Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

kondi33
10. feb 2009

príde aspinka poobede a tá ti to vysvetlí. ona je tu náš odborník na nejaké nejasnosti 😉

asined19
10. feb 2009

aj ja som mala min. tyzden bolesti a test to nepotvrdil, ze by mala byt ovu.

kondi33
10. feb 2009

vydržíme na aspinku ona to rozlúskne 😉

liliandax
10. feb 2009

no pri petkovi bola uspesnost 100% 🙂 tak uvidime...

prinajhorsom kupim aj ja tie testy, uvidim, aku recenziu date 😉

pici
10. feb 2009

no ten papradovac je zevraj na 99% spolahlivy.. tak ja neveim...
kondi dala som ti to do ip

liliandax
10. feb 2009

a co taka papradova sranda stoji? 😕

zumi99
10. feb 2009

caute prave som sa zobudila 🙂 to je aky cas vonku? zase snezi? idem sa najest vidim, ze tu rozoberate ovu testy, tak ja ich teraz zacinam testovat 1x a potom vam poviem svoj nazor 🙂 tento tyzden mam mat, ovu ale kedze mam nepravidelny cyklus tak presne neviem kedy a pevene verim, ze test to ukaze 😀 😀 ok, idem papat potom sa ukazem

asined19
10. feb 2009

ja som dala zan 10,70 eur. myslite si, ze ked sa testujem a pred tym som jedla,ze je vysledok skresleny?

zumi99
10. feb 2009

pici aj mne daj do ip co si zistila...diky 😉

liliandax
10. feb 2009

zumi - u vas snezi?? 😝 ja uz chcem normalne pocasie, toto mi pekne lezie na nervy 🙄

asined - ja ti s tym neporadim.. ale podla mna, by jedlo nemalo ovplyvnovat vysledok.. ci ano? 😅

pici - aj ja ceeeeeeeeeem IP 😅 🙂

pici
10. feb 2009

nie.. lebo ked nemas ovu tak paprade tam tak ci tak neuvidis.. myslim

ja tento mesiac testnem vsetku svoju vyzbroj a potom vam poviem...

asined19
10. feb 2009

testla som sa pred 15 min. a znova krasne papradie cez cele to sklicko. a to uz prakticky druhy den 😒 ....asi budem musiet aj dnes manzelika znasilnit 😀

liliandax
10. feb 2009

asined - 😀 a vcera si ho znasilnila? 😀 ked pises, ze aj dnes budes musiet.. 😅 😉

pici
10. feb 2009

jeeeeeeeeeeee asi.. tak moj je asi pokazeny.. nic mi neukazuje.. hnusny papradovac.. xixixi.. no sup sup do toho...... ked ta papradka tam je.. tak treba ist na vec...

asined19
10. feb 2009

hej aj vcera, ale velmi sa nebranil 😀 . budem si musiet na neho pockat kym pride z prace. vecer dame nejake vinko, on pivko a sup sup. dufam, ze maly skoro zaspi 🙂

zumi99
10. feb 2009

yes lili snezi tu u nas... aj ja uz chcem nech je pekne pocasicko mas viac moznosti kam s detmi 😉

pici
10. feb 2009

hej. aj ja chcem ine pocko. nervy mam . mam tenisky a snezi jak besne aj tu v ba

no asi... ja som tyzden bez sexu tak to je tyranie pocuvat ako na to vhupsnete vecer.. xixixi

asined19
10. feb 2009

dakujem vam, ze ste ma medzi seba prijali, idem teraz off, pojdem malemu dat nieco spapat a manzelikovi obedik zohriat. vecer tu budem, zatial sa majte, papa

liliandax
10. feb 2009

zienky, ale ste sa rozkokosili 😀

ani ten moj sa nebrani, tiez si da jedno pivko a je pritulnejsi 🤐 😀 a hlavna vec, ze sa s tym zmieril, ze to s 2 babom myslim smrtelne vazne 😀

zumi - ten sneh si nechajte, tu ho nechcemeeeeeeeeeeeee 😝

sisinka76
10. feb 2009

ahojte babenky, mozem sa pridat do vasho pokecu? 😉

zumi99
10. feb 2009

jasne cim viac tym lepsie 🙂

pici
10. feb 2009

jeeeeeeeeeeeee kolko nas tu uz je.. juchuuuuuuuuuuuuuuu

tesime sa kazdej novej mamicke.. sisi... povedz nam nieco o sebe...

sisinka76
10. feb 2009

mooooje nervy, to je zla otazka, xi xi. mam vystudovanu filozofiu a ked zacnem kecat, tak len tak lahko neprestanem 😀
ale tak v skratke - mam krasne dieta, obcas neposlusneho muzika, byvam v Petrzke a kedze sa blizi cas nastupu do prace, tak planujeme druhe babo 😀
na ostatne otazky odpoviem 😉

liliandax
10. feb 2009

veru, ako sa rozrastame 🙂

kukam, ze mame skoro rovnake deturence.. super! uz len pici nas musi dobehnut 😵

pici
10. feb 2009

sikovna. my sme tu ukecane vsetky neboj sa..
kolko mas rokov? kedy zacnete snazilkovat? mas nejake zlepsovaky?meras bt alebo vies presne kedy mas ovulku?

sisinka76
10. feb 2009

ano, lili. vsimla som si 😉

liliandax
10. feb 2009

pici - ty si nejaka zvedava, sisi bude ako na vysluchu 😀

zumi99
10. feb 2009

baby je to parada, ako sa rozrastame tesim sa...teraz musim ist potom pridem 😉

kondi33
10. feb 2009

kokos teraz som si dočítala to fúrum. akože tá dida je psychopat. ona je fakt trapná. ale čo je smutné tak tie babenky si tam nedajú vysvetliť že ona je klamárka a kludne sa sňou bavia ďalej. akože ja si s takým človekom akoé je ona nemám čo povedať, veď to je trapné čo ona robí a hlavne choré...
to je chudera a nech sa dá liečiť.. tolko k tej sliepke..

sisinka76
10. feb 2009

pici, podla nicku sa to da vyratat, takze 32 😉 nooo a zlepsovaky nemam ziadne zatial, akosi dufam, ze nic speci nebudeme musiet vymyslat, kedze samko sa zadaril na 1.sup 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre