Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

liliandax
13. jan 2009

aspinka - drzim palce 🙂

didusa - no ja sa na konika dostanem tak priebezne, ale ked mam muza doma, tak zvykne frflat 😠 ze s kym si tolko vypisujem 😖 .. Akoze on to nemysli v zlom, len potom sa jemu nevenujem a tak nie je ťuťu muťu 😀 😀

ale dnes tu budem, o cca hodinu odchadza na futbal, bude klidek 😵

pici - aj mna zaujima ten tester 😅

didusa.risulo
autor
13. jan 2009

lili ok, tak pokecame ak mi to moj syn dovoli, lebo dnes je odtrhnuty z retaze, uz mam nervy v kibly, nech uz je ozaj vecer a nech ide spat, lebo toto je na nevydrzanie,

jarka4982
13. jan 2009

Ahojte babenky,ako mate? 🙂
Vidim,ze ste vsetky unavene a by ste spali.Tak aj ja sa vam pridavam.Uz som zacala aj s malym cez den spavat 🙂

didusa.risulo
autor
13. jan 2009

jarka traba,treba

liliandax
13. jan 2009

tak ten moj muz prave zdrhol 🙄

takze sem sa vsetky na pokeeeeeeeec!!! 😀

didusa.risulo
autor
13. jan 2009

lili no je mi to luto, ale ja musim ist kupat, aj seba aj riska, tak ja az okolo 20:00 budemmoct, ale mozno aj skor pridem neviem

liliandax
13. jan 2009

didusa - v poho.. 😉 Po kupani ti ide maly uz spat? 🙂

jarka4982
13. jan 2009

Ahoj Lili,ja som tu 🙂

aspinka
13. jan 2009

Aj ja som tu baby ;)

didusa.risulo
autor
13. jan 2009

lili ano ale stre volam s mamou ale uz idem

jarka4982
13. jan 2009

Tak,Aspinka,Liliandax co noveho u vas?Aky ste den mali?

liliandax
13. jan 2009

no super 😉

kukam, ze mame deticky skoro rovnako stare 🙂 aj ten moj je dnes nejaky divy, uz cakam, kedy pojde spat.. teraz sa na chvilu "vypol", prave kuka DVD, kde deti spievaju a tancuju 😅

liliandax
13. jan 2009

aspinka - ty si odkial? v pase to nemas, tak som zvedava 😅

jarka - nas den bol rovnaky ako vsetky 😖 v tomto nasom zapadakove sa neda nic robit 😠

jarka4982
13. jan 2009

No aj moj je dnes odpadnuty a bez energie,tak tiez pozera nejaky kresleny...

liliandax
13. jan 2009

jarka - sa malemu ani necudujem 😔 Aj u vas je cez den tak skaredo, sivo a kooooosa? ☹

aspinka
13. jan 2009

Tak mi pozerame minimax ale uz ju idem nahnat upratat si barbinky su roztahane po celej izbe lebo ich dokolecka oblieka a vyzlieka ale keby ste videli ona ich normalne zladuje aj s topankami a kabelkami este ze ju to bavi pekna pipinka mi z nej rastie ked bude mat 15 tak ju budeme satit a nebudeme vladat splacat uver 😀

jarka4982
13. jan 2009

aj ja som dnes cely den doma,vlastne u nasich...nikam sa mi nechce po tej zime...a aj Matuska mi je luto ze je taky chorucky ☹ Inac dnes tu tak blbne net ze uz nervy stracam 😠

liliandax
13. jan 2009

aspinka - 😀 Pekna buducnost 😉

u nas je v obyvacke tiez rozlezene hadam vsetko 😝 Ale teraz ficime na obycajnych kockach a pexese, takze to sa zbiera celkom v poho 😀

a ked sa ho opytam, ze kto to vsetko uprace? tak vraj ocino 😀

jarka4982
13. jan 2009

Aspinka,tak taku sikovnu babu mas ty doma 🙂

liliandax
13. jan 2009

jarka - zelam malemu skore uzdravenie 🙂 my sme boli chori cez sviatky ☹ no riadny desss.. na 2x sme boli v nemocnici, no fakt na slaktrafenie 😠

jarka4982
13. jan 2009

Liliandex,tu je vsetko pod snehom.nasnezilo este minuly tyden a je taka zima,ze sa stale vsetko belie.

liliandax
13. jan 2009

aj my mame sneh, ale je uz taky spinavy, udupany 😝 fuj..

jarka4982
13. jan 2009

Lili (nevadi ti,ze ta tak volam?je to kratsie?) dakujem ti na priani,dufam ze to uz pojde na lepsie,lebo sa uz bojim o nho.uvidimr aku noc budeme mat.

liliandax
13. jan 2009

jarka - jasne, to je jedno 😉

a co je vlastne Matuskovi? ☹

jarka4982
13. jan 2009

No mava teplotu aj do 39C ale nie stale,ked mu dam sirup alebo cipok zaberie ale do tych siestich hodin mu zasa stupne.zacal aj kaslat a zjavili sa aj sopliky ☹ chudatko moje,asi tu nachladol.sme boli v sobotu na navsteve a mali tam taku kosu ze domaci sedeli s obtrocenym salom.nechapem preco nam nepovedali ze maju taku kosu,by som s malym tam nesla.tak si myslim ze mi tam nachladol... ☹

jarka4982
13. jan 2009

Idem dat malemu veceru a osprchovat sa.Ak s snim nezaspim,tak sa tu este ukazem.Majte sa pekne 😉

liliandax
13. jan 2009

no my sme zacali podobne.. s teplotami, kt. sme ale nevedeli zrazit (horko tazko zabrali, aj to na chvilku) potom sa mu na nozickach, neskor aj na rukach a krku objavili take cervene bodky, neskor z toho vznikli flaky, take mapy..

tak sme sli na pohotovost, a odtial hned do nemocnice.. na infuzie ☹

pici
13. jan 2009

VOLA SA TO LADytester
dala mi to svagrina. vyzera to ako ruz,...a je to taky mikroskop na sliny.. oslinite to.. a potom sa don kuknete .. ked tam vidno paprade .. su plodne dni... moja svagrina to tam videla len raz ked si to kupila... a potom uz nikdy.. lebo je tehu....

martinka16
13. jan 2009

Babulky som tu az teraz ...

Jarka od Jonasa som sa nedozvedela este nic som mu volala a jeho manzelka mi povedala ze mi poslu nejake papiere kde mam vypisat potrebne udaje aby to vedel vyratat tak som zvedava zatial mi este nic neprislo,,,,ale pocula som ze su aj nejaky "dobraci" ktori sa na nom prizivuju a ze to potom mnohym nevinde tak ale pani povedala ze "Byt Jonasovych " tak snad....no ale ktovie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre