Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

didusa.risulo
autor
12. jan 2009

Dobre raaaaaanko,

pici
12. jan 2009

ahojte,..,,, ja som tu dneska pomenej.. asi ma vystre kolko mam roboty.. nervy mam od zaciatku.. mam vettry.. a mrchu.. to je velmi na prd kombinacia.. a sef mi nervy zoziera... mudrlant debilny...
vy mate aky den?

didusa.risulo
autor
12. jan 2009

ahojte

pisem od maminy som vo vrabloch, mam melir ofinku,som ostrijana jemne,wau,ideme pomali domov a do obchodou pa zatial

liliandax
12. jan 2009

ahojte 😵

konecne som sa aj sem dostala 😅 Cely den sa mocem a nic z toho! 😠

dididi a jarke gratulujem k tehu a zelam bezproblemove tehulkovanie 😉 😵

aj ja som zacala papat calibrum, tak dufam, ze aj ja sa k vam coskoro pridam 🙂

pekny zvysok dna! 😎

jarka4982
12. jan 2009

Ahojte baby moje,som sa konecne "nastahovala" k rodicom a az teraz sa dostala k PC.Manzelik cestuje na Slovensko,tak mam trochu starost,alr hadam bude vsetko ok na cestach.
Nestiham vas vobec citat,lebo tu nemam az tolko casu...stale nejake navstevy a tak.Hlavne ze moj Matusko v noci mal teplotku a pustajunsa mu aj sopliky ☹ to som ale vedela ze to tak bude,lebo inac nie je chory len ked prideme sem,ale co uz,hadam mi nebude az tak velmi chorucky.
Dnes sme sa isli hrat kamaratovy co byva tu u susedou a ma maleho 2mesacneho braceka,tak som si trochu "pasla" oci na nom.a aj moj matusko sa stale na nho pozeral a kazdu chvilu sa ma pytal ze co robi babatko 🙂

Liliandax,my sme sa asi este nezoznamili ale dakujem na gratulaciach.
Nevidela som nejak Dididi,zeby tu pislala,vcera mala ist k lekarovi,neviete niektora ako jej to vsetko dopadlo?

Mne inac byva stale zle od zaludka,uz neviem co by som jedla a co nie ☹

Vy ostatne sa ako mavate??

jarka4982
12. jan 2009

No,vidim ze tu nikto nie je a ja uz musim ist.Brat potrebuje PC.
Pozdravujem vas vsetky a ked budem mat prilezitost urcite sa pridem na vas kuk!
PA

didusa.risulo
autor
12. jan 2009

ahoj jarka, no o dididi neviem nic,tak vam je dobre?to som rada, a dufam,ze ti maly nebude moc chory

aspinka
12. jan 2009

ahojte ja som bola v robotke a potom u lekara na endokrinol. S opisu diagnozy som uplne v poriadku ale robila mi odbery tak sa uvidi mam volat v pondelok.

didusa.risulo
autor
12. jan 2009

aspinka tak super, este krv bude v pohode a je to velmi supiš

martinka16
12. jan 2009

ahojky aspinka ja ja som bola na endokrinologii a sone ŠŽ nalez mam OKI este mi tiez vzala krv a tiez mam v pondelok volat,,,,pytala som sa hned na snazilkovanie a ze neni ziaden problem,,,,,teda co sa tyka doterajsieho nalezu,,,este si musim obist gyndosa nech porobi sono , cito,prezrie ma a snad sa podari,,,,a este som volala Dr,Jonasovi na vypocet pohlavia tak som zvedava ako nam to vynde ,,,chceli by sme dievcatko ked uz mame doma Samka,,,,,

pici
12. jan 2009

ahojte ja som mala fakt pekenly den v praci.. tak som tu nebola... nemohla som ani pisat...

didusa.risulo
autor
12. jan 2009

martinka a co si sa dozvedela od jonasa?

aspinka
12. jan 2009

martinka ja som bola na endokr.z mojej iniciativy nemyslim ze to ma nejaky vplyv teda u mna lebo som nemala problemy s otehotnenim ale uz som tam roky nebola ved ma tam mali pod menom za slobodna 😀
tiez som zvedava na krv lebo Dr. sestricke povedala ze podrobne vysetrenia aj na hormony ci co.
didus s tou alchemikou si to zistila?

didusa.risulo
autor
12. jan 2009

aspinka ja som uz pisala vysie ale zopakujem, pije sa to od skoncenia mrchy po ovulku

pici
12. jan 2009

ahojte nejako to tu blbne som pisala prispevok a vobec to sem nepridalo.... 😀

didusa.risulo
autor
12. jan 2009

pici pridalo pred chvilopu 21:13

pici
12. jan 2009

idem kukat telku.. snad zajtra budem mat viac casu,. didusa.. na novejj fotke ti to sekne veru.. si kocka...

didusa.risulo
autor
12. jan 2009

dakujem

jarka4982
12. jan 2009

Ahojte,je tu niektoooo?

jarka4982
12. jan 2009

Martinka a Aspinka, gratulujem na ok vysledkoch.Drzim palce aby aj ta krvicka dopadla dobre,aby ste zacali snazilkovat bez ziadnych problemov.
Martinka,co si sa dozvedela od Janosa?

pici
13. jan 2009

dievcata.. dneska tu nikto nie je.. vidim ze didusa zase pobehuje po inych temach... asi chce aby kazdy videl ze ma novy uces.. zejo??? xixi 😀 😀 😀 😀

didusa.risulo
autor
13. jan 2009

pici, nie a v ktorych temach si ma videla?bola som v porodniciach, tak mam kamosku a potom som bola BT ale tam som kazdy den a ja som tu ,len som bola vonku,maelho som krmila pojdem uspavat a robit cestovinky

pici
13. jan 2009

ale sak ta iba trochu natahujem... necerti sa.. aky mas deN?

didusa.risulo
autor
13. jan 2009

ja????ja sa vobec necertim, som v inych temach, ale som tam vzdy, den fajn, len by mi trebalo povysavat a to sa pri malom neda, naposledy mi stacilo,musim umyt riady ani to sa mi nechce, niec sa mi neako nechce, aj zehlit by som mala, ale iste zvytazi pc nad vsetkym

pici
13. jan 2009

ja chcem ist domov a spat.. aj tyzden vkuse.. unavena som jak medved. ja neviem co to je. v robote som vycerpana. robim so samymi idiotmi. este aj velky boss z ciech je tu.. tak to mu kazdy trci z rite.. uplne trapne. mojmu sefovi by som sa vyblvala najradsej na hlavu ako sa pretvaruje... vo stvrtok idem do brna.. aspon nieco..

liliandax
13. jan 2009

caute zienky 😵

vy si tu pekne klabosite a ja potom nestiham citat 😠 🙂

didusa - mas novy melir? 😅 asi som nieco presvihla, ked som mimo 😖 Aj ten moj by sa zislo ozivit.. ale nechce sa mi 😝

ani mne sa nechce nic.. a presne ako pici - spala by som v jednom kuse 🙄

pici
13. jan 2009

no idem ja domov... konecne.. dneska to bolo peklo.. hlava ma normalne boli.
idem oddychovat .. dievcata.. snad tu budem vecer... som dostala od svagrinej ten ladytester.. budem skusat.. ako to funguje

liliandax
13. jan 2009

pici - pa.. a oddychni si aj za mna 😉

aspinka
13. jan 2009

ahojte 🙂 ja som bola v praci aj som nieco postihla len to ranne stavanie ma zabija ale potom uz je dobre. Pomaly mi konci mrcha tak tento mesiac nech sa trasie 😀

didusa.risulo
autor
13. jan 2009

pici aky tester?

liliamdax no ja som si to predstavovala ze aspon vecer tu budeme klabosit a on line ale co uz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre