Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
16. jan 2009

didi a k comu? povedz , hned ta pochvalim

didusa.risulo
autor
16. jan 2009

ja som si sice zapalila ale ani som si nevychutnala ccigu, stipali ma usta velmi, tocila sa mi hlava a toto ja nemusim, uz mi to ani nechyba, som presvedcena ze som skoncila

pici
16. jan 2009

didi. ... moc sa z teba tesim... to je uplne super.. fakt.. tak sa este pokus to ani neskusat ci ti to chuti... a potom slubena odmena.. uz si si nieco vymyslela?

didusa.risulo
autor
16. jan 2009

pici nic som nevymyslela co si... 😉

pici
16. jan 2009

ale no tak nebud skromna.. ja to ocenim ze si taka bojovnicka.. apson nejaku hovadinku... hm?

didusa.risulo
autor
16. jan 2009

pici navrhni ty,ja prijmem aj klince 😀 ja som inaj od nervou zjedla tie male nugetky 3 ks arasidove 😝

maaja
16. jan 2009

caute snazilky, po dlhej dobe sa ozyvam 😉

maaja
16. jan 2009

nooo didus, tak to je chvalitebne, ze si sekla s tym fajcenim ... hlavne teraz v case financnej krizy 😀

maaja
16. jan 2009

didus, a nemala si byt uz tehula ? idem kuk co ste popisali 😉

didusa.risulo
autor
16. jan 2009

maaja kuk album ja sa tak z neho vytesujem jak besna

maaja
16. jan 2009

fiha didus, ak dobre chapem v tuto nocnu hodku, tak asi ANO ? 😵

nooo mne dneska muzik povedal ze este nech sa neponahlam a ze este nech si jedno trojmesacne balenie antiky dam predpisat ... ja totiz nejak zo zdravotnych dovodov moc nemozem snazilkovat, ale uz o nejake dva tri mesiace by nemal byt problem ... no tak ci tak - od februara sa aspon psychicky budem pripravovat na to druhe 😎

didusa.risulo
autor
16. jan 2009

maaja a co myslis?

no ja by som necakala, lebo ako citam tu na snazilkach tak dnes je problem otehotniet pomali,uz si nedavaj ziadne balenie,budes aspon precistena

maaja
16. jan 2009

no ze si tehotka ?

didus, ja mam prve dieta cez IVF 😒
druhe som otehotnela nejakym zazrakom a zrovna v case, ked som nesmela ... asi aj preto sa mi potratilo 😔 a teraz musim dobrat tie nestastne lieky, potom aspon dva mesiace pauza a potom mozem snazilkovat ... moj muz nechce riskovat ze by som znova otehotnela kym este mam tie lieky a ze nech uz tu chvilku vydrzim ...
sama som zvedava ako to bude s mojim dalsim otehotnenim ... kedze akoze som neplodna, mam nepriechodne vajcovody 😠

didusa.risulo
autor
16. jan 2009

maja tak potom pockaj nie nie som tehotna to je len ovu to len ze ako sa pripravujem na mimi

ja osm nedolala ani slivkovym gulam 😀

maaja
16. jan 2009

jaaaj didus, to v albume mas ovulacny test ? ja ze tehotkovsky ...
ja som nikdy ovu test nevidela - to tiez funguje na tie // ??? 😕

maaja
16. jan 2009

to akoze teraz si sa napraskala gulami ????

ja som sa dala na chudnutie ! od leta mam +5 kil ... ale to asi te vsetky lieky co pcham do seba 😝

pici
16. jan 2009

dida.. daj mi do IP tvoju adresu nieco ti poslem ok?
ale nebudes fintit ked ta bude lakat cmogat ok? ja som pozrala pol chladnicky.. haha.. nejako mi dneska bere..

didusa.risulo
autor
16. jan 2009

pici posles mi lady tester? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 srandujem, a co mi chces poslat?ty si ale blaznica, inasi mozte kludne mysliet ze klamem len aby som bola dobra vo vasich ociach, ale ozaj na riska ze som dnes len 1 a aj to som myslela ze ma vykoti, od zajtra nic

didusa.risulo
autor
16. jan 2009

pici myslis domov?

pici
16. jan 2009

ano.. a kam? k santovi? ved ti chcem nieco poslat .. ako odmenku.. hm?

pici
16. jan 2009

idem ja haju. manzel dosiel...
jeeeeeeeee. inak ja mam dneska prvy den bez anti.. baby.. je to zvlastne... tesim sa... ked bude prvy den bez mrchy.. xixi
zajtra mam skusku a potom robotu poobede.. takze musim ist brumky

pici
17. jan 2009

ahojte akurat mam po skuske tak som zbehla v skole na net.. a vidim ze vy este spite dievcata...

didusa.risulo
autor
17. jan 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... kuk ako som sa trafial do ovulky,kurnava pisem to do troch tem, kde chodim,uz mi hrabe z toho 😢

didusa.risulo
autor
17. jan 2009

pici ozaj , odmenu si nezasluzim,o 1:00 som bafkala,nasral ma muz, prisiel domov jak tela

aspinka
17. jan 2009

didus ja nefajcim ale podla popisu tvojho fajcenia si nerob vycitky ked si das prilezitostne jednu dve denne to nic nie je. Samozrejme ked budes tehotna tak ani napad!!!! Ine by bolo keby si fajcila jak komin ze odpalovala jednu od druhej to uz je zufale.
A ked sisi ju kvoli muzovi zapalila ze ta nasral aspon si mu popol na pupok odklepavala 😀
je mozne aby mala jedna zena ovulku 2krat za cyklus? Alebo je to hlupost?

didusa.risulo
autor
17. jan 2009

aspinka,ja som o tom pocula ale je to ojedinele

pici
17. jan 2009

dida.. nevadi. ked to bolo za tela.. tak mas odpustene... aj tak posli tu adresu... nieco mam uz pre teba.. taku blbosticku.. posli a poslem ok?
a aspí ma pravdu.. ale kedze sa chceme tebou pisit ,,, vies aj v inych temach... tak no no no

pici
17. jan 2009

didi... v pondelok posielam..

didusa.risulo
autor
18. jan 2009

pici a pride mi to v obalke doomov, alebo na postu?lebo tam sa nedostanem s malym, muz mi odchadza prd zas

pici
18. jan 2009

poslem ti to kurierom xixi... neni problem.. firma zacvaka..
ja som sa dneska bola korculovat.. a mam zapaleny mocovy.. to som si rano myslela ze ma to len trochu boli..potom sme sexovali s muzom a to som uz preglgala..a teraz ma to boli jak hovado.. ble.. dala som si urologicky caj....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre