Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

aspinka
27. jan 2009

zumi nechcem ta lakat ale ja som mala pozitivne testy den pred mrskou s dvomi krasnymi // 😀

mirip
27. jan 2009

ja som mala // 4dni pred menzesom

didusa.risulo
autor
27. jan 2009

ahojte

aspi no neviem ako u teba ale u vela zien, tei co meraju v ustach maju nizsiu teplotu ako v posve,,

kondi ak stupne po ovulke teplota to je len dobre, cca od 36.8 ale nad 37 je este lespsie tesne pred mrchou ked sa bude drzat hore je dobre no ale ak mrcha nepride a teplota sa bude drzat hore stale, tak moze ist o tehu s velkou pravdepodobnostou

pici do frasa tam, som cakala co povie lekar na teba

zumi99
27. jan 2009

mozno nevydrzim a urobim skor, ale pockam este vacsinou mi meska dva dni

zumi99
27. jan 2009

baby prave som si robila ten lady tester a ukazala sa mi paprad total husta...nechapem tomu a to mam zajtra dostat

pici
27. jan 2009

zumi... ty chodis do skoly?

didus... neviem co povie. ale doky je fesak... xixi
normalne som zaspala

tento mesiac zopar z vas caka ze mrcha nepride.. ja naopak dufam ze mrcha pride aby sme mohli plodit....

didusa.risulo
autor
27. jan 2009

zumi a mozno mas plodne dni teraz, su zeny ktore otehotnia tesne pred mrchou

aspinka
27. jan 2009

didus ja viem o tom ze v ustach je nizsia ako v posve ved som to pisala. Ale ked ja mam 36,6 v ustach tak je to zhruba 37 ako keby som merala v posve. Ja si mozem najst // a budem mat 36,6 uplne vpohode nemusim mat 37 pretoze v ustach mam vzdy menej od zaciatku cyklu od zaciatku merania. Moje teploty idu od 36,0 kdezto ty mozes mat v grafe najnizsie 36,5. A tym padom moje najvyssie mozu byt tych 36,6 kdzeto tebe budu skakat okolo 37 a vysie. 😉

aspinka
27. jan 2009

a nemozu sa tie paprade tvorit aj ked je zena teho ved ovulacia vylucuje zlte teliesko presne ako zacinajuce tehotenstvo nie. A na zaklade toho zlteho telieska nefunguju aj tie ovu testy?
No zumi kasli na paprade a chod cikat na tehot.test 😀

zumi99
27. jan 2009

baby, no je to fakt haluz...je to mozne didi pocula som o tom, ze zeny mozu otehotniet aj pred mrchou.

pici
27. jan 2009

jasne ze mozu.. paprade sa ukazuju ked je ovulacia... tak som z toho drbko teraz

didusa.risulo
autor
27. jan 2009

zumi mas ovu test tak ho ocikaj teda strc do mocu a ked budes mat aspon //jednu slabu a sruhu silnu alebo obe uz aj silne tak mas ovulku a si pripad 😀

zumi99
27. jan 2009

idem si urobit ten ovu test a ked mi vyjdu // tak som jasny pripad 😀

gangulienka
27. jan 2009

ahojte, som tu par dni nebola....didusa dik za rady....mliecko este davam v noci ale rano ani cez den uz nie...ani si uz skoro nespomenie 🙂 ...aj citim ze uz sa ho tvori menej 😉

didusa.risulo
autor
27. jan 2009

zumi hned napis

zumi99
27. jan 2009

takze ovu test vysiel negativny ☹ takze ten tester je zavadzajuci 😀 😀

didusa.risulo
autor
27. jan 2009

zumi ani slaba druha ciarka nebola?ani tienik?tak potom nechapem tomu testeru co to je za blbost, pisi mala tusim ovu si myslela, A NA TESTEi nic nebolo

jarka4982
28. jan 2009

Ahojte.
Didusa,aka rano bola teplotka?????

didusa.risulo
autor
28. jan 2009

ahoj jarka, no ja neklesam,vraj by som uz mala zacat ,takze idem s malym von a do lekarne,drz mi palce, potom sem pridi nakuknut ako som dopadal

jarka4982
28. jan 2009

Drzim palce aby bol testik pozitivny 🙂 Urcite hned napis vysledok.Budem netrpezlivo cakat.S malym nejdem von lebo prsi ☹

zumi99
28. jan 2009

aj ja som velmi zvedava didi 🙂

pici
28. jan 2009

didus.. tak co nove?

didusa.risulo
autor
28. jan 2009

/ 😔

didusa.risulo
autor
28. jan 2009

neni to sice ranny moc, ale neviem, prsia mam ako pred vybuchom, teplotka neklesa, uz ani priznaky nemam, boli ma brucho, len som vyhadzana a cecky bolia, ale na hovado,

jarka dufam, ze bude tvoj pripad a ukaze mi neskor, ale zajtra testujem zas a prvym mocom ale este stale cakam ci nevybehne aspon tienik ako u riska // do pol hodiny

jarka4982
28. jan 2009

Didusa,vies ze som aj ja mala prve dva testiky negativne.Pozitivny bol az par dni po termine menzesu....tak este je nadej 🙂
Inac,aj sa som bola vyhadzana a inac nikdy nie som.To som bola prekvapena,ze co tie vyrazky a vidis ako to skoncilo 🙂 dufam ze tak bude aj s tebou.

didusa.risulo
autor
28. jan 2009

jarka ja som vyhadzana, flakata no proste ble

jarka4982
28. jan 2009

No aj ja som bola,ked som mala naposledy dostat mrchu...no ale som nedostala a tvar sa vycistila 🙂 Uvidis ze bude tak aj s tebou 😉

didusa.risulo
autor
28. jan 2009

jarka uvidime,ale chcem // tento mesiac, uz nechcem mrchu ☹

pici
28. jan 2009

baby.. ja mam tvar jak maly pubisko.. a tehu nie som.. tak to je nejake nespravodlive nemyslite?

didusa.risulo
autor
28. jan 2009

pici ale ty si vysadila hak a to sa dalo ocakavat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre