Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
14. apr 2009

a inak veri. vsetko ok? tesite sa pomalicky?

pici
15. apr 2009

to je velmi pekne ze sem uz nikto nechodi 😠 😠

simib
16. apr 2009

Picinka kde si?

pici
16. apr 2009

ja som tu. len mam od rana mrte roboty. idem akurat do mesta.

simib
16. apr 2009

Aha a potom dojdeš?

pici
16. apr 2009

ano som tu. ale nie na dlho. tak to pol 2, potom veziem maminu k zubarovi a idem domov. ku kadernicke...

aspinka
16. apr 2009

Ahojte. U mna vsetko po starom len tolko ze sa mi plet konecne zlepsuje a mam krasny novy uces 😉

bambolina
16. apr 2009

caute, vsetky ste uz vykardenickovane... 🙂 no veru, neako to tu upada, co sa deje dievcata...ja mozem len vecer, lebo v robote sa k netu nedostanem ani na chvilu...a vecer mate uz vsetky lepsi program ako vypisovat...dufam , ze sa mate vsetky dobre...no picko, ano, uz sa tesime, ja hlavne na mesiace ked budem tehulkovat bez toho aby mi bolo tak zle... 🙂

pici
16. apr 2009

no my sa tento cyklus docela snazime.. tak uvidime co to prinesie.. xixi...
mam nove vlasy. v sobotu skusku. hovno viem a zajtra ma porazi v robote

pici
17. apr 2009

veri napisem jane katonke ako sa vola taky speci liek aby si negrcala jak maca... 😝

sunbow
17. apr 2009

ahoj pici. možno si ani nespomenieš, ale písala som, že chceme s drahým vodnárčatko... noo...ak sa zázrak stane skutočnosťou, tak sme si "zarobili" na kozorožca 😉 Spomínala si, že chceš začať s meraním BT... Ja som s tým začala presne pred 27dňami a na 26 deň sa nedostavila mrcha, teplota bola ráno stále vysoká, tak som to testla a boli tam dve čiaročky 😨

sunbow
17. apr 2009

Sme z toho taký paf, že sa ani nevieme tešiť... Som totiž už druhý týždeň brutál chorá. Kašlem, soplujem neskutočne... ani neviem, čo som všetko do seba ládovala keď som sa dusila v noci kašlom, a išlo mi vyrvať hrdlo... Možno práve toto potláča moju radosť ☹ NO uvidíme...
Tak vám prajem dievčatá, aby to čo najskôr vyšlo aj vám. Pohľad na tie dve čiaročky je moooc fajn 😉

pici
17. apr 2009

suny moc sa tesim....gratulujem.... musi to byt fajn.. zavidime....

elefe
18. apr 2009

ahojki dievcence
moooc davno som sa neozvala ja viem,ale stale poctivo snazilkujeme aj ked zatial bezvysledne,,,mala som doma kupene ovu testy a fyzicky viem kedy ovu mam , podla testov som aj mala po dva dni 2 ciarocky ale slabucke tak som si myslela ze na treti uz bude silna ta druha ale na treti den nebola ziadna,,,,tak neviem co to ma vlastne celkom znamebat,,,,dufam ze ste vsetky ok a drzite sa skvele,,,,ak mate niektora skusenosti s ovu testami rtak napiste ,ja mam bolesti vajecnikov odkedy som dbrala hak kazdy cyklus na ovu, tak ako pisala bambolina,len tie testy ma nejak zmiatli,,,,
pekny den

pici
18. apr 2009

ahoj elefe,
no ja som mala tento mesiac tiez ovu testy a pocas ovu, ktoru citim som mala ciarky .. slabe obe.. tak neviem...

lucinka1104
18. apr 2009

ahojtwe my sa s nažíme o druhé odkedy ma malý 5 mesiacova tiež nič, len aj som amla mrchu len poesledné dva razy po 46 dnocha ovu test mam ten mikroskop a neverím mu, ukazoval mi ovu asi 9 dní vtedy som mala aj krvavý hlien no podľa krčku a pocitumokra bolasti je ovu etraz a test je negatívyn tak neviem. Ja stále kojím.

pici
19. apr 2009

ahojte babule.. a my sem uz akoze nechodime?
no ja som mala perny vikend ani neviem ako mi ubehol tak som tu ani nebola. vy ako?
ja som mala ovulku. tak sme s manzelom sexovali kazdy den. neviem ci uspesne alebo nie.. ukaze cas... 😀 😀

simib
20. apr 2009

Ahojte.No tak som po krásnom víkende doma.Čo tu nové?Mne mešká už 6 deň mrcha.

simib
20. apr 2009

Pici?????

bambolina
20. apr 2009

ahojte,co to citam, simi, tusim ste si veru nieco vysnazilkovali...zda sa mi to velmi realne...super, tesim sa..
picko, ten liecik by mi pomohol, dakujem

simib
20. apr 2009

Takže mrcha došla po prvý krát so 6dňovým meškaním.Na Vianoce budeme pekne všetci doma.A ďalší mesiac nemeriam BT ani nič podobné. 🙂

pici
20. apr 2009

jasne,. napisem hned jane veri... aby som nezabudla.... aj ti ho rada zozeniem ak nie je volno predajny.. xixi

a my sexujeme o stosest.. uvidime.. co bude. mrchu cakam na prveho majicka....

simi... hlavu hore... na vsetko treba asi spravny caS...

simib
20. apr 2009

Pici ale pozri do albumu na test?????????????????????????? 😲

pici
21. apr 2009

kukala som.. asi nechapem trochu... ako si to myslela

simib
21. apr 2009

Ale nič.Kašli na to.Mám záhadné tiene na testoch.Ale to je len náhoda asi.Po mrche ideme na maratón ale bez merania BT a podobne.Len tak spontánne a hotovo.Ty meriaš?Ako ti to ide?

pici
21. apr 2009

jaj tienik si myslela.. no ja mam na hovno obrazovku tak nevidela som tam nic..
to ze mas mrchu nic neznamena. moja kamoska mala do 4.mesiaca.. dneska ma 4mesacnu dceru...
BT nemeriam.. nemam na to podmienky... hlavne ani nespim tolko kolko by sa malo.. takze to nema velky vyznam v mojom pripade.. a sexujeme sexujeme tak uvidime.

simib
21. apr 2009

Tak aj tak je asi najlepšie nesledovať.Možno raz aby si vedela že OVU je a potom len skúšať.Ja som sa presvečila že OVU je akurát trocha neskôr a už nebudem merať a tak.Len sexovať a hotovo.Kedy ti má dojsť mrcha?Alebo kolko si DPO?

pici
21. apr 2009

no mala by som byt 7 DPO ale pravda moze byt niekde inde.. tak neviem.. radsej sa na to neupinam .. lebo ta ovu je vec zahadna... a mrcha ma dojst 1/5 tak uvidime.. nechame sa prekvapit

simib
21. apr 2009

Tak držím palčeky Picinka. 🙂 🙂 🙂

pici
21. apr 2009

uvidime. neni k comu zatial a ani sa tym nezaoberam.. to by ma muselo o zem hodit o chvilu... bude ako bude...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre