Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

didusa.risulo
autor
10. jan 2009

aspinka mne maly spi, muz je este doma, spi na gauci v obyvke,budem musiet ho budit,vinko som mala aj naliate, ale nechutilo mi

pici
10. jan 2009

tu som dievcata...
no snazim sa s tym prestat.. povedala som si ze ked budem tehu cigarety sa ani nechytim... ale teraz som sa prepla ze musim s tym prestat skor aby som telo potom tolko netrapila....
akurat som si citala celu historiu nech som trochu v obraze a nepytam sa vas stale to iste....

didusa.risulo
autor
10. jan 2009

pici akurat pisem do temy v tehotenstve kourenie v tehotenstve ci ako to tam je, ako ze je to o hovne tam

pici
10. jan 2009

ja som tam pisala este davnejsie
ja som fajciarka jak hovado ale tie zeny co tam pisu dovidenia. cez hubu kazdej.. ako je to samozrejme kazdej vec ale tak to je sen.. este napise pomaly ze v pohodicke to je

didusa.risulo
autor
10. jan 2009

pici ja som pisala nieco co vyznie ako ze to schvalujem, ale len som tym chcela povedat, ze tie co tam pisu, a kritizuju,je to akoby som to povedala, ony si zalozili temu pre nieco ine a nie pre to aby ich tam len krutizovali,poto maj mne trebalo cez hubu,ale co uz, nevratim to spat ale pri druhom budem mudrejsia,vtedy som bola sprosta ako poleno,

hadam, ma za to neodsudite , baby

pici
10. jan 2009

nie... tak som to zase nemyslela..
je to kazdeho vec. aj moja kamoska fajcila cele tehotenstvo.. nehovorim ze vela, ale predsa..
nehovorim ze je to skodlivejsie alebo zdravsie ako to, ked nahle prestanes a telo trapis zavislostou ,s ktorou bojujes uz ako tehu...
ja to nie v zlom.. ale proste niektore baby tam fakt pustali take veci, akoze fajcim lightky a je to v pohode
ja neodsudzujem nikoho. skor ide o to, ze podporujem a drzim palce tym, ktore s tym bojuju... a nepodporujem ze je to ok... ja len preto, ze ak by sa babu nieco stalo po narodeni.. potom by si si vlastne zlyhanie urcite velmi vycitala...

aspinka
10. jan 2009

jeeej baby akurat som tam aj bola ale len na zaciatku no tiez by som si do huby cigaretu nedala keby som vedela ze cakam lebo preco si mam ja telo pomaly odvikat aby som to lepsie psychicky znasala ale to dieta sa nema v tele ako branit. Mam pocit ze je to na hlavu ved ked chce niekto fajcit nech si fajci a neocakava babo chuda ja si este ako decko pamatam plagat kde je tehotna zena kreslena a ma v bruchu babatko a to ma plynovu masku lebo jeho mamka fajci uz to ma desilo a to bolo kreslene!!!

didusa.risulo
autor
10. jan 2009

pici mas uplnu pravdu, no idem si ja lahnut, neako ma bere, zajra sa vydime pa a dobru noc, 🙂 😔

pici
10. jan 2009

ja soom si kazdu jednu cigu doteraz peclivo vychutnala... ale povedala som stop.. nehovorim, ze mi mate postavit sochu... aj ked.. xixi ... snaha sa ceni... robim to pre seba.. a pre bejby..
dievcata idem aj ja hajat.. coskoro dojde mrcha..tak sa ideme este polubit s manzelom

dajte mi niekto link na tu diskusiu ja sisina ju neviem najst

aspinka
10. jan 2009

na aku diskusiu?

aspinka
10. jan 2009

didus a co sa fajcenia tyka je to tvoja vec ja s tym nesuhlasim ale vsetko je len na tebe ako sa rozhodnes. Ja som zase dost priama a hovori to co si myslim a nie to co chcu pocut. Vies mamicky si tam zalozili temu o fajceni v tehotenstve ale bolo naivne ked si mysleli ze im tam nepridu baby ktore su proti a maju potrebu to tam napisat ved toto je forum a moze si clovek chodit kam chce a napisat co chce. Takze je hlupost si mysliet ze ked ta co to zalozila chcela kecat s fajciacimi tehulami a my ostatne tam nepojdeme 😀 Teda ja tam nepojdem to je iste mne staci aj tato nasa diskusia 😅

pici
10. jan 2009

aspi a didus
idem spat dievcata necitim si krize a pomaly ani nevidim

aspinka
11. jan 2009

Ahojte 😉

pici
11. jan 2009

ahoj.. ja som tu dneska tak pomenej... zacala som akurat upratovat a medzitym varim.... zobudila som sa rozbita, ako by som chlastala celu noc... 😒

didusa.risulo
autor
11. jan 2009

ahojte

pici je v tehotenstve a koureni v tehotenstve,jades to

pici
11. jan 2009

hej uz som tam bola..
ale nemam vyznam tam prispievat. tie baby su jak sialene. nechcu pocut ze to neni ok co robia.. ja som tam prispievala uz davnejsie.. asi strana 22

didusa.risulo
autor
11. jan 2009

pici tak chod na inu temu, tiez je to tam v tejtoenstve a tiez je to o fajceni tak som zacala tiez

aspinka
11. jan 2009

a nasa tema vam nestaci ;)))) sak to potom ani neviem sledovat ked beham z jednej do druhej. U nas dnes vari mangel morcacie prsia s marhulou syrom a sunkou zapecene so smotanovou omackou tak ideme sa najest a potom budem donutena ist von do tej nechutnej zimy 😠

didusa.risulo
autor
11. jan 2009

aspinka, ja chodim do vela tem,som v grafoch, chudneme s cajikom hannasaky, tuzime po drobvekovi, a este do vel tem som pisala, ale tak sa nezdrziavam, ale tuzba po dietatku,moja tema a grafy,to je moja srdcovka

pici
11. jan 2009

ja tam chodit nebudem uz. som povedala co som chcela a kazda si aj tak spravi po svojom.
my sme sa akurat napapali.. a dokoncujeme s muzikom upratovanie...

didusa.risulo
autor
11. jan 2009

tak ja zehli, dovaram druhe, lebo to dlho trvalo ta priprava, muz isiel teraz s malym k svokre, bola u nas svagrina tak isli spolu tam,aj my este gratulovali,dostala som studensku pecat tu s ceresnami,tak hadajte co ja obedujem? 😀

pici
11. jan 2009

hehe didus tak dobru chut.. idem si dat milku... mame tu trojcokoladovu.. mnam mnam..
my sme uz dokoncili a teraz okupkana kukam telku a asi si zdriemnem

didusa.risulo
autor
11. jan 2009

nik tu nepise?

aspinka
11. jan 2009

no nemam ani velmi co zajtra idem do prace pod dvojmesacnej PNke a nejako sa mi nechce taaaak mi bolo dobre doma hned by som isla na matersku 😅
didus ty si zistila ako sa moze ta alchemika pit teda resp. kedy sa nema pocas cyklu pit? 😒

pici
11. jan 2009

no nikto tak som si bola lahnut lebo mi hlavu islo roztrhat.. ble
alchimka je naco baby? dajte mi lekciu plizzzzz

liliandax
11. jan 2009

ahojte zienky 😵

dlho som tu nebola.. ako vidim, ste si poklabosili o kadecom 😅

a mame uz aj nejaku novu tehu? 🙂

didusa.risulo
autor
11. jan 2009

liliandax dididi je a jarka je tehuuuuuu

kuk moj album, pridala som foto,

didusa.risulo
autor
11. jan 2009

pici alchemilka je na posilnenie maternice, mysi chvost tusim na zmiernenie krvacania a proti bolesti a este su tam neake bilinky v tom caji co pijem ja a je tam nieco este na proti zapalu vajecnikov,zaver:podpora pre otehotnenie a je chutny,mne chuti

aspinka
11. jan 2009

baby ja vam pisem a ono sa mi to neodosiela mame stary pocitac a hapruje 😢 alchemika je aj protizapalova a upravuje cyklus didus ty si zistovala kedy sa pocas cyklu ma pit a kedy sa neodporuca???

didusa.risulo
autor
11. jan 2009

aspinka a to som nenapisala?ale napisala som ze je proti zapalovy ale ja som uz tiez pisala pred tym o nom a neodoslalo mi to tak asi ssom si myslela ze som napisala a pri tom nie,tak ako hovoris, upravuje cyklus aa neviem co este, proste je dobry caj

aspinka ja som to citala v grafoch jedna baba to tam spomynala a ked som si ho kupila tak ma napadlo, ze sa nesmie pit pocas ovulky teda aj pocas uhniezdovania,lebo proste sa to babatko nedostane tam kde sa ma,preco sa pytas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre