Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

simib
30. mar 2009

Ale stojí to za to,nie?Tak oslavujte a ja dúfam,že sa tento mesiac k tebe pridám.Kedy ideš k lekárovi?

zumi99
30. mar 2009

jasne simib, ze stoji s lekarom este radsej pockam a asi za 2 tyzdne pojdem 😉

kondi33
30. mar 2009

no zumi supeeeeer!!!!!!!!!!!!!!!blahoželám 😵 😵 😵 😵 😵 😵
aj ja chcem 🙂

zumi99
30. mar 2009

jeeej kondi dakujem, tak velmi sa tesime, tak baby nasledujte ma 😉 😉 no, este to nemam oficialne potvrdene lekarom, tak ale zatial sa vytesujem z dvoch ciarok 😉 😉 dufam, ze bude vsetko v poriadku 😉

simib
30. mar 2009

Halo babenky.Kde ste?Mne sa hlási OVU.Dnes papradie jak sviňa a bolesť vo vaječníkoch.http://www.fertilityfriend.com/home/268594

mimomu
30. mar 2009

ahojte 🙂

bambolina
30. mar 2009

ahojte, gratulujem zumi, pekne pekne...tesim sa s tebou..ani ja som nemala ziadne priznaky, zato teraz pekn zacinam pocitovat ze sa nieco so mnou deje 🙂 som taka unavena prave som dorazila z prace...a nie je mi dvakrat dobre...

simib
30. mar 2009

Ahoj bambolinka.Tak už ti býva pekne zle?Sranda že čo by za to niektoré dali a niektoré na to nadávajú,že?

mimomu
30. mar 2009

babmi je tehu....? 🙂 nechce sa mi citat dozadu- 🙂 🙂 🙂
simi veru,ja by som pristala na to ze nech mi je zle,aj pri prvom som vracala jak diva 😝 a ty?
a v ktorom tyzdni si bambi?

simib
30. mar 2009

Mimo ja som tiež vracala a zle mi bolo nielen ráno ale celý deň,ale len do nejakého 12teho týždňa a potom až od 6mes.žáha.

bambolina
30. mar 2009

ja som podla poslednej mrchy v osmom tyzdni ale lekarka minuly tyzden hovorila, ze podla nej o dva tyzdne menej, uvidime...musim ist este aj tu k lekarovi, snad uz bude bit srdiecko..ale da sa to vydrzat, jasne... 🙂

mimomu
30. mar 2009

simi,aj som to mala presne ako ty.. ☹
bambi,velmi sa tesis,vsak?ako dlho ste snazilkovali? 🙂

simib
30. mar 2009

Mimo my máme vela spoločného,čo? 🙂 🙂 🙂 🙂

pici
30. mar 2009

sevaste... tak zumi ako citam tak sa tesim spolu s tebou, pekne sa nam to tu rozrasta.. jupiiiiiiiiiiiiiii

mimomu
30. mar 2009

simi sledujem aj ja..... 😀 😀 😀
som rada ze je tomu tak......aspon si nepripadam divna..... 😀

simib
30. mar 2009

No baby došiel mužík a ja idem využiť papradie.Muž povedal,že to je papradisko a nie papradie.Možno ešte dobehnem. 🙂 🙂 🙂

pici
30. mar 2009

no tak to je priam nutne simi. ziadny konik. akoby aspi povedala, dnes ta tu nechceme vidiet..... 😀

mimomu
30. mar 2009

ahoj pici,aky si mala den?
zumi gratulujem aj tebe... 🙂

pici
30. mar 2009

ide mi panelak tak pak som tu

aspinka
30. mar 2009

Ahojte baby ja vas len pozdravim. Zumi super si sikulka. Takze uz ste dve 😉

bambolina
30. mar 2009

mimomu, ano tesim sa velmi, dufam, ze vsetko bude ok...uprimne povedane, nam sa zadarilo este pred tym ako sme zacali snazilkovat...chceli sme zacat v juni, ale super ze sa podarilo 🙂

veru simi,venuj sa dolezitesim veciam, nas tu najdes aj inokedy...

pici
30. mar 2009

veri a co povedal vlastne simon?

bambolina
30. mar 2009

simone, to uz cakal, najprv ani nevedel co povedat, ale uz sa velmi tesi..kazdemu by to hovoril, to som ani necakala..tak prestrasene na mna kuka, ked mi je zle..je fakt zlaty... 🙂 no dufam, ze tento mesiac prevezmes stafetu picko

pici
30. mar 2009

NO... nebolo by spatne... 😀 😀

bambolina
30. mar 2009

idem vylozit a nalozit pracku, a spratat v kuchyni, neak som trosku pozadu...majte sa karsne

pici
30. mar 2009

jovan verko. hlavne davaj na seba pozor a fazulku 😀 😀 😀

zumi99
31. mar 2009

dakujem bambolina a mimomu 😉

pici
31. mar 2009

dneska tu nikto nie je?

simib
31. mar 2009

Ahoj Pici.Som tu.

pici
31. mar 2009

aky mas den?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre