Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

aspinka
9. jan 2009

jasne pod k nam tu to mienime roztocit uz onedlho ;) tato diskusia bude plodna neboj len sa pridaj a ten tvoj nick sa mi neskutocne paci ze pici 😀 😀 😀

aspinka
9. jan 2009

didus teraz som ta zazrela na tuzime po dr... tak som ta tam chcela prepadnut ze co nam diskusiu zanedbavas 😀

didusa.risulo
autor
9. jan 2009

aspinka ja sa snazim chodit vsade tak kde prispievam ked mam cas

inak tu to bolo an zaciatku celkom fajn, baby zacali prispievat a potom nic, skoro ziadna nepisala,som zvedava, ze ci sa to tu pohne rapidnejsie vo februari,ale ja verim tomu, ze uz teraz sa to tu rozbehne, s pici,tiez teda,inak tento mesiac nebude babo ☹

aspinka
9. jan 2009

preco? stalo sa nieco?

didusa.risulo
autor
9. jan 2009

boze moj, ved ja som uplne vymetena, chcela som napisat, ze v utorok mi muz odchadza a ze nestihneme ovulku ale ved on ide len na 2 z 3 dni, a ovulka by mala byt v piatok alebo sobotu,takze to stihaaaaaaaame, od rana som nestastna a od obeda uz uplne lebo som sa dozvedela ze ide uz utorok a teraz ma napadlo, ze ved on ide na kratko,ale som stastna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aspinka
9. jan 2009

no ty si popleta mas to take naplanovane az to prehanas 😉 dufam ze nemas harmonorgram ako to bude vyzerat pod perinou lebo to uz dostanes 😅 od manzela samozrejme 😀

didusa.risulo
autor
9. jan 2009

aspinka, no neako ma to vsetko zobrala, bola so mstrasne smutna, ze sa pripravujem na tento mesiac ako na maturity a nakoniec nic z toho predsa to vyjde teda proste ja len chcem snazilkovat pocas ovulacie, to je vsetko a potom chcem len vidiet vysledok

aspinka
10. jan 2009

Ahojte peknu slnieckovu sobotu!

pici
10. jan 2009

ok baby.. tak moj zivotopis.. na prijatie do partie .. xixi
pici je moja prezyvka od malicka... cita sa bez makcenov... ne ze piči 😀 😀
som vydata od septembra a s manzelom sme spolu 7 rokov coskoro...
tento rok koncim vysku konecne tak uz mozem naplnat moje predstavy ktore mam na mrnco.. doteraz mi v tom branila skola...
stale sme to posuvali s muzickom.. lebo ze skola.. nervacka som.. statnice a podobne... tak sme sa nakoniec dohodli ze sa budeme snazit po skole.. ale... svagrina sa dockala a je tehu .. tak som zacala trosku mrncat.. a moj manzel povedal ze aj on chce mrnco uz... tak som vcera vzala posledny krat anti a teraz cakam na mrsku.. potom som si dala zavazok ze pojdem ku dokimu nech spravi vysetrenia cyto a vsetko ostatne... dovtedy si budeme davat pozor.... a potom na to vlitnem ako sa hovori... nemam prehnane ocakavania.. ale uz to velmi intenzivne prezivam.... konecne som tomu tak blizko... teda aspon co sa tela tyka.. brala som 7 rokov HAK...
chceli by sme dievca... ninku... ale potesime sa aj chlapcovi.. oliverovi... no.. ako vidite.. ta ekonomnia mi dala diagnozu ze stale nieco planujem...
uvidime co sa podari... no a inak.. dik ze ste ma vzali.. som bola uz ko ze nikto nikde neprispieva... 😝 😝 😝

didusa.risulo
autor
10. jan 2009

ahojte

peknu slnieckovu sobotu,aspinka ale studenu sobotu,-10st.a nam nekurili v noci a nad ranom este a rano tepla voda nesla,tak som musela kurit vyhrieavacoom,no strasne, maly mi je soplavy,umrncany,davala som dole stromcek, konecne som upratala obyvku este prach ale cakam, kedy maly zaspi bez obeda, lebo nechcel, ani sa mu necudujem, ale vykrikuje v izbe tak ho musim ist ja uspat,

pici a kolko masrokov?nepostrehla som,kedy to koncis tu skolu?

pici
10. jan 2009

didusa mam 26 rokov , som zo senca a tu s manzelom aj byvame.... koncim tento rok... studujem medzinarodne podnikanie...
no.. to je des s kurenim.. nastastie... my sme mali teplucko... spravila som dve skusky dneska... mam o tretej robotu a potom mozem upratovat.. hAHAHA.. fajna sobota.. ale nejako mi to nevadi... 😀

aspinka
10. jan 2009

no didus ja som este nebola vonku ja to hodnotim cez okno 😀 ale od pondelka idem do robotky a budem cestovat busom tak si tu zimu este uzijem 😖 No nam kuria poctivo i ked mame prizemny byt pod nami garaz nad nami este nikto nebyva takze nejake prudke kurenie sa neda povedat ale my sme zvyknuty vzdy lepsie ako prekurene my mame max. 21-22stupnov len kazda navsteva co k nam pride ze im je chladno 😀 a zase my ked niekam prideme tak tam ideme zdochnut od tepla to sa uz muzovi na cele robia kropaje ako ked sme v lete pri vode 😎
No pici ja som taka ze niektore veci automacky citam bez makcena a niekde hned makcen 😀 😀 😀
Muza som poslala do obchodu aj s malou a ja klasika upratujem a som mu nechala nech mi kupi farbu na vlasy odtien nech vyberie. Moj muzik sa lepsie vyzna ako ja my sme v urcitych veciach vymeneni 😀
Pici pri otehoteni je dolezity klud pokoj a hlavne si poznat cyklus i ked na tvojom mieste by som si vytvorili ticker kde ti ukaze plodne dni a tym sa riad nemusis nic sledovat mne sa tak podarilo otehotniet hned.

http://lilypie.com/trying_to_conceive.php

didusa.risulo
autor
10. jan 2009

tak uz mi maly zaspal,uz som driemala pri nom, lebo mu to trvalo, ale idem do toho prahu ja teda,

pici tak to kludne mozes zacat snazilkovat, ked aj trosku brusko ti bude vidiet,ved to vobec nevadi

pici
10. jan 2009

to vobec by nevadilo brusko.. to je najmenej.. a v nasom pripade vlastne najviac...
aspi dakujem za ten link.. musim pockat do pondelka lebo vtedy dojde mrcha... neda sa to dopredu vyratat... a myslite ze ked som mala predtym 28 dnovy cyklus budem ho mat aj teraz ? ked som tolko brala anti?
a vy uz asi mate mrncata co? trochu dajte aj vy nejake infol.. ze co mate.. co by ste chceli..

didusa.risulo
autor
10. jan 2009

pici,no podla mna sa ti predlzi teraz cyklus,neda sa to povedat dopredu,musis len pockat a zistis sama,

pici ja som vydata,mam 2.4 rocneho syna,a pracujeme na dalsiom,chcela by som dievcatko,ale keby bol chlapec,tak nevadi,hlavne nech je zdrave,no a ja meriam aj BT,je to velmi zaujimave,ale ja viem kedy mavam ovulku,toto je len pre gyndosa,pred risko som mala MA v 11tt to som otehotnela na 2 mesiac,na riskovi sme pracovali cca 11 mesiacov

pici
10. jan 2009

MA je missing abort? ja sa v tychto skratkach moc nevyznam.. ale asi ano ak som spravne pochopila ze mas jedno bejbu... no to som zvedava co bude s mojim cyklom....uff.. pojdem k dokimu... aj si si dala robit nejake speci vysetrenia ci si ok?

didusa.risulo
autor
10. jan 2009

pici dala som si spravit vaginalne vysetrenie, vysetrenie sonom a bral mi stery,vsetko som mala v poriadku,no a mala som ist este na krv ale to len kvoli poistovni,to som este nebola, ja som z nr a gynekologa mam v Topolciankach pri zlatych moravciach a cestovat tam stale sa mi nechce,a hlavne s malym a ja plecem ked mi beru krv,tak sa snazim tomu vyhybat ako sa len da

pici
10. jan 2009

ok.. ja a gynekolog.. to sa vzdy odhodlavam... ja neviem. sa strasne hanbim... ale viem ze musim ist.. a hlavne ked chceme mimi.. keby mi meral tlak v case ked lezem na tu kozu tak by kukal doki... 😀 😀
ale tento mesiac tam este pojdem na cyto .. krv a podobne veci, poviem dokimu ze chceme mimi a uvidime co povie...

aspinka
10. jan 2009

tak mrcha dnes dorazila ;) inak kde ste tulate ja dnes upratujem ale varit bude mangel 😝

didusa.risulo
autor
10. jan 2009

aspinka ☹ ☹ ☹ ☹ ale je to lepsie v tvojom pripade, takze na buduci mesiac uz budu // a vsetko bude v poriadku, teraz si tvoj organizmus este oddychne,ok?a nesmut

jarka4982
10. jan 2009

Ahojte,baby....
Ja len tak narychlo.Nestiham vas citat,som na nete len na chvilocku.Len tolko ze cesta presla ok aj ked je tu strasna kosa -15C brrrrrr.Do pondelka sme u svokrovcov,potom nam tatinko ide naspat do BA a ja pojdem s malzm k rodicom.Huraaaaa

Inac sa mam relativne ok,len kebz ma tie nevolnosti tak netrapili,no co uz ,len aby babo bolo v poriadku.

Pici viiiitaj medzi nami 🙂 dufam sa ti tu bude pacit....

Didusa,dryim palce aby vam to tento mesiac vyslo!!!
Pozdravujem a bezim....Az v pondelok budem na nete tak sa mi majte pekne!

didusa.risulo
autor
10. jan 2009

ahoj Jarkááááááá,tak som rada,že ste v poriadku pršli,ok,v pondelok ťa čakám

aspinka
10. jan 2009

ahoj jarka tak si to tam "uzi" v tvojom pripade urcite 😉 a uz si rodicom povedala ze cakate?
Didus ja som nemala byt teraz z coho tehotna takze niesom ani smutna uvidim buduci mesiac a to idem tesne pred ovulkou k Dr. aby si ma pozrel ci som OK 😉

pici
10. jan 2009

jarka.. takze ty si tehu? gratulujem..
mne akurat doraza mrcha... ble.. som ja len zvedava co so mnou spravi vysadenie anti..
inak som po 11 rokoch prvy tyzden bez nikotinu... a to som mala dneska dve skusky a zmakla som aj kavu kde kazdy fajcil... pochvalite ma? xixi
tesim sa na vas...

didusa.risulo
autor
10. jan 2009

pici ahoj, takze koncis z fajcenim?tak to mam chapat?

aspinka
10. jan 2009

no super pici cim skor sa tohoto zlozvyku zbavis tym lepsie ;)

didusa.risulo
autor
10. jan 2009

niktu nie je?

aspinka
10. jan 2009

som tu priebezne len kde ste vy? 😅

didusa.risulo
autor
10. jan 2009

ja som tu ale ked nikto nepise ☹

aspinka
10. jan 2009

no pisem ale aj citam kde tu. ty si doma sama co ja si tu lozim netom a dopijam cervene vinko s colou 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre