Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

simib
20. mar 2009

Poznám Zumi osobne,ale Kondi asi nie.Je to sranda aký je ten svet malý.

pici
20. mar 2009

studujem medzinarodne podnikanie
a skusku mam zo socialnej politiky....

mimomu
20. mar 2009

o ha.......takze v buducnosti budes podnikat vo svete????

pici
20. mar 2009

no urcite ze.. haha...
chcela by som ucit. na materskej si spravim pedagogicke minimum...

mimomu
20. mar 2009

a pedag.minimum kolko trva?v ba?

pici
20. mar 2009

neviem idem to zistovat. ale tusim dva roky...

mimomu
20. mar 2009

tak zisti a napis,to zaujima aj mna.... 🙂

pici
20. mar 2009

hej musim to preverit ze co a ako....

mimomu
20. mar 2009

ok 🙂

elefe
21. mar 2009

ahoj zeny ako sa mate? co mate nove nesziham citat vela pozadu len par riadkov,,,,,tak sa pytam co je nove ci mame nove snazilky so spolocnym datumom snazilkovania m a mame aj nejaku tehullku uz?naposledy bola jedna , myslim teda a druha bola tietikova ciarocka....a co ostatne,,,?
My zatial asi nic ved som mrchu a odvtedy sme sa nepokusali az 29 aprila mame dievcatko tak cakame,,,,

pici
22. mar 2009

no .. ja som dneska nasla na ovu teste dve ciarocky tak sa tesim ked dojde manzel vecer zo stavby.. a bude tutu mutu. tak som sa tomu potesila ako keby boli na tehotenskom. xixi mam pokazeny pocitac takze najskor tu budem zajtra pocas prace.. mozno vecer ak ma muz pusti na jeho...

aspinka
22. mar 2009

Ahojte!!!
Pici super takze ides na vec ;) a nezabudni opakovanie matka mudrosti 😀
Baby ktora to tu pisala ze niekde robia pekne a lacne nechty. Cakaju ma dve svadby tak si ich predsa dam urobit 😅

pici
22. mar 2009

aspi ja som pisala . ja chodim jednej babe do velkeho bielu... ak chces dam ti na nu cislo. je jedna dobra aj v senci ale caka babatko...

upratujem pekne a o 16/00 idem trochu von. lebo som cely vikend zadrbkana doma.

posledny cyklus som mala 33 dnovy a mam ovu.. a to som len 12DC.. tak tomu asi trosku drbka u mna...

mimomu
22. mar 2009

ahoj pici,zistila si nieco o tom studiu???? 🙂

pici
22. mar 2009

zatial nie. iba mi vyhodilo ze sa to da spravit niekde v prdke v ziline a to je dost odveci. a odruky hlavne. ale idem po tom patrat... na nasej skole sa to neda. aspon o tom neviem...

aspinka
22. mar 2009

Pici super tak mi posli SS cislo. Kolko ta u nej vysli nechtiky ake si si davala robit? Ked idem na svadbu v polovici aprila kedy si ich mam dat robit aby boli pekne tesne predtym?
Inak ked mas ovulku tak pekne snazilkuj kazdy den oddnes aspon do stvrtku!!!

mimomu
22. mar 2009

a co pekne robite?v nedelu ......????? 😉 🙂

pici
22. mar 2009

no ideme pekne na to. ovulku som mala asi uz vcera.. lebo tam ma bolel vajecnik ze som sa bala ze som prechladnuta alebo co mi zase je...

poslem ti ss . aj kolko vidu...

a idem do vane.. spravit zo seba cloveka. a potom idem na prechadzku

aspinka
22. mar 2009

pici ja som si vzdy myslela ze ovulku mavam v den ked boli vajecnik ale pro merani BT som zistila ze jeden den boli a ovulka mi vychadza na dalsi den alebo este o den neskor tak som dospela k nazoru ze to boli lebo sa chysta prasknut folikul a ked uz je prasknuty a vajicko sa uvolni prestane boliet.
Dakujem Pici za SS si sikulka!!!! 😉

pici
22. mar 2009

pocuj aspi. ale vies ako ma boli?akoze ne tak ze odpadavam, ale tak citim to. je to pre mna novy pocit. inak celu nos som rodila... to uz ake mam sny. moja spoluziacka je na zaciatku 7 mesiaca a ona nema skoro ziadne brusko. fakt uplne mini...

aspinka
22. mar 2009

Pici viem ako ta boli 😉 ale je to dobre aspon vies na com si mozno ked si bola na HAK tak tvoje vajka nemali ani sancu sa prejavit 😀

pici
22. mar 2009

no ved ano. ale ja som od zaciatku svojho sexualneho zivota bola na HAK takze su to pre mna nove pocity.
ty a preco teraz mam uz ovulku ked som mala naposledy 33 dnovy cyklus a teraz to vyzera na 24 ?

pici
22. mar 2009

aspi idem sa venovat manzelovi ked uz tam tie dve ciarocky boli tak to netreba prepasnut,. zajtra si napiseme oK? papa

aspinka
22. mar 2009

No jasne co tu robis vlastne ty o tomto case robis na niecom inom 😀
Ty si mala 33DC vzdy nevies vlastne aky mavas bez HAK takze az teraz sa to dozvies 😀

pici
22. mar 2009

no ja som mala po vysadeni 27 DC, mesiac na to 33 DC... este ze som kazdy den ocuravala tie testy, lebo keby som isla podla posledneho cyklu tak by mi to vyslo az na stvrtok.. a to by som bola najskor asi po OVU.

uz sme domiesili.. xixi

bambolina
22. mar 2009

caute, ako ste vikendovali...ja obehavam familiu, dnes mal moj krstny syn slovensku oslavu prveho roka, takze sranda...pici, tak sa teda yastavim...

pici
22. mar 2009

verko dojdi zajtra. ja som tu zakaznicku posunula na stvrtok. takze zajta sa na teba tesim... a katkin maly mal narodky,? je.. ako to uteka...

bambolina
22. mar 2009

ano, este osmeho marca, ale so slovenskymi detkovcami oslavuje teraz...oki, zajtra sa vidime adobru nocku, som taka unavena, ze padnem ani nebudnem vediet ako

pici
22. mar 2009

jasne veri. tesim sa velmi na teba... tak zajtra ea.. dojdi... ok? mame zvoncek.. a do 18 je aj brana kvoli salonu otvorena...

pici
23. mar 2009

a vy sem uz nechodite? 😢 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre