Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
2. feb 2009

ale prestante si z o mna robit rit dievcata... lebo dostanete.... 😀

aspinka
2. feb 2009

vyskusaj bude sranda ;)

kondi33
2. feb 2009

no neviem či bude sranda keď uvidím hnusný snehobiely papierik 😀

zumi99
2. feb 2009

ja si graf zatial nerobim teplotu som si zacala mera nejake 3 dnit, ale uz asi nebudem nechce sa mi, myslim, ze zatial mi budu stacit ovu testy uvidime mozno ked sa nebude darit zacnem aj merat zase...kondi ja dufam, ze tehulka budes podla mna uz by si si mohla vyskusat testnut..

veronika23
2. feb 2009

Ahojte mozem sa k vam pridat? Mam skoro 10 mesacne dievcatko a rada by som zacala so snazilkovanim o druhe....clovek nikdy nevie ako dlho to bude trvat.... 🙂

zumi99
2. feb 2009

ahoj veronika23 pridaj sa k nam 🙂

kondi33
2. feb 2009

nie zumi ešte je skoro...
ahoj ahoj veronika...

zumi99
2. feb 2009

kondi aku fotku dala, vyzeras ako modelka 😉

kondi33
2. feb 2009

ha ha ha zumi... 😉

kondi33
2. feb 2009

myslím že ti horí mäso zumi.... 😀

veronika23
2. feb 2009

tak ahooojte 🙂 uz dlho snazilkujete alebo len zacinate...?

aspinka
2. feb 2009

veronika dobre si dosla lebo zaciname ved je 2.2. 😀

kondi33
2. feb 2009

veronika ja len začínam ale dúfam že už som tehu tak som dosnažilkovala.... 😀

veronika23
2. feb 2009

no tak som to akurat stihla... 😀

kondi33
2. feb 2009

no presne tak veronika a malá sa vám podarila hneď alebo ste sa snažili dlhšie?

pici
2. feb 2009

ahoj veronika.. vitaj medzi nami

kondi.. paradna fotka fakt,.. sa mi paci

no ja som este ani nezacala snazilkovat veronika. ale snad tento mesiac uz skusime

kondi33
2. feb 2009

dik pici.. 😉

kondi33
2. feb 2009

počúvajte baby v téme BT som čítala že keď je krčok maternice nízko môže to znamenať tehu... a to akože ako zistím čo je krčok maternice.. ? ja fakt neviem, vy hej?

zumi99
2. feb 2009

veronika zaciname naplno od teraz i ked v januari bol taky slaby pokus, ale nevyslo, takze tento mesiac to dufam isti...
kondi maso bolo skoro hardcore ako ste zacali hromadne pisat, ale stihla som to
😎

veronika23
2. feb 2009

kondi, tak drzim palce!!! Mala sa nam podarila na 2.krat...tak som zvedava kolko to bude trvat teraz... Ja som hrozny nedockavec...ak po niecom tuzim...tak chcem HNED 🙂

pici
2. feb 2009

aj ja si dam nejaku novu.. xixi

kondi33
2. feb 2009

baby akože žiadna odpoveď.....? 😠

veronika23
2. feb 2009

Noooo....krcok maternice viem kde je...ale nejako ma to nelaka si to tam vnutri kontrolovat... Ale da sa nahmatat... Ale ani netusim ako sa da zistit ci je nizko... Tak skus...

kondi33
2. feb 2009

no ani mňa ja len že či viete čo je to nízko, lebo ja netuším...

kondi33
2. feb 2009

idem dať malého spať. potom sa vrátim. pa

veronika23
2. feb 2009

Ani ja netusim... a test si si uz robila? Ja som mala pri prvom tehu dokonca menzes...sice taky slabulinky ale bol... prvz mesiac. Tak som bola potom prekvapena, ked som si urobila test...

pici
2. feb 2009

no pokial nevies ako ma byt normalne, tak tazko vypatrame co znamena byt "nízko/ nie?
je to niekde vo vnutri.. ja osobne si to nestudujem zatial

zumi99
2. feb 2009

kondi no tazka otazka asi by som si musela najskor precitat zo par stranok o krcku a potom budem chytra, mne ho vzdy vysetrovali pri kazdej poradni, takze myslim, ze to asi zistuje najskor doktor, lebo neviem si predstavit, ze by som si to tam hmatala a zistovala ako je nizko 😀 😀 😀 skoro som si cvrka pri tej predstave 😀 😀

veronika23
2. feb 2009

mala sa zobudila...tak ficiiiim..

papa neskor

aspinka
2. feb 2009

co sa tyka krcka ja neviem urcit ci je nizko ci vysoko skor ci je tvrdy uzavrety alebo makky otvoreny. Tvrdy uzavrety je po plodnych dnoch az do MS ked je zena tehotna tak nezmakne a neotvara sa zostava aj v case mrchy tvrdy uzatvoreny. Ked prichadza mrcha tak je makky a pootvoreny aby odtekala krv

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre