Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

simib
3. mar 2009

Idem pre malú do školy a do obchodu.Potom prídem,zatial sa majte. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

simib
3. mar 2009

Ahojte,už som tu?Ste tu niekto??? 🙂

simib
3. mar 2009

Nikto??? ☹ ☹ ☹

pici
3. mar 2009

ahoj ja som tu.. ale asi baby niekam zduchli..

bambolina
3. mar 2009

helou, ako...pici kolko dopredu sa treba objednat na viazanie vlasov k tebe

zumi99
3. mar 2009

ahojte, vy ste tu toho popisali... ja som dnes doobeda bola v meste, teraz som sa vratila z Metra a zase idem von s kamoskami, takze sa len flakam 😉

liliandax
3. mar 2009

ahojte

uz som spat 🙂

moje krstniatko (PEtkova sesternicka) mala dnes oslavu narodenin 😵 tak sme sa sli zabavit 😀

a najest 😝 som ako prasiatko 🙄

simib
3. mar 2009

no liliandax ty sa máš.Ja som dostrihala môjho drahého a išiel do vane a hneď mi pripoomenul,že dnes je zas druhý deň. 🙂

liliandax
3. mar 2009

simi 😉 tak dnes vecer mas na konika zakaz vstupu 🙂

ten moj muz je na futbale.. takze sa vrati vyzmykany 😝

simib
3. mar 2009

Zákaz? ☹ Veď ja stíham aj aj. 🙂

simib
3. mar 2009

Zumi a poznáš expreso Dominika?

liliandax
3. mar 2009

simi - hups! ahaa... 😅 tak potom ok.. to len z mojej skusenosti, ze ja vtedy nestiham nic 😀 😝

simib
3. mar 2009

No idem do vane a potom sa možno.....ozvem. 🙂

pici
3. mar 2009

ahojte .. ja som u kamosky. a jej mala je este stale hore...

pici
3. mar 2009

akurat som dosla domov. ideme sa tutu mutu s manzelom.. a potom sladko haju...

zumi99
3. mar 2009

ahojte,

simib jasne, ze poznam tam som sa zoznamila s mojim muzom 😉

zumi99
3. mar 2009

pici dobru prajem 🙂

pici
4. mar 2009

ahojte dievcata.. ako? ja som si akurat uvarila kaficko a zeleny cajik.. lebo som jak mechom uderena dneska...

simib
4. mar 2009

Ahojte.Zumi,tak Dominiku sme mali 4 roky.Pici ako?Tak ste včera tutu mutu?My áno a nejak sme to prehnali a o 01:00.v noci by tu už nikto nebol. 🙂

zumi99
4. mar 2009

ahojte, my sa akurat chystame trocha na vzduch, ideme pozriet Kodyho (to je bratov pes) 😉 simib tvoja sestra sa bola Zuzka?

zumi99
4. mar 2009

myslim, ci sa vola...zase preklep 😀

zumi99
4. mar 2009

pici, tak ju uz zase vymyslam s tym autom a teraz najnovsie chcem suzuki swift...muz je zo mna uz na nervy 😀 kazdi den mu rozpravam len o autach 😀 😀 mala tu zazrane pozera rozpravku, tak mozem pisat, no baby mne skocil menzihosens, tak vola mrchu moj muz a ide sa za par dni plodit 😀 😀

pici
4. mar 2009

vcera sme tutu mutu.. manzelovi najviac "chuti" ked nemam plodne dni xixi.. asi mu nebudem hovorit kedy mam a kedy nemam... 😀 😀

liliandax
4. mar 2009

ahojte kocky

teraz len tak narychlo, kedze pisat nemozem 😖 mam tu cely harem! dokopy 5 bab + moj Petko 😀

aj mne zacinaju plodne dni, tak sa chystam na muza.. zatial sa akosi nechyta, asi ho znasilnim 😀

pici
4. mar 2009

no ja caka v nedelu mrchu... ale viete co? soom v pohode.. dojde.. aj tak dobre.. budeme sa viac snazit...

lili no tak to ti teda nezavidim.. xixi

elefe
4. mar 2009

Ahojky,,,
tak som konecne doma z prace,,,,Boze raz ma tam porazi ,nenavidim tu pracu ale co na robim ked nas zivi,,,,,vsak ze? ako sa inak mate ostatne,?

elefe
4. mar 2009

pici tym chlapom to nejak niekedy nedochadza , ked by mohli a mali by byt radi ze mame chut tak sa tvaria akoze ich otravujeme, no skusme to naopak,,,,juj aky len budu dourazani..... 😠
lili-nech sa dari,,,,

ja som dnes inak konecne sa dovolala na vysledky z cita co mi brali na preventivke a tak mam vsetko OK tak som rada , neviem , ale teraz si dava nejak ovela viac zalezat pred otehotnenim ako pred prvym synom, to bolo take ine , sme sa strasne tesili a nevedeli dockat , co je aj teraz ale teraz chcem si byt ista ze vsetko je ok a moje telo pripravene nabrat 16 krasnych kil navyse a rast do veeeelkych rozmerov a hlavne aby bolo vsetko ok pre mimi , pri malom som nic neriesila , chceli sme ho a tak sme si ho spravili,,,,,
ma este niekto taketo pocity.....?

pici
4. mar 2009

elefe.. no ja dieta este nemam. takze vobec neviem co ma caka. myslim ze budem mat tak okolo 100 kil. ale je mi to jedno. kym budem tehu tak urcite.. ale potom???? potom ma drbne..

simib
4. mar 2009

Zumi,áno volá sa Zuzka.Poznáte sa,alebo aj my? 🙂

simib
4. mar 2009

Liliandax my to máme tak narovnako v tých dňoch.Ja som dnes 13DC.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre