Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

zumi99
30. jan 2009

ahojte, je tu niekto? vcera som bola v avione s kamoskami a potom som sa ucila, takze som nestihla prist sem, no didi dufam, ze vsetko dobre dopadne a budes v poriadku 😉

ja som zatial nedostala, no uvidime moc neverim, ze by som mohla byt tehotna, lebo sme tomu snazeniu tento mesiac moc nedali, takze by to bola skor nahoda 😀 😀 ale mohlo sa stat 😀

kondi33
30. jan 2009

Ahojte. zumi a neskúšala si si merať teplotku? ja som sa tu už nakazila od ostatných a tiež si už merám 😀 už som z toho na nervy...

zumi99
30. jan 2009

ahoj kondi, mala som 36,9 vobec sa do toho ale nerozumiem 😒

zumi99
30. jan 2009

a ty si mala aku?

kondi33
30. jan 2009

no ja sa do toho vyznám asi ako ty, ale pochopila som to tak, žeak neklesá tak je dobre a ak máš dostať mrchu a furt neklesá tak 90% si tehu. takže si choď robiť test

kondi33
30. jan 2009

ja má mať 9.2. mrchu, ale dúfam, že nedojde. teplotu som mala 37 takže tiež dobre, no ale aj 8 a 9 februára musím mať takú. za ten týždeň ma porazí

kondi33
30. jan 2009

zumi kde si sa stratila??? 😒

pici
30. jan 2009

didi... tak to uz co je ze zamenia vysledky? vystresuju zenu hajzlel... dufam, ze sa to cele doriesi a budes ok... to krvacanie bolo asi vynimocne.. nie? snad tvoj doky nie je taky fasko ako tam kde si bola na pohotovosti.
ja som bola dneska na obhliadke auta.. v tescu na nakupe a teraz vylehujem doma.. idem s kamoskou na kavu a potom sa chystat na ples.. dneska ma manzel zahajenie sezony tak ideme trochu akoze plesat... a tlacit luxusne zradlo... he.. tematicky je to maskarny ples.. tak ja som playboy zajac - haha... a manzel mimozemstan... potom hodim do albumu veci...

kondi33
30. jan 2009

ahoj pici. akože ani ja nechápem ako mohli zameniť výsledky, veď to je troška choré nie? nemám slov...

zumi99
30. jan 2009

prepac kondi jak tak odskakujem od pc...teraz som trochu upratovala obyvacku a pritom varim 🙂 a este mala mi tu poskakuje 🙂 test som si robila 27...priznam sa nevydrzala som, ale ukazal sa negativny, takze radsej pockam aspon do nedele to uz mi bude meskat viac dni, ale ako som uz pisala moc tomu neverim 😉

didusa.risulo
autor
30. jan 2009

ahojte, bola som u lekara, cakam, na vyslledky hcg, no moj lekar zistil zvacsenu maternicu,a viete co je najlepsie na vsetkom?ja nemam mrchu,vyzera to ze som mala cystu a podla bolesti co som mala bola v lavo a ta mi praskla no a asi po pohlavnom styku,takze cakam, o 12:00 budu vysledky,inak som v poriadku, doktor to uzavrel tak, ze som mala cystu,asi krvavu,ktora nasledne po pohlavnom styku praskla, pre mozne tehotenstvo je to len dobre,ukzala som mu grafy, podla posledneho som otehotnela na 17DC ,

no zvysok napisem az ked bude potvrdene hcg
baby ja sa konecne aj tesim, po tom vcerajsku,mam super pocit aj zo seba

zumi99
30. jan 2009

pici prajem dobru zabavu 😀 😀

kondi33
30. jan 2009

ale ja si myslím, že si. veď keď ti ani neklesá teplota tak je to jasné. a testy sú hovadiny. ja som si o to čítala tento týždeň viac a fakt sú s nimi všelijaké skúsenosti. veď aj tej mojej kamoške ukázal že nič a teraz je tuším v piatom alebo šiestom mesiaci... takže tolko o testoch. a vraj mamatest je najspolahlivejší. len či v našej úžasnej lekárni bude to neviem. ale sice už máme aj novú tak možno tam. no ja to do mrchy nevydržím určite. na budúci piatok sa už aj testujem 😀

didusa.risulo
autor
30. jan 2009

zumi chod testovat, teplota je vysoka

zumi99
30. jan 2009

kondi v tej novej na zaciatku ivanky maju tento mamatest ta moja kamoska si ho tam kupila a zistila ze je tehotna ale meskali jej viac ako tyzden, predtym co si robila tak jej nic neukazalo...baby pockam radsej este mozno v sobotu uz nevydrzim 😀 samozrejme dam vam vediet hned

aspinka
30. jan 2009

zumi kedy mas dostat? a vies asi kedy bola ovulka? zas nebalachaj sa zbytocnymi skorymi testami je to uplne zbytocne.

zumi99
30. jan 2009

kondi v akej casti ivanky byvas? vy ste sa pristahovali alebo tu ziju vasi rodicia?

kondi33
30. jan 2009

ok. idem si lahnúť ku malému. zaspal a mne je nejako blbo. tak ked vstaneme tak kuknem kto tu je. zumi držím palce nech mrcha nepríde a didi aj tebe a daj vedieť či teda si či nie tehu. papa

kondi33
30. jan 2009

zumi pristahovali sme sa. bývam tam na konci ivanky ako sa ide na zálesie a ty?

zumi99
30. jan 2009

aspinka mala som dostat 28-ho, takze este mi tolko nemeskaju 😉 a namyslat si nechcem lebo budem potom sklamana 😀

zumi99
30. jan 2009

ok kondi bez si oddychnut...ja byvam oproti strednej skoly smerom na sutrovku 🙂

kondi33
30. jan 2009

zumi čo vlastne stojí ten test nevieš?

kondi33
30. jan 2009

to máme kúsok, keď malý vyzdravie dáme stretko nie?

zumi99
30. jan 2009

tusim 3 eura su tam dva v baleni

kondi33
30. jan 2009

aha. ok idem už fakt lebo sa neodlepím zas od toho pc a malý aj vstane 😀 papa

zumi99
30. jan 2009

jasne kondi dame stretko 😉 mozme ist na prechadzku a aj ku nam a deti sa pohraju 😉 to sa dohodneme este

krish
30. jan 2009

ahojte. ak mozem pridam sa k vam. ja mam tiez BT nejaku zvysenu... uz 8. den ju mam 37,0 - 37,1 a mrchu mam dostat 3.2.-utorok ale testovat este nechcem. 🙂

didusa.risulo
autor
30. jan 2009

vitaj krish,tak este ntestuj, pockaj kym bude aspon meskat 😉

krish
30. jan 2009

no ved to... nesnazime sa dlho iba od decembra ale aj tak. ten cas do mrchy sa mi vlecie.

didusa.risulo
autor
30. jan 2009

krish to ti verim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre