Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
20. jan 2009

didus.. dakujem
no haluz je, ze musim pockat lebo 11 SOM MALA mrchu tak teraz je to len od piatku co neberiem anti...
a musim teda pockat do terminu dalsej mrchy .. co sa bude diat..

didusa.risulo
autor
21. jan 2009

ahojte,ako sa mate?ja dnes dobre,sa tesim,lebo mi stupla teplotka, ono to nic neznamena este ale uz len aby to nekleslo

pici
21. jan 2009

dida.. ty si maniak na meranie tusim. ja na to nemam ani energiuz momentalne..

didusa.risulo
autor
21. jan 2009

pici maniak este nie som, lebo ina baby si sleduju cipok,kupiuju ovu testy a este robi co patri k BT ja len meriam

pici
21. jan 2009

pre boha. to co maju doma laboratorium????? 😒

didusa.risulo
autor
21. jan 2009

nie to len tak vyzera

martinka16
21. jan 2009

Ahojky zenyyyy...

Ako sa mate? Co mame nove?Nejake tehulienky????Ja som dnes poslala vyplneny formular Dr,Jonasovi, tak sa uz teraz neviem dockat co nam napise , vraj to posiela formou kalendara na kazdy mesiac nejake dni v ktore sa treba pokusat o babo,,,mne teda nejde o tie plodne dni ale o to aby sme mali dievcatko aj ked si myslim ze by sme sa potesili aj s chlapcekom,,,,tak to je u mna nove,,,,
Aha a este tie vysledky z krvi na stitnu zlazu,,,tak dr,povedal ze je to hranicne a ze lieky mi neptreba a aj sono bolo ok.....

tak pekny vecer

didusa.risulo
autor
21. jan 2009

matka gratukujem, mna od rana picha, a hlavne pri dvihani tazkych veci, som 5 den p ovu

jarka4982
21. jan 2009

Ahojte baby.

Matka,tesi ma ze vysledky boli OK a prajem aby sa vam podarilo to vytuzene dievcatko 🙂
Didusa,mozno sa ti uhniezduje vajicko,tak ta preto picha dole.Inac,netestuj sa moc skoro....zbytocne vyhodis peniazky.Vies,ze som ja mala dav testy negativne,kym konecne nebol pozitivny.radsej si pockaj a ukaze sa ti hned ten spravny vysledok.

didusa.risulo
autor
21. jan 2009

jarka uz si aj zacinam mysliet, aj sa tesim ale zarovne sa bojim, ci nemam pruch alebo zapal

pici
22. jan 2009

ahojte baby
marti... niekde som citala ze jonas ti spravi kalendar.. ale na dievca ti vidu mozno tri terminy v roku kedy by to malo byt zivotaschopne dievca.. a na to sa mozem vyprdnut.. budem cakat do novembra a ked sa nepodari tak umrem od zialu... ale nie,... ked uz jedno mate tak jasne ze chcete dievca tak sa oplati..
ja uz som ale taka natikana ... ze aj dvojicky berem.. len strasne tuzim po babetku
spoluziacka je tehu v piatom mesiaci.,.. .ake bajecne.. iba ze porod ma 16/6 naplanovany a statnice 1-5/6.. tak snad to stihnem.
mna ten zapal pomaly ale isto prechadza tak idem k dokimu asi buduci tyzden...
baby.. strasne sa mi zhorsila plet.. vyzeram ako pubiska..

didi,,, nefajcis? drzis sa?

didusa.risulo
autor
22. jan 2009

ahojte pici, veruze nefajcim, vcera to bolo kriticke ale zvladal som, nemam totiz doma cigarety, ale zajtra ked prid emuz, asi si zapalim, po tyzdni, neviem sama, ale sa citim skvele, citim sa taka cista v mojoom tele, a mozno uz ej aj bobacik v brusku, ale zs ak je, tak to by som mu nechcel nicit pobyt tam, tak asi si ani nezapalim

zumi99
22. jan 2009

ahojte mohla by som sa k vam pridat? tiez sme sa teraz zacali snazit o druhe babo 🙂

didusa.risulo
autor
22. jan 2009

zimu99 ahoj a vitaj u nas,som rada, ze zas nejaka nova tvar, pomali sa to tu zacne plnit, ostanes u nas?alebo nie?lebo baby sem napisu a potom sa tu uz ani neukazu,takze sa snazite prvy mesiac?

zumi99
22. jan 2009

ahoj didusa.risulo dakujem.. jasne, ze tu zostanem s vami...ano zacali sme sa snazit prvy mesiac 🙂 zatuzili sme po dalsom 🙂

inak to s tym fajcenim tiez musim ukoncit len, ked je to fakt tazke 😖

pici
22. jan 2009

dida..
nepaci sa mi ze si hovoris ze dojde muz a zapalim si... neodmenuj sa cigaretou za to, ze si tyzden bez nej.. to je bezvyznamne. navyse si mozno tehu..tak no no no dida.. no no no

zumi999 pekne sa pridaj ku mne a didke a budeme tri byvale fajciarky, ktore chcu mat mimco. vy s didkou druhe a ja o prve.. tak pekne s tym prestan.. hm?
a dostanes odmenku.. ak to dokazes ako dida..

didusa.risulo
autor
22. jan 2009

zumi tak to vazne, dostala som odmenu od pici,pici ale ja mam strasnu chut na nu,fakt,uz nevime co so sebou, stale nico chytam do ruk,proste sila

pici
22. jan 2009

dida. chod von a daj si dve kolecka okolo domu.
nesustred sa na tu cigu. ja viem co prezivas. fajcila som 11 rokov vkuse,., a cigarety som milovala.. milovala som tahat a vyfukovat dym.. didi.. var. pec. umyvaj okna.. lakuj si necht.y. hocico.. ale cigu ne

didusa.risulo
autor
22. jan 2009

pici umyvat okna radskej nebudem, nechty lakovat nemozem a je to zbytocne,behat von nemozem, mam tu maleho a prsi, proste ked je maly hore tak na to nemyslim,ale ked zaspi na obed a vecer, idem ma roztrhnut, lebo vtedy som kurievala

didusa.risulo
autor
22. jan 2009

a drzim dietu

didusa.risulo
autor
22. jan 2009

ale nejako sa mi nedari chdnut neviem preco,len nejakyh 200 gramov a to je nic

martinka16
22. jan 2009

Ahojky babulky....

Aj ja vam s polutovanim musim oznamit ze som fajcoska, ale tak ja tak maximalne 1 za 2-3 dni ale som.....prestala som ked som otehotnela s malym a zrala zrala a zrala....ako diva,,,,,a nejak ma ta chut potom presla,a teraz som na tom tak ze pofajcim ked sme niekde vonku s babami alebo manzelom a doma malokedy,,,,

Didi a preco drzis dietu ked si asi tehulka??????Neni to asi dobre,,,,,ja teda neviem , mam skor opacny problem,,,,chcela by som pribrat,,,,ledva mam 45kg (aj s topankami).... 😒

martinka16
22. jan 2009

A este som vam zabudla napisat ze zajtra idem na vysetrenie ku gyndosovi ci je vsetko OK a ci odporuci mat babo a zabudla som privitat novu SNAZILKUUUUUUU ZUMI99,,,

zumi99
22. jan 2009

pici - didi budem sa snazit moc moc, lebo ja som taky prilezitostny fajciar...akonahle vyrazim von si sadnut na kavu s kamoskami, tak si hned zapalujem...
inak hned ako som sa dozvedela, ze cakam lianku uz som si nezapalila a mala som velke reci, ze k fajceniu sa uz nevratim a ked som porodila prve co ma napadlo bolo, ako zase vybehnem na kavu a zapalim si, tak chapete tomu? 😀 som vadna asi 😀 😀

ked som doma cely den zavreta vacsinou pred pc, tak absolutne nepotrebujem fajcit ani nadtym nerozmyslam, ze by mi to chybalo..

zumi99
22. jan 2009

dakujem martinka16 za privitanie 😉

pici
22. jan 2009

ja idem k dokimu asi buduci tyzden...
dida... tak zacni citat. poslem ti nejake knihy na pozicanie?
alebo sa venuj niecomu.. co ma zmysel.
ja mam skuskove.. v ktorom som fajcievala 10krat viac..a vidis.. nefajcim.. tak prestan na to mysliet ako by si si zapalila..
rataj koruny za kazdu cigu a uvidis na konci mesiaca kolko ti ostane

didusa.risulo
autor
22. jan 2009

ahojte

martinka ja som 6 den po ovulke takze som kratko tehotna ale to len mozno,

pici dakujem ti si velmi zlata ze ma tak podporujes, ale to s tou knihou neni zly napad, mam jednu oblubenu spisovatelku slovensku len som zabudla meno,ale mam ho na jazyku je tam tusim P neviem mam 3 mena

inak som sa dnes dozvedela zlu spravu,kamoska ma 2 deti, teraz ma male babatko a dnes mi hovorila, ze si nasla hrcku na krku ked isla lekarovi tak uz nebola an krku, dali ju na RTG hlavy a ma ju uz v hlave na mozgu,,pojde na CT ja sa strasne bojim 😢

pici
22. jan 2009

ja mam rada dzerengovu ta ma styri knihy, repovsku ta ma dve. a urbanikovu..
vsetko je to fajn citanie.. pozicam ti dida... aby si sa nenudila..

no to s kamoskou ma mrzi.. snad sa to nejako vykrystalizuje a nebude mat problem

aspinka
22. jan 2009

Ahojte. Tak dnes som bola na prehliadke. Vzal mi ster na chlamydie a cyto. A aj krv na trombofoliu tak som prekvapena lebo som myslela ze len ma pozrie a hotovo.
Robil mi aj sono maternica je ok aj vajecniky. Mam mat teraz ovulku ale vo vajecnikoch ziaden dominantny folikul nevidel. Ja si myslim ze som ovulku mala skor ked ma pred par dnami boleli vajecniky zial ani podla BT si to neviem teraz urcit lebo mam v grafe zmatok nemerala som v jednom case a mala som nepokojne noci takze mi teplota riadne kolise Ale vraj vajecniky su plne vajicok tak zasoby su
Vraj mam este jeden cyklus pockat potom budu vysledky a potom sa mozeme snazit ale ze keby som otehotnela aj hned nic sa nedeje.

didusa.risulo
autor
22. jan 2009

baby ak chcete kuknut toho mojho huncuta, tak som pridala nejake foto, ale mi dal zabrat na zaver dna, 2 krat sa mi pokakal do slipiek,potom som ho uz isla okupat a ked u bola hotovy a obleceny v pyzamku, nakremovany ako este nikdy, v zupaniku a v jeho havkovych papuckkach, taky bol zlaty a zrazu sa dozural, mna skoro mrdlo, takze vsetko do prania a zas som s nim isla do vane, ked uz sa dnes kupal tak zas nech je uplne cistunky,ale uz som mu dala plienku,za 2 dni mi naplnil pracku bieleho a cierneho, ja to nechapem,a to som mu nasla hovienko rozmliazdene na papuci a chodila som kolencaky pocelom byte ze kde nan stupil a nenasla som ho,akoze fasa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre