Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

zumi99
20. feb 2009

ahojte, ja som bola doobeda odpojena...dnes idem o stvrtej na nechty...uz mam hotovy vodicak to bola taka rychlovka, ze v utorok som ho isla vybavovat a dnes uz ho mam 😉 a teraz mi manzel hovori, ze sa mam odviest do toho salonu, ze on bude sediet pri mne, no musim, aby som co najviac praxe ziskala, lebo sme sa dohodli, ze odkedy budem mat vodicak, tak jazdim vsade len ja 🙂

pici
20. feb 2009

to je super zumi. ved ty si sikulka a urcite to z vladnes.. ja som dneska ko. cely vikend mam robotu.. uff.. nevadi. aspon budu korunky...

zumi99
20. feb 2009

pici ved uz je piatok tak mas vikend pred sebou 😀

zumi99
20. feb 2009

boze co ti to pisem 😀 😀 😀 ty mas cely vikend pracu 😖 ...jasne budu peniazky a nieco pekne si kupis

pici
20. feb 2009

hje hje. nejdem ani do skoly. nemam cas.. xixi. budu korunky. uz dopredu su minute.. xixi

elefe
20. feb 2009

Ahojky zeny ...

ja sa k vam pridavam ste sice snazilky od februra a my zaciname 1,marca ale myslim ze je to OK,,,,,mame totiz naplanovane dievcatko , planovli sme s vypoctami Dr, Jonasa preto ten presny datum , ma tu s tym niektora skusenosti?
A su tu uz aj nejake tehulienky?

pici
20. feb 2009

ahoj. myslim, ze tehulky zatial nie sme... vela z nas ma teraz plodne dni, tak sme tu pomenej. inak tu byva stale debata...

elefe... povies nam nieco o sebe?

elefe
21. feb 2009

kto by chcel co vediet,,,,? Som vydata a stastne, mam syna a chceli by sme dievcatko,,,,plodne dni teraz nemam,,,,staci to na snazilku???? 😉

Prajem pekny vecer

aspinka
21. feb 2009

ahojte snazilky vidim ze ficite doma na babatku a nie na modrom konikovi 😀 😀 😀 pekne pekne vysledky sa dostavia neskor 😅

pici
21. feb 2009

ahoj elefe. odkial si ? ake velke babo mas?

no.. aspi.. plodime vsetky tusim.... xixi. ja som mala dneska vela roboty, tak som tu len na skok...

pici
22. feb 2009

babulky moje. ja som akurat dopracovala, a o 4 dojde dalsia.. porazi ma. mala som plodne dni.. ci boli skutocne plodne neviem.. podla testu ano... ale sexovali sme len raz.. takze ja urcite nebudem v ocakavani pred mrchou

elefe
22. feb 2009

Jeeej aspinka to si pekne povedala,,,,,teda, napisala, a ved je to tak ked sme plodne treba to vyuzivat.....mam syna ma 2 a pol roka,,,,naco tolko podrobnosti,,,,? 😵
pici ty budes ma peneeez,,,ale tak , len treba sa pripravit , babo vyzaduje vela,,,,ty este nemas deticky tak sa aspon mozes lepsie zabezpecit,,,,,
no my sme pred rokom dostavali , takze sa stale spamatavame z financii a este sme to ani nestihli a uz je tu kriza....ale co zvladneme, ved nasa generacia je na vsetky tie rozne neprajne zmeny zvyknuta,,,,

zumi99
22. feb 2009

ahojte, vitaj elefe....akurat rozmyslame s muzom, ze kam by sme aj s malou vyrazili, aby mala zmenu 🙂 ja by som mala dostat mrchu buducu nedelu 1.3, tak testovat budem az vtedy, ale nadeje si robit nebudem, aby som nebola sklamana 🙂

aspinka
22. feb 2009

Ahojte aj ja som tu. No pici ale je super ze si takto mozes privyrobit korunky ked budes na materskej akoby si nasla.
Baby jak ste tu hovorili o tom soferovani tak ja mam 4 roky vodicak a nesoferujem a strasne ma to stve lebo ma to neskutocne bavilo je to moja osobna prehra kazdy si myslel ze budem ficat na aute a presli roky a teraz mam strach. Najhorsie je ked hned po vodicaku nezacnes. Teraz mame aj take sikovne auticko a ja len kukam a kukam ale odvahu nenaberiem si sadnut za volant Zumi jak ti zavidim ze si na zaciatku a hned dotoho ides 😔

zumi99
22. feb 2009

pici kamoska sexovali s muzom v priebehu mesiaca len 1x a to hned na ovulku trafili podla vypoctov a ostala tehotna 😀 😀 takze aj to sa stava 🙂

zumi99
22. feb 2009

aspi je to tak, ze zacat hned ako dostanes vodicak...ja som teraz plna elanu a nadsenia, ze mozem soferovat aj ked sa musim priznat trocha strachu mam, ale povedala som si musis co najviac, aby si sa naucila a prestala sa bat a nabrat sebavedomia...ked vidim tie baby za volantom, ake su nezavisle, tak im zavidim, ze aj ja to chcem dosiahnut...preto tolko odvahy 😉

aspinka
22. feb 2009

No zumi to je super ale co ja :( a to mi sebavedomie nechybalo a teraz viac rozmyslam co sa moze stat a to je najhorsie uz som mala stavy ze ten sprosty vodicak rozstrihnem ☹

simib
22. feb 2009

Ahojte babenky.Môžem sa pridať?My sa snažilkujeme len druhý krát.Na prvý nevyšlo,málo snažilkovania.Tuším ste tu dobrá partička 🙂 🙂 🙂

aspinka
22. feb 2009

jasne ze sa mozes pridat ;)

zumi99
22. feb 2009

aspi asi si to teraz beries viac zodpovednejsie 🙂 skus nabrat odvahy a zacni s muzom soferovat a dostanes sa do toho urcite 😉 vitaj simib medzi nami sme tu super partia 😀

simib
22. feb 2009

Díky za privítanie.Tak všetky sa v tomto období intenzívne snažíte???Zumi99 aj ja som z BA

aspinka
22. feb 2009

zumi ja s muzom nejdem on my povie ze som moc prchka a vobec mi nedoveruje a taketo partaka do auta nechcem 😝 naseriem sa buduci tyzden a pojdem to "nove" auto obuchat sama 😀

zumi99
22. feb 2009

aspi, tak nech ti zaplati kondicne jazdy 😉 😉 simib ja som z okolia BA presne Ivanka pri Dunaji 😉 super, ze si blizko musime dat niekedy stretko do BA chodim dost casto skoro kazdi den niekedy 😉

zumi99
22. feb 2009

vsetky sa snazime priblizne sme mali teraz vsetky plodne obdobie, tak snad z toho nieco aj kapne alebo aspon jedna z nas nech je uz tehu 😉

liliandax
22. feb 2009

ahojte baby

tak sa hlasim aj ja.

vcera som dostala mrchu :( .. bola som nesmierne sklamana, tak sa mi ani pisat nechcelo.. ale ideme dalej!!! a dufam, ze niekomu z vas sa to tento mesiac isto podari 🙂
drzim palce!!!

a vitam nove snazilky 🙂

pici
22. feb 2009

ahojte babulky moje. normalne ste mi chybali...
juj. vsetko co zarobim keby som odlozila, moje buduce bejby ma na vysoku skolu . xiix.. ale srandujem. ale ja vsetko by som chcela,. som taka rozmaznana.. co uz.. snazim sa.. baby je to skoro dva mesiace co nefajcim.. aka som svetova co? a vobec mni to nechyba. iba ked pijem...

no my sme sexovali iba raz. lebo prvy krat to bolo uplne odveci. sme vedeli ze mam plodne a ze mozeme ist naplno.. a normalne som citila ze moj muz bol posraty z toho... my sme nesli ani ked som brala HAK naplno tak to bolo asi take nove pre nas.. xiix.. tak sme sa nakoniec pohadali. ale na dalsi den sme to napravili a priznal ze som to vycitila dobre. ze bol z toho zmateny.. aj ked neviem co na tom je.. ale neva xixi

aspi.. mala by si zobrat nejaku kamosku co ta podpori a ne muza do auta.. vies aky lubia byt mudrlanti... akoze sa citia ako najvacsi majstri sveta v soferovani...

no ja cakam mrchu ani neviem kedy.. musim kuk do kalendara.. ale myslim, ze tento mesiac dojde zaiste...

vitam aj ja nove snazilky... tesime sa ze ste k nam zavitali...

inak stale som tu jedina bezdetna.. vas benjaminek.. xiix...

simib
22. feb 2009

zumi poznám Ivanku.Mali sme tam bar a aj som tam bývala.Liliandax ja som dostala mrchu v piatok po dvoch dní meškania a tiež som bola sklamaná,ale ako hovoríš,ideme ďalej.My sme sa snažili len raz. 🙂

pici
22. feb 2009

aj my.. tento mesiac sme toho moc nedali... nevadi.. sa posnazime viac nabuduce...

simib
22. feb 2009

No ja som si myslela že plodné dni sú od 14DC a tak sme to skúsili a po dvoch dňoch znovu a potom nič.Tento mesiac skúsime každý druhý deň,takže nech je ovulka kedykolvek,mali by sme ju trafiť,nie? 🙂

pici
22. feb 2009

no ja pouzivam simi ten ovulacny kalendar.. pravdepodobne pri pravidelnom cykle ti ukaze asi kedy je ovulacia a asi kedy sa mate snazit a mam aj tie ovu testy, ktore ako si vyssie niekde precitas asi neviem pouzivat.. xixi a mam aj papradovac.. to je nas nazov pre lady tester ovu pomocou mikroskopiku a slin.. to je take zariadenie , ze ked v nom vidis paprade mas ovulku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre