Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

zumi99
4. feb 2009

kondi ja som rodila u kocha na palisadoch a ten sa prestahoval do ruzinova, takze teraz chodim tam 🙂

fanky su podobne ako sisky len tam nie je lekvar a su v roznych tvaroch vysmazane na oleji a obalovane v praskovom cukre s vanilkovym fakt su nenormalne..kedze sa blizia fasiangy, tak je na ne ten spravny cas

aspinka nabuduce uz mrcha nepride 🙂

kondi33
4. feb 2009

a nevieš aký je tento lekár tu v ivánke? ten dráb?

kondi33
4. feb 2009

ahoj spi. ano škoda, ale nbudúce už nedojde.. a teplota ti včera klesla? keď ti prišla mrcha?

osa
4. feb 2009

ahojte no ja som tu stratena ako v celkom novej teme... 😉

pici
4. feb 2009

drab je zevraj dobry.. ale kamoska s nim moc spokojna nebola.. ja chodim k dokymu do kralovej. a je to dr. baran zevraj vychyteny v galante.
nie som kadernicka ale venujem sa predlzovaniu. dufam, ze ma admin nezmaze kvoli reklame 😀 😀

aspi mas mrchu.. 😒 skoda.. nabuduce uz nebude..

kondi ty si aspirantka na tehu... tak ti budeme drzat palce

idem na vystavu dneska , kamos ma vernisaz nejakych fotiek..

a potom idem na drink.. juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

snad posledny v dohladnej dobe...

aspinka
4. feb 2009

kondi ano teplota klesala uz tri dni dnes bola najnizsia takze ine som ani necakala ale musim potvrdit ze ta bazalka finguje ukazkovo aspon u mna horsie na tom je ze uz par dni pre mrchou vies ze tento mesiac to nevyslo 😀 ale aspon zbytocne neminas na testy 😅

kondi33
4. feb 2009

no ja mám teda kartu doma, lebo keď sme sa sťahovali tak som si ju zobrala od bývalej doktorky a teraz by som si ju snáď niekam aj mala dať... ale neviem kam. pici dobre vedieť o tom predlźovaní 😉

kondi33
4. feb 2009

no aspi mne dnes vystúpila na 37,1 😉
ale to ešte nič neznamená 😝
ja som si to nedávno začala merať. tak ako som ti hovorila, po ovu bola 37,1, na druhý deň 37,4 potom furt 37 a dnes 37,1, tak uvidíme 🙂

zumi99
4. feb 2009

kondi vyzera to slubne len tak dalej 😉 neviem ti poradit, aky je drab ☹ pici takze ty sa venujes predlzovaniu? to je super vediet 😉

aspinka
4. feb 2009

no kondi to je nadejnne 😉

kondi33
4. feb 2009

ale brucho ma bolí dosť, tak mrchovsky, ale to je ešte skoro, ale tak isto ma zase bolelo aj pri malom keď som zostala tuhu, ale neviem no... na mrchu je to fakt skoro to až v pondelok...

pici
4. feb 2009

a nemoze to byt to uhniezdovanie kondi?

aspi co povies?

kondi33
4. feb 2009

neviem čo toje, ale viem naisto že aj u malého ma to tiež bolelo a to som nevedela že som tehu, len som čakala na mrchu a tá nikde...
inak u malého som zistila že som tehu až keď som bola v treťom meniaci, prvé dve mrchy prišli a tretia nie 😝

liliandax
4. feb 2009

pici - prajeme vseeeetko najsamlepsie!!! 😵

kondi33 - hlasovali sme 😉 my mame nick anaidka 🙂

kondi33
4. feb 2009

idem ti poslat bodíky🙂)))

aspinka
4. feb 2009

kondi mozes mat krce a byt tehu niektore tehulky vzdy v case mrchy ktoru mali mat mavali prejavy ako ked mali dostat MS. Uhniezdovanie sa prejavuje aj mierny kratkym spinenim. Ja som to mala pri pvom aj druhom tehotenstve.
Kondi ktory den cyklu si?

kondi33
4. feb 2009

lili nenenašlo mi ťa, kedy si sa registrovala? alebo nerobila si nejaké zmeny? lebo to spravidla deň trvá kým to schvália a vtedy sa nedá hlasovať

zumi99
4. feb 2009

kondi a tie prve dve mrchy u maleho si mala normalne? alebo boli slabsie?

kondi33
4. feb 2009

úplne normálne lebo som si nič nevšimla až tretia nedošla

zumi99
4. feb 2009

to je sranda 🙂 mne meskali pri malej asi 2-3 dni a urobila som si test a hned boli // inak som ziadne priznaky nespozorovala, ale pamatam si, ze ked sme boli oslavovat narodeniny, zacalo ma silno boliet brucho, tak zvlastne a po chvili to preslo a po dvoch deci vina mi prislo zle, ale to som nepripisovala tehotenstvu..ine nic som si nevsimla az potom mi zacalo v I trimestri byvat zle na vracanie 😉

aspinka
4. feb 2009

Baby ja som divna ale ja som nemala ziadne priznaky az v 6-7tt som odkvecla v bolestiach do postele a dva mesiace som nevstala 😠

zumi99
4. feb 2009

u kazdej z nas uplne inak 😉

liliandax
4. feb 2009

kondi - vsimla som si 😒 ze mam teraz neaktivny ucet 😠 .. lebo som robila zmeny

nevadi, zajtra to bude v pohode 😵

kondi33
4. feb 2009

ok zajtra ti pošleme bodiky lili.
baby prídem až zajtra, lebo mi ide panelák a malý chce aby som si ku nemu lahla. no ja neprotestujem 😀
tak pa zajtra

pici
4. feb 2009

ahojte. akurat som dorazila... xixi
zajtra budem posielat bodiky do toho hlasovania aj ja...

pici
5. feb 2009

posllite mi niekto prosim link na to hlasovanie za vase deticky ok? nechce sa mi to hladat. dva dni som nebola v praci tak sa musim pustit do toho co ma tu pockalo... navyse dneska tu mam dvoch sefov.. tak si to viete predstavit..

kondi33
5. feb 2009

ahojte. tak mňa furt bolí to brucho. ☹
pici dáš www.lovelababy.sk a dole na lavej strane je hladať a tam dáš kondi a jasné že čakáme 5 bodíkov 🙂 a to isté potom spravíš len tam nick čo napísala lili. už si ho nepamätám

zumi99
5. feb 2009

ahojte, my sa chystame ist do obchodu 🙂

zumi99
5. feb 2009

kondi a teplota sa drzi hore?

kondi33
5. feb 2009

hej, teplota je 37-37,1 nie čo medzi tým, lebo merám ortuťovým. no ale čo to brucho neviem, a zase na mrchu je skoro...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre