Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

kondi33
13. mar 2009

máš pravdu ajac, lenže jemu to nevysvetlíš... proste sa to nepodarí 😒

ajac
13. mar 2009

Simib riadne ste to rozdúchali tých 5 str. dozadu ... ja kým som sa dostala do obrazu ... a koľko new face je tu hhhh?
Ja mám tento víkend asi plodné aspoň si myslím ... a čič musím ešte počkať mesiac kvôli chlamýdiam a od zajtra beriem duphaston ale hádam už maji Vám poviem ako sme domiešali a budem a ja s vami netrpezlivo čakáť 😵 😵 😵

simib
13. mar 2009

kondi nikdy nehovor nikdy!!!

kondi33
13. mar 2009

ajac a koľko už skúšate? či len ste začali?

lauritka
13. mar 2009

kondi niekedy sa stane, ze v dem mrchy stupne, na konci cyklu sa tam este "bije" progesteron s estrogenom. 😅 no a ked si merala , tak si nemala podla teploty ovulku ?? 😕

kondi33
13. mar 2009

mala som, len nič z nej 😉 v deň mrchy mi teplota stúpla, tak som si povedala, že nebudem už merať, že mne to proste nefunguje...

simib
13. mar 2009

Ajac no bola tu sranda,Mali sme nevítanú návštevu.A ostatné si si prečítala.

ajac
13. mar 2009

No môjmu by nebolo treba 2x vravieť a ešte v sprche ... ale skús to spraviť ako ti baby vravia, pozvi ho do sprchy a troška ho vzbĺknuť nechaj a som zvedavá, či v tom najlepšom povie nie .... úprimne Kondi to ja toho môjho musím brzdiť od určitých experintoch 😀 😀 😀

ajac
13. mar 2009

Kondi, cca 2 roky, ale u mňa sa prelínajú zdravotné stavy s antibiotikami a všetkým možným ... a dobre ma "navodzujete" že už konečne tento rok by som aj už mohla KONEČNE zamiesať a konkrétne už tento mááááááááj 😀 😀 😀 juchuchu juchichi

simib
13. mar 2009

No u nás je to tiež tak že mužovi je to jedno keď má chuť.Kondi musíš tú chuť u neho zobudiť.

ajac
13. mar 2009

Baby ináč idem brať duphaston od zajtra, lebo vraj mám vysoký estrogen vie niektorá z vás čo to znamená?

simib
13. mar 2009

Ajac ja netuším...

ajac
13. mar 2009

Simib sa mi zda, že máme na jednej vlnovej dlžke mužičkov 😀

kondi33
13. mar 2009

no ja viem, že nič z toho, takže uvidím po krámoch čo bude 😉

ajac
13. mar 2009

Simib nie som tu dlho ale môžem sa spýtať: Vždy keď napísem odpoveď a pošlem tak má to hodí na prvú stranu a znova si musím nastaviť poslednú stranu a keď tak sa musím dať naspäť na hlavnú str. aby som zaregistrovala či niektorá už odpovedala a nie som si istá či to je ok ... napr. teraz keď písem tak neviem či niektorá už neodpísala ...

ajac
13. mar 2009

Kondi uvidíš, ako vravela kamoška raz šuchla "len tak" po 5 rokoch a má teraz 1/2 ročného chlapčeka ... takže krámy nekrámy výjde to a ani nebudeš vedieť kedy ...

kondi33
13. mar 2009

ajac ja mám to isté 🙂

ajac
13. mar 2009

po 5 rokoch čakania ... aby si niekto nemyslel, že nesexovala 5 rokov 😀

simib
13. mar 2009

Ajac nesmieš kliknúť na názov témy ale v pravo na posledné meno.

ajac
13. mar 2009

aha ... super 😀

simib
13. mar 2009

Ajac a to si piš že naše polovičky sú na rovnakej úrovni v tomto. 😉

ajac
13. mar 2009

Ináč keby aj rovnoko zamiešali tak to by som šla dokolien ... no ty môžeš skôr ja až v máji .... ale faktom je že v zime by sme si šli hádam po nejaký drobizg. Lili mám januárovu tu sme v aprili spašili tak druhé by mohlo byť v máji splašené ...

simib
13. mar 2009

U nás to už možno je....

ajac
13. mar 2009

Simib ináč ako ste vedeli, že ona vás špehuje keď neviete pod akým menom je? A dalšia vec tú sa dajú aj odkazy posielať "súkromné"? (aspoň som to tak pochopila ...) na fóre som prvý krát a nie je mi jasné čo sa všetko dá "spraviť" cez to ...

ajac
13. mar 2009

a kedy to budeš presne vedieť? či si stále presvedčená, že budeš čakať do "posledného dňa" 😀 😀

simib
13. mar 2009

Ajac nerieš.Ona proste písala súkromné správy.úplne hore na stránke máš inerná pošta alebo si klikni pri príspevku na tú obálku so šípkou a priamo tomu pošleš IP.Neviem či som to dosť dobre vysvetlila.

ajac
13. mar 2009

Joj ja by som to šla oslavovať aj za teba, nakoľko ty už alkohol nebudeš môcť 😵 😵 😵

simib
13. mar 2009

No dnes som tak cca 8-9 DPO.Asi budem čakať až do mrchy,ale možno ma to prepadne aj skôr...NEVIEM:

ajac
13. mar 2009

hm, to znamená že keď kliklem na tú obálku a pošlem správu tak si ju prečíta len tá osoba a nikto iný ... a keď mne niekto pošle takúto správu ako zistím že ju tam mám? Dúfam, že ťa s tým "nezaťažujem" ale fakt v tomto som total debil ...

simib
13. mar 2009

úplne hore máš napr.užívatelka,nastavenia,IP...Tak na tom inerná pošta ti to ukáže červeným 1 nová.Idem ti poslať IP a uvidíš.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre