Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

krish
30. jan 2009

didusa vsimla som si ine diskusie... nebud smutna. kasli na to. je zbytocne to riesit...

didusa.risulo
autor
30. jan 2009

krish, ja to tu nechcem ani preberat, zas sa z toho stane kriminalka,ale si zlata

didusa.risulo
autor
30. jan 2009

baby ta som v 3 tt,dost malo ale je to super, tesim,sa dnesna krv bola pozitivna 🙂

zumi99
30. jan 2009

didi velke gratulujem!!!!! perfektna sprava 🙂

pici
30. jan 2009

didi bud uz iba v nasej teme.. vobec sa mi ta tema BT nepaci. to co tam z teba robili klamarku?
my sa z teba velmi tesime.. teda ja urcite a myslim ze aj baby.. takze si tehulka... to je velmi super.. vidis.. este ze som ta oducila fajcit 😀 😀 😀 teskam sa moc. idem sa chystat na ten maskarny.. 😀

zumi99
30. jan 2009

pici dostala si tie testy? poslala som to na dobierku ako sme sa dohodli

pici
30. jan 2009

ahoj zumi, zatial mi nic nedoslo....

zumi99
30. jan 2009

posielala som to v stredu

zumi99
30. jan 2009

este aj ten papier mam od toho, vsak pojdem na postu ked to nedojde...este pockame ok?

pici
31. jan 2009

zumi ja myslim ze v pondelok to budem mat...na poste...

zumi99
31. jan 2009

ok pici, inak som dostala MS, takze tehu nie som ☹

pici
31. jan 2009

tak to ma mrzi zumi.... nabuduce sa urcite podari... ja cakam na mrchu ako na spasenie. bez toho totiz nemozeme ist dalej.... 😢

didusa.risulo
autor
31. jan 2009

ahoj pici a zumi

zumi tak to ma mrzi,ze dostala mrchu,na buduce uz nepride

pici ako bolo na plese?vytancovana?ja mam dnes muza na zabijacke, maleho som ulozila teraz spat, trosku sme pourpatovali spolu,daval mi saty do pracky,detsku izbu som mu upratovala,prach a pod.tam.pojdem si spravit cajik a pred tv, som dost unavena,vcera som bola hore do 2:30

pici
31. jan 2009

dida preco ta tak ohovaraju v bt teme?aj do ip mi pisu aka si klamarka a podobne.... 🙄

na plese bolo super. vytancovana som . nakoniec ako kazdy rok som bola sofer... dosli sme o 4 domov tak teraz len ranajkujeme,, xixi

ninka123
31. jan 2009

Ahojte, po sto rokoch som sa sem dostala...Didus, strasne blahozelam 😵 😵 😵 uz aj my sa pomaly pripojime ku snazeniu 😉

pici
31. jan 2009

ahoj ninus... tesime sa , ze sa k nam pridas.. kedy zacinate snazit?

pici
1. feb 2009

a dneska tu nikto nie je? ☹ ☹

aspinka
1. feb 2009

ahojte.Mne dnes klesla trocha teplota tak ktovie to stvrtka casu dost nie ;) Zumi nevadi ze prisla skor pojde prec a ty sa uz na to vrhnes. Inak baby ja ked som prvy krat otehotnela nic som nesledovala len som si kalkulackou vypocitala plodne dni je to zhruba taky jeden tyzden plodny no a to ked prilahnete muzicka kazdy den tak vysledok je zaruceny!!!! U mna to funfuje 100%

zumi99
1. feb 2009

ahojte, aspinka vyskusame 🙂

pici
1. feb 2009

no aspi.. tak to tak vyskusam aj ja...
jeeeeeeeeeeee zumi ma novu fotecku... pche

aspinka
1. feb 2009

vyskusajte za to nic nedate mne to vyslo 2x na prvy huuups 😀 😀 😀 a ked to nevyjde hned baby vymyslime nieco ine. I ked ja som pouzivala aj to ze po sexe lezat pol hodku a hore nozky. No keby som vam ten recept nedala cely kolac by sa neupeeekol 😀

zumi99
1. feb 2009

jo pici ta fotka je, ked sme hrali poker, aby mi nevideli do oci 😀 ... ta predtym to sme boli na chate som mala taku capicu na hlave 😀 😀

zumi99
1. feb 2009

inak moj cyklus je dost nepravidelny, tak snad sa trafime

pici
1. feb 2009

xixi aspi. no ja teraz pockam na mrchu.. dufam ze dojde.. a potom na to vhupsnem ako ty.. a ked to nevide.. niekde si ta pockam a dostanes.. 😀 😀
hehe same zaujimave fotky zumi... ja pridam s maskarneho ... o chvilu

zumi99
1. feb 2009

jasne hod sem

pici
1. feb 2009

akurat som citala ze v albumoch maju byt deti a tehotenstvo.. tak radsej v tejto dusnej atmosfere nebudem pokusat.. poslem ti nejake na mejl ak chces... nechcem byt vyhodena... 😖 😖

aspinka
1. feb 2009

ja som si baby dala fotku k niku take krasne embrijko a zmazali mi ho ☹ ale ved aj ja som tak raz vyzerala ale adminka ze ked pride a budem vyzera ako embio tak mi ju necha 😀

aspinka
1. feb 2009

zumi ty si do tej kalkulacky zadas aj dlzku cyklu tak ono ti tie plodne dni podla toho vypocita ale ked budete "cvicit" cely tyzden tak sa musis trafit aj keby si nechcela 😀
Inak ja som si robila ticker a mala som ho na ploche PC a tam som mala take zelene akoze plodne policka potom mi pisala bacha pravdepodobna ovulka takze som vedela ze sexovat zrhuba tri dni pred a tri dni po tom a potom mi napisalo kolko dni do testu no a vzdy boli // 😀

zumi99
1. feb 2009

aspinka takze pocitam posledny cyklus? no asi jo 😉

pici
1. feb 2009

konecne som dovarila.. este musim vyvetrat.. xixi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre