Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

simib
10. mar 2009

Ešte nie.Ja mám dostať až okolo 19.Aj keď ja mám pocit trochu divný aj Ovu sa mi zdala skôr,ale neviem to isto.Možno si spravím budúci týždeň a možno preds len počkám do mrchy.Veď keď už aj som tak mi to neutečie...

pici
10. mar 2009

aha no pekne . no .. ja som z toho cakania uz na nervy....

simib
10. mar 2009

Ja zatial ani nie.Prvý mesiac som sledovala každú zmenu a tak a možno preto to aj nevyšlo a teraz jasné že už by som to chcela vedieť,ale nieje to našťastie také chorobné.A ty nechceš ísť k doktorovi?Ak máš aj zápal treba to asi liečiť.

pici
10. mar 2009

ja neviem ci mam. ja len hladam ze preco nemam mrchu ked nie som tehotna.. ze co moze byt pricina. ak nedostanem do buduceho tyzdna a test bude stale negativny tak pojdem.

simib
10. mar 2009

Ak je to prechladnutie tak to netreba podceňovať.A možno to stále môže byť tehu.Možno si mala Ovulku neskôr a preto ti to test ešte neukázal.Ja by som išla aspoň na UTZ a na krv.

zumi99
10. mar 2009

ahojte, pre chvilou som sa vratila...tak sa mi pacia tie nechty su este krajsie ako boli tie prve 🙂 ako si citam tak pici caka na mrchu a simib ta mozno bude tehu to je super, ja mam teraz 13DC takze ideme nato 😀 😀 inak si uz nerobim ziadne testy jedine ten papradovac, takze uvidime..

simib
10. mar 2009

Ahoj Zuzi.No je to tu plné otáznikov.A dúfam že o dva týždne bude otáznik aj nad tebou...

pici
10. mar 2009

prechladnuta nie som. to by som citila. len ma pichne obcas vo vajecniku.. neviem co to bude znamenat. myslim ze je to len nejake normalne posunutie cyklu....ked nie. pojdem k dokymu buduci tyzden, slubujem...

simib
10. mar 2009

OK Pici,aj tak si myslím,že budeš tehu.Ale to je len môj dojem.

pici
10. mar 2009

no ja neviem. pekne by to bolo.. ale to by snad uz testu ukazal....

simib
10. mar 2009

No ale nemusel keď si mala ovulku neskoro.

pici
10. mar 2009

tak tiez pravda. ale ja sa nechlacholim ze urcite budem... to je potom vacsie sklamanie...

ajac
10. mar 2009

Ahojte kočky,
prepáčte že tak neskoro sa ozývam, ale u nás je troška rušno ... Lili mi dostala prievan na očká a má ich také zahnisané že ani nevidí a bola som u ženskej a zase sa jej tam čosi nepozdávalo. takže idem na duphaston ...
Inač simib a pici nič sa nedeje len nestiham k Vám ... ale ďakujem za starostlivosť 😀 začala som po večeroch cvičiť aby som tu moju "maternicu" dala do formy .... tak uvidíme....
Ja len dúfam kočky, že ste v tom 😵 😵 😵

pici
10. mar 2009

ajac tak malickej prajem coskore uzdravenie...

ajac
10. mar 2009

Ďakujem pici. Ináč neskúšala si "super teh. test", ktorým zistíš už od 5 dňa po tutulimutuli či si v tom or nie? Ja by som to nevydržala do budúceho týždňa na dr.

simib
10. mar 2009

Ajac no nech sa malá drží.To je nepríjemné očká.My sme to dosť často zažívali a bolo to hrozné.Budúci týždeň už budeme vedieť či sme alebo nie.Aj Pici už snáď bude vedieť.

pici
10. mar 2009

A AKA JE TO ZNACKA?

ajac
10. mar 2009

Spýtaj sa na to v lekárni. Viem, že stál okolo 140,- Sk ale bol dobrý, pretože pri Lili mi ten lacný test nevyšiel a pri tomto hej a to som už vedela po 2 týždnoch od tutulikania ...
Simib ďakujem no uvidíme Idem do lekárne zachvíľu a nakúúúúúúpim pre toho môjho špikuľa ...

pici
10. mar 2009

ak myslis rapid clear tak ten bol negativny....

simib
10. mar 2009

Už nechajme to testovanie.Počká sa a uvidíme,nie Pici???

pici
10. mar 2009

aj tak si myslim ze je volovina sa testovat pred planovanou mrchou. niekomu sa nevytvroi tehotensky hormon tak to nemoze ukazat. moja kamoska mala dva krat slabu druhu // a tak isla k dokymu a dva krat jej bral krv lebo nebolo prvy krat jasne ani z krvi.. takze podla mna je to len tak odrb ze do 5 dni... kupila som si ten rapid a dneska mi este aj chybny vysledok ukazal

ajac
10. mar 2009

Jasné, nejdem ťa "balušiť" aby si potom nebola sklamaná ... ale o to potom budem mať všeeeeeeetky radosť až to vydá ... 😀

simib
10. mar 2009

Pici,asi máš pravdu.Telo je velmi individuálne.Niekomu to ukáže skôr lebo sa skoro zahniezdi a niekomu to trvá dlhšie.Ja som tiež myslela že budem testovať keď mi je tak stále zle,ale povedala som si že počkám do mrchy a keď som tehu už aj teraz tak tie dve čiarky budú jak dialnice pekné.

simib
10. mar 2009

A inak čo budete dnes porábať.Ja som dnes bola so Simonkou u doktorky a má chytené priedušky,tak spolu ležkáme.Simi to vyhovuje lebo môže stále pozerať rozprávky.

pici
10. mar 2009

ja som mala mat doucko ale som ho zrusila dtak dojdem domov, pospim si a pojdem za kamoskou do kaviarne....

ajac
10. mar 2009

Ja ešte hod. budem v práci potom šupky dupky do lekárne a ku mojej Lili ... a keďže máme zahnisané očka tak budem jej asi čítať a ako to ona vie "vážne sa rozprávať" a večer si zacvičim ak budem vládať lebo ma bolí celé telo ...

simib
10. mar 2009

No ty sa máš.Môj drahý dnes vystavuje takže dojde tak o 19tej a potom rovno do garáže.Ale keď sa vráti tak mu nedám pokoj.

simib
10. mar 2009

Ajac my sme očká vyplachovali borovou vodou a opthalom a dávali sme mastičku.

ajac
10. mar 2009

borovou vodou? To je čaj or what? Dá sa to kupiť v lekárni ... a opthalom? My sme to mali keď sme boli maličkí a to stačilo rumancekom a bolo ale teraz ... nemám ani šajnu a má ich úplne opuchnuté ...mastičku si dávala framikoin?

ajac
10. mar 2009

baby zdrhli ste?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre