Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
12. feb 2009

no ak by boli vsetky podmienky idealne tak 2 deti by som chcela. chlapca a dievca...
zatial to vsak vyzera na 1 babo.. a aj za to budeme raz vdacny.. ked bude zdrave..

sisinka76
12. feb 2009

lili, tak si dame stretavku v Ziline 😀
no a ja tie 3 deticky mam zdovodnene takto - jedno - jedinacik, jedno je len pre strach, dve - to je bud ja alebo ty, jedno dieta "prischne" manzelovi a druhe je milacik maminy, to eeee, nooo a tri, to uz je kolektiv, tak nech je veseloooo 😀
inak, moja najmladsia setra ma 26 a jej spoluziacke sa teraz narodilo 5.dieta, maju 2x dvojicky a teraz toto 🙂

aplless
12. feb 2009

siisi ak chces kukni aj ja som dala foto je to moj prvy vytvor a to druhe ma teraz bo u je velka slecna tak uz ma teke slecnovkse nakresy 😀

sisinka76
12. feb 2009

baby a tej Jonasovej metode verite? 😉

liliandax
12. feb 2009

sisi - oki, prideme sexovat do ziliny 😀 😀 😀

mne uuuplne staci parik (ani nie som narocna, ze?) ale ja si verim, ze druhe bude baba, hoci muz ma 2 bratov 😠 a u nich v rodine je zenska osoba zakonom chranena bytost 😀

tej spoluziacke teda nezavidim 😲 tam maju isto veselo 😎

pici
12. feb 2009

no tak to jej teda nezavidim... sisi.. 26 a 5 deti... nic moc v dnesnej dobe

moje vysvetlenie: moje dieta nemienim rozmaznavat nejako extra, ale rada by som mu dala vsetko do urcitej miery. a na to musi mat clovek zazemie aby si to mohol dovolit, tak chcem radsej jedno dieta a nech ma vsetko .. ako viac... ja by som vsak chcela aj tak 2 deti.. druhe trochu neskor.. to manzela dovtedy presvedcim...

aplless
12. feb 2009

juj ako dobre sa mi tu pise dufam ze vam nevadi ze sa vam sem pletiem my sice nezaciname vo februari ale februari asi zmenim gynekologa bo 2.5r sa mi zda uz dlho a nic so mnou nerobi

liliandax
12. feb 2009

pici - aj moj muz vravel, ze mu nas maly uplne staci, ze ma z neho obcas nervy v kybli.. ale ako zacina rast, tak si uvedomuje, ze taka mala spolocnost nikomu neublizi.. takze som ho presvedcila a hor sa.. uz nenamieta radsej
v nicom

pici
12. feb 2009

apless. jasne ze nam tu nevadis. sme len rady.odkial si?
no 2 a pol rooka je naozaj dost dlho...

lili.. ved taky mam aj ja plan.,... ze teraz hovori jedno a potom bude chciet aj druhe

liliandax
12. feb 2009

pici - ty si tiez riadne prespekulovana 😀 ale ty este mas casu dost.. ale co ja, taka vykopavka 🙄 O rok uz bude neskoro

apless - jasne, ze nas to tesi, aspon si skecneme 😵

aplless
12. feb 2009

ja by som aj tri deticky brala a moj to bere ako samozrejmost ale len druhe ked vidi niekde male babo tak je cely na mako a po takej dobe nam uz bude jedno co to bude len nech je to zdrave urcite by som radsej chlapca ale aj die vca budeme lubit. no som z okr. Prievidza

pici
12. feb 2009

lili a kolko mas rokov?

no ja mam este cas premyslat o pocte deti. zatial neviem co je to obnasa mat jedno.. podla toho sa rozhodnem xixi

sisinka76
12. feb 2009

babule, samko je hore, tak obcas sem kuknem 😉
a ideme sa trosku vencit, vonku svieti slniecko, jupiiiiiiiiiiiiii

liliandax
12. feb 2009

pici - budem mat tento rok 30 😒 ach jaaaaj 🙄

aj ten moj maly uz vstava, pocujem nejake zvuky 😀

potom sem kuknem

pici
12. feb 2009

ale ved to nie si predsa stara... ja ze zadres 45 a ty 30 trapka.. 😀 😀 idem ja domenkjo si lahnut. boli ma hlava.. juj...

aplless
12. feb 2009

aj mne uz pridu zo skolky a z roboty milackovia ahojte zatial

aspinka
12. feb 2009

Ahojte co noveho? 😉

pici
12. feb 2009

ahoj aspi... kde si bola; hm;;;dostanes cierne bodiky za ucast. ja som akurat na navsteve tak som vas chcela iba pozdravit a padam...

liliandax
12. feb 2009

ja som sem len kuk, su u nas moji rodicia, tak sa zabavame 😵

neviem, ci sa este sem dostanem, muz je uz doma... tak bude PC obsadeny 😠

kondi33
12. feb 2009

ahojte. čo nové? 🙂

pici
12. feb 2009

kondi. ahoj. ja navstevujem a pijem fernetik... xixi..

kondi33
12. feb 2009

no tak to ti je super. ja kukám ordináciu a potom mi ide paneláčik. tak zajtra papa 😉

aspinka
12. feb 2009

No to je tu tazka debata dnes vecer 😀

pici
12. feb 2009

xixi.. ja som dosla domov a mam trochu vypite.. xixi. mame doma svagra a este ze som dosla z navstevy.. bohvie ako by som dopadla..

aspinka
13. feb 2009

no akby si pici dopadla to nas vsetky velmi zaujime 😀 papa baby idem do prace 😅

liliandax
13. feb 2009

pekne rano zienky

no pici, to by zaujimalo aj mna, ze ako by si dopadla 😀

kondi33
13. feb 2009

ahojte aj ja som už tu.
no pici aj mna to zaujíma 😀

liliandax
13. feb 2009

kondi - ahoj 🙂

takze pici??? 🤐 😀

pici
13. feb 2009

ale ale.. ake ste zvedave.. no vcera mi bralo.. by som sa opila predsa nie? takto som dosla este iba v naladicke...

asi ste to pochopili nejako v suvislosti s mojim svagrom???? tak ten suvis tam nebol xixi

kondi33
13. feb 2009

😀 😀 😀
mne do pc dal drahý hru a teraz sa od nej neviem odlepiť, už som normálne závislá na tom. a najhoršie je že neviem prejsť jedno kolo.
ale aspoň nemyslím na to že chcem byť tehotnááááá 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre