolu potom vlasy. a to = cely den fuc. v nedelu sa konecne vyspim. upracem operem navarim pojdme na prechadzku a je koniec vikendu

simib
3. apr 2009

Hm víkend by mal mať aspoň 5 dní.Pici možno sa hniezdi,preto bolí.So mňa si OVU robí asi dobrý deň.Od pondelka všetky príznaky OVU.Ešte aj dnes krčok ďaleko a úplne mäkký a papradie.Po víkende už budem dúfam múdrejšia.

pici
3. apr 2009

ty mas ovu nejako dlho nie?
ja teraz ani neviem kedy mam cakat mrchu. ovu som mala na 11 Dc takze ak by to bolo niekde v polovici cyklu tak by som mrchu mala mat a nema. ak mam ovu hocikedy pocas cyklu, tak potom este budem cakat..

simib
3. apr 2009

No asi my dosť pracovali vaječníky a preto tá bolesť.A na papradie je napísané,že začne ukazovať dva dni pred a dva po.Tak neviem.Už to asi neriešim.Po víkende budem vedieť určite,kedy bola!!!Tie dve teploty my presne chýbajú.Zatial to podla teplôt vyzerá že bola včera t.j.15DC.Je mi to jedno.Veď ide víkend a sexovanie bude najlepšie ak to zvládnem.Len ma trošililinku štve že ma tak naťahuje.Ale dúfam že toto je víťazná OVU a hotovo.

pici
3. apr 2009

no ja sa asi trochu zameriam na meranie bt. alebo co... po tejto mrche to asi skusim...

simib
3. apr 2009

Možno nebudeš mať možnosť.xixi 🙂

pici
3. apr 2009

mam pocit ze asi ano... 😖

simib
3. apr 2009

Ale nemaj ešte ukvapené závera a pocity.Nechaj to plavať.Kolký deň si po OVU?

pici
3. apr 2009

pockaj. no cca 14

simib
3. apr 2009

A ty ešte netestuješ?????????????????????

pici
3. apr 2009

nie. lebo naposledy som mala 33 dnovy cyklus.. a ta ovu moze byt takisto +-3 dni. nie? takze to moze byt nakoniec iba 10 a to nic neznamena.

simib
3. apr 2009

Nejde o to kedy máš dostať MS ale kolký deň si po OVU.Od takého 10 DPO by už malo byť //.Ale je to na tebe.čím dlhšie budeš čakať,tým bude krajšia.

pici
3. apr 2009

no ja sa ale skor citim ako pred mrchou... nevadi.. nabuduce..

simib
3. apr 2009

No veď uvidíš.Ale aj tak držím palčeky. 🙂

pici
3. apr 2009

no viac menej som si ista... 😒 budeme sa viac snazit.. idem si lahnut.. xixi.. odfukujem po obede

lenocka1979
3. apr 2009

pici ak môžem zasiahnuť do vášho rozhovoru ... tak skús to s meraním BT ... ja som to skúsila a vyšlo to 🙂

pici
3. apr 2009

skusim to teraz. aspi mi dala aj navod ako to merat.. tak teraz po mrche to skusim....

simib
3. apr 2009

Lenočka a ty si z BA ako ja?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre