Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

simib
14. apr 2009

Ahoj Picinka.No nič nové.Včera negatívny test na 12DPO.Buď to nevyšlo alebo je skoro.Neviem.Mám pocit na to prvé ale uvidíme.Ty ako?

pici
14. apr 2009

ja mam plodne. tak sexujeme. kazdy den. zatial sa to da. uz budem mat zodratu susku za chvilu 😀 😀

simib
14. apr 2009

No to hej.Ja som mala tak po 10dňoch trošku.Treba ale vela,veď potom budeš mať zaslúžený oddych.

pici
14. apr 2009

podla mna tie testy su taky odrb. sak niekto ked mam malo hcg mu neukaze ani ked mrcha meska. a nie par dni po ovu. chapes nie?

pici
14. apr 2009

tak to ano. my sme vcera rano sexovali a chceli sme aj vecer. ale ma bolela suska. tak sme to nechali na dnes... zase prehanat to netreba

simib
14. apr 2009

Veď ano.Malinkú nádej mám kôli teplote ale inak nie.Ale veď som hovorila,že tento mesiac mi to je viacmenej jedno.

simib
14. apr 2009

Tak tak.Netreba za každú cenu.O pár dní ti to možno dokážem,že aj drina vyjde na zmar.

pici
14. apr 2009

simi. treba verit. a ked nie, tak ste si aspon kvalitne zasexovali. babatko urcite pride. vsetko chce cas. ja sa tesim aj z toho ze viem ze mam ovu. c hapes?
uvidime co bude. cyklus sa mi ustalil a trochu skratil.... tak som zvedava co bude.. kedy by si mala mat mrchu? ja 1/5 haha.. akurat ma kamos oslavu..

simib
14. apr 2009

ja zajtra alebo pozajtra.neviem.uvidíme či bude prekvapko.Jasné že je super že je aspoň OVU a nie problémy.Tak sa snažte v rámci svojich síl a budeme čakať na výsledok.

pici
14. apr 2009

jasne>. snazime. moj manzel sa tesi. ze tolko sexujeme. on by mohol stale. a to je asi jedina vec v ktorej sa nezhodneme uplne ☹

simib
14. apr 2009

Nejak to zvládneš.Ale nieje dobré samu znásilňovať,lebo just to nepôjde.Ty si šikula,nejak dobojujete. 🙂

pici
14. apr 2009

no ved teraz sa celkom snazim... sa prekonat...

simib
14. apr 2009

Uvidíš dobre to dopadne.Veď o nič nejde.Bábatko príde keď sa mu bude chcieť(ja hovorím).Trošku mu treba pomôcť ale vela urobí príroda sama.

pici
14. apr 2009

ano to je pravda. predtym ako si mala simonku, nemala si take haluze ze nebudes moc mat deti?

simib
14. apr 2009

Nie.Picinka ja som mala 18 rokov,takže ja som ani poriadne nevedela čo robím.O OVU som ani netušila a podobne.A vyšla na jeden vrz.Nikdy som si ešte nepovedala,že nebudem môcť mať.Nádej je vždy!!!

pici
14. apr 2009

ja neviem co to mam za haluze...

simib
14. apr 2009

Nemaj haluze a nemysli na to.Bude a hotovo.

pici
14. apr 2009

nemyslim. len som mala take haluze. ze tolko som zrala tu antikoncepciu ze teraz to na ten just nepojde

simib
14. apr 2009

Aj ja som brala 5 rokov.To nič zlé nenarobí,neboj.

pici
14. apr 2009

vystre ma. dneska urcite. do zajtra chcem odovzdat pracu.

simib
14. apr 2009

No pekne.To by som ja nezvládala už školu.Stíhaš to?

pici
14. apr 2009

ale ano. da sa to. len mi to uz lezie na nervy. prvy junovy tyzden mam statnice. budem sa ucit ze zosediviem urcite. chcem to mat uz za sebou. celu tu posranu skolu. chcem mat volnu sobotu. ze rano si vstanem porobim co chcem. oddychnem si. atd. ne celu soobtu zadrbana v skole.

simib
14. apr 2009

Tak tak...

pici
14. apr 2009

ale da sa to. nestazujem sa a urcite mi to bude chybat.. boli sme super kolektiv. su tam baby s ktorymi studujem 7 rokov.. takze celkom fajn

pici
14. apr 2009

simi ty si ma tu nechala samu? ☹ ☹

simib
14. apr 2009

Nie Pici,len som aj v inej téme a rozoberáme zajtrajšie testovanie.Super partička.Tie grafy BT atď.Je tam vela super báb.Zajtra asi 4 testujú.

pici
14. apr 2009

ja tam nechodim...

bambolina
14. apr 2009

ahojte baby,simi to nedavaj ziadnu vaznost testu pred ocakavanou mrchou...vies ako som bola na tom ja, tiez negativny dost dlho...neboj budu tam tie dve ciarocky...

picko, nevhytaj mi prosim ta depku, ja som stale mala taku blbu predtuchu, tiez koli liekom, ale neboj, my sme este mlade, akurat zrele na otehotnenie...vsetko bude ok, uzivajte si s romanom, lebo ked otehotnies, prve tmesiace nebudes mat chut ani trosku...mne je uz luto aj simoneho, ked sa odhodlam raz za tyzden, tak je dobre,ale ked mi je furt zle vecer aj rano...

inac prave som prisla od lekara, uz sme videli nasu fazulku, poculi krasne bit srdiecko, no zazitok naozaj...uz aby ste pisali aj vy vase dojmy z ultrazvukov... 🙂

pici
14. apr 2009

no ja ti zatial opisem moje dojmy z ovulacie.. veri.. vajecnik lavy ide 23 m predo mnou. haha.
mam plodne tak ideme si posexovat trosku... a neriesim ja nic. taka som bola dneska nasrata ze som to ledva rozdychala. ale je po praci. diplomovku som poslala profakovi nech sa na to mrkne.. a uz len ked tak z nej nieco vyhodim... takze relax...

bambolina
14. apr 2009

ano, poznam, mna vajecniky na striedacku boleli po vysadeni HAK tiez paradne, ale aspon vies ze mas ovu 🙂 nepotrebujes ziadne ovu testy...a mna boleli vajecniky este aj ked som uz bola tehu, a ja uz som sa videla na lieceni , ze mam zapal vajecnikov a potom problem otehotniet,takze tak... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre