Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

aspinka
18. máj 2009

Baby to tu nikto nebol. Ja este mrchu nemam podla grafu mam testovat ale kedze klesla a mrcha uz ide tak vas nebudem natahovat 😀 Od zajtra novy cykluuuuus.
A kde ste vy potvory 😠

pici
18. máj 2009

no ja sa ucim na statnice tak ze vas obcas chodim len citat....

aspinka
18. máj 2009

no a pici nemas velmi co ze 😠 Uz aby si to mala uspesne za sebouuuuu 😉

pici
18. máj 2009

ano ja by som bola tiez rada. uz som mierna psychoska z tohto celeho... a to sa ucim zatial este len tri dni. xixi..

elefe
19. máj 2009

ahojky zenyy,,,,
tak sa zase ozyvam , chodim sem malinko , vacsinou mi je zle ze ani nevidim , takze len sem tam nakuknem,,,,no sme v 8mom tyzdni a nevieme sa dockat toho desiateho kedy pojdeme na sono, a co tam asi tak uvidime a ci je vsetko ok,,,,nikto ste nahodou nepoculi ze sa robi nejake novy vysetrenie , meranie sije dietatka? vraj je to nejaka novinka zatial som to ani negooglovala ale snad ked bude lepsie sa k tomu dostanem,,,tak papa a vsetkym drzim palce aby vam nebolo tak zle ako mne byva skoro cele dni,,,,

aspinka
19. máj 2009

ahojte.
elefe nie je to novinka ma sa to robit do 12tt mne to u malej nerobili ale teraz to uz meraju hned pri UTZ sak uvidis v knizke sa to zapisuje ako NT nuchealna translucencia 😉

pici
20. máj 2009

ako vidim redne to tu pomaly. a to sa kazdu prestavku tesim ze vas trosku budem citat a nist..

aspinka
20. máj 2009

No asi zalozim novu temu snazilky od jula 😉

pici
20. máj 2009

no tak to snad nie aspi 😢

aspinka
20. máj 2009

pici sak dojdes nie 😉

pici
20. máj 2009

tak jasne. ale ja som oficialne snazilka od februara... ale tak ked si mame pisat my dve tak to si mozeme aj volat nie? 😀

aspinka
21. máj 2009

pici jasne aj z okna 😀

pici
21. máj 2009

no z okna moc nie... ja byvam v "centre" xixi

pici
23. máj 2009

nikto?

elefe
24. máj 2009

ahojte
oki aspinka budem sa na to informovat ak mi nik nic nepovie , pri samkovi mi to tiez nerobili
inak uz mi je dievcence lepsie a tak sa aj tesujem z tehulkovania.....
tak papaa prajem pekny den

aspinka
24. máj 2009

Ahojte som tu a vy 🙂
elefe myslim ze to vysetrenie je uz povinne len nietkori doktori to urobia pri utz ani to pacientke nepovedia len zaznacia hodnotu do preukazu 😠

pici
24. máj 2009

no ja sa pekne ucim tak sem chodim len sem tam...

pici
26. máj 2009

aspi tak uz ani ty? pche..

aspinka
27. máj 2009

ahoj pici mala som dost rusny tyzden pravdupovediac este je rusny na konika som ani nepomyslela 😅

pici
29. máj 2009

xixi tak to aj ja... mame nieco nove?

aspinka
30. máj 2009

ahoj pici. Nove nic len ze ma stve sused nad nami skamaratil sa s dalsim susedom a robia nocne pitky su dost hlucni a neohladuplni a to sme tu rok mali pokoj svaty a na celom sidlisku je pokoj klud len u nas toto ☹

pici
30. máj 2009

snad sa to utrasie nie? a ked nie.. tak posles muza to vybavit.. xixi

aspinka
30. máj 2009

pici no ved uz sa to nejako dlho neutriaslo som si myslela ze ich uz to aj bavit prestane ale zda sa ze nie. No a mojho milacika co ti poviem su chlapy pitbul vlciak a labrador no a moj je ten labradorik neskodny dobracisko na zozranie tak kam ho mam poslat vybavovat 😀

pici
31. máj 2009

tak chod ty.. xixi... sak nebudes to nonstop znasat nie?

pici
2. jún 2009

zdravi vas Ing.PICI

aspinka
2. jún 2009

Fuuuuuha Pici blahozelaaaaaaaam!!!! Tak to pekne s muzikom oslav 😀

simib
3. jún 2009

Ahojte zlatinka.Pici super ING.Ako sa mi tu máte? 😀

pici
3. jún 2009

trochu stagnujeme ako vidis simi. preco k nam uz nechodis? aspon obcas?

simib
3. jún 2009

Picinka ja som si dala pohov s koníkom,ale občas sem prídem,ale vidím,že sa tu toho moc nedeje.Ale tvoje ING.to rozprúdilo.Ako si na tom so snažením? 😀

pici
3. jún 2009

no snazime sa. stale v podstate. tento tyzden by som mala dostat mrchu. no.. teda ak tento cyklus bude 28 dnovy tak ano a ak opat nejaky ten 35 dnovy tak mam este cas.. tak uvidime. v tomto strese co som prezivala keby ze ostanem tehu tak velmi by som sa cudovala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre