Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
13. mar 2009

no..... nemyslim si ze to sali... tak.. kondi.. premozete sa a skusite to aj cez. ved to neni az take hrozne.. niekedy som si to ani predstavit nevedela. ... raz za cas si vrzneme aj cez... vo vani a rychlo umyt... xixi

simib
13. mar 2009

Dobré ránko 🙂 🙂 🙂 🙂

pici
13. mar 2009

dobre ranko. no simi.. co spravime s tym fajcenim tvojim?

simib
13. mar 2009

Neviem Pici,dnes keď som si zapálila tak som strávila pol hodku nad WC misou ☹ ☹ ☹ Keby ste ma videli jak vyzerám...jak po žúre bleee

pici
13. mar 2009

tak nefajci. prestan s tym. nebud sragora.

simib
13. mar 2009

No dnes to už pokúšať asi nebudem....Ja ani niesom sragora ako bez vôle.

pici
13. mar 2009

no... este som na teba mila... 😀 za chvilu zacnem byt zla.
normalne s tym prasti. proste nefajcim a hotovo. nemas na to? ha? ja viem, ze urcite ano... a nie je to o voli. je to o tom, ze ked som sragora najdem 1000dovodov preco to nezvladnem... a pritom staci jeden aby sa to dalo zvladnut....

simib
13. mar 2009

Pici som naozaj rada že ma chcete podporiť ale ja ti nebudem teraz klamať že nebudem fajčiť a potom si zapálim.Ja neznášam klamať.Pozri dnes to vidím na nefaj.deň a zajtra možno tiež a už to pôjde...Ja sa posnažím,ale neslubujem a nezaručujem.

pici
13. mar 2009

ale mala by si! ty musis hlavne chciet prestat. potom su vsetky dovody male ked je chut prestat. ale ty nechces sa mi tak zda...

pici
13. mar 2009

nechcem a nebudem ta poucovat nie si male decko...

simib
13. mar 2009

Ja chcem Picinka to mi ver.Ale potrebujem aj silný dôvod.To je v mojej hlave.Môj muž je tiež zo mňa nešťastný.Ja nikdy nič neslubujem,ale jemu a aj sebe som slúbila,že keď tam budú // tak prestanem ihneď......

simib
13. mar 2009

Pici ja nechcem aby si sa na mňa hnevala ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kondi33
13. mar 2009

zase som ho skúšala a je to tam zas no neviem...

pici
13. mar 2009

nie som na teba simi vobec nahnevana. co si? ved ja tu mudrujem. ale chcem ti len pomoct.
silny dovod su // ... obe ale vieme ze najlepsie je prestat tak rok pred planovanim , este lepsie nikdy ani nezacat.. takze cim skor tym lepsie...

kondi.. tak .. asi to bude tak ze mas naozaj plodne dni..

simib
13. mar 2009

Kondi no môže to byť možné.Aj ja to moc nemusím cez MS ale tento mesiac sme si povedali každý druhý deň a tak aj cez MS a prežila som...

pici
13. mar 2009

kondi.... su aj horsie veci nie? no.. chutne to teda fakt nie je. to musim povedat. ale ked to inak nejde..???

simib
13. mar 2009

Pici ja viem že mi chceš pomôcť ale sama dobre vieš že musím chcieť hlavne ja.Ja hovorím,že keď budú // prestanem IHNEĎ!!!!!To kludne slúbim všetkým,lebo to aj ja tak cítim a chcem!!!!

pici
13. mar 2009

a aky je v tom rozdiel prestat hned ?

simib
13. mar 2009

Nemám silný dôvod ☹ ☹ ☹

pici
13. mar 2009

ale jasne ze mas.. uz tuzba je dost silny nie?

simib
13. mar 2009

Pre mňa to nestačí.

pici
13. mar 2009

tak... vlastne je to tvoja vec. ja verim ze to dokazes.

simib
13. mar 2009

Nechajme to teraz tak že hneď jak budú // tak koniec.OK?

pici
13. mar 2009

ver mi z e potom to bude tazsie. ja nefajcim dva a pol mesíaca a stale som nervozna..aj ked sa snazim na to nemysliet..

simib
13. mar 2009

Ja si myslím že budem taká rada že sa zadarilo že to zvládnem.Veď budem mať aj dosť silnú podporu,nie? 🙂 🙂 🙂

liliandax
13. mar 2009

ahojte!

ste sa tu riadne rozpisali 🙂 ani vas nestiham sledovat 😖

simi - isto to zvladnes, ja ti velmi fandim! je to tvoja vec, ze kedy s tym prastis, to je jasne, ale ja mam na vec taky isty nazor ako pici..
uz si niekedy skusala prestat?

pici
13. mar 2009

jasne. urcite to zvladnes. a hovorim ti ze aj manzel bude rad... ze bude mat vonavu manzelku

simib
13. mar 2009

Hej pred troma týždňami a držala som sa asi týždeň,potom došli nejaké problémy a začala som ale menej aspoň.

kondi33
13. mar 2009

no ale akože jak mám presvedčiť mojho mužíka??? 😀

simib
13. mar 2009

Kondi nejak ho prehovor ženskými zbraňami..... 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre