Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

liliandax
7. apr 2009

ahojte kocky

dlho som tu nebola, lebo nemam ani chut si sadnut za PC ☹

posledne dni sa to vsetko nejak s.re, bola som chora, brala som ABT a uz som zas.. dostala som dalsie 2 balenia, takze na snazenie mozem pekne zabudnut 😒
k tomu mam problemy so zubami, takze super!!!

inak, na tej stranke fertilityfriend som sa zaregistrovala aj ja aj som si zacala merat BT.. ale co z toho teraz??? 😖

a do tej tabulky som riadny mongol 😅

dufam, ze vy sa mate fajn a vsetko zle vas obchadza 🙂

simib
7. apr 2009

Ahoj Lili,no keď sa bude chcieť čítať naše príspevky tak sa dozvieš.Aj OK aj zle,tak napolovicu.A rýchlo sa uzdrav prosím ťa,nech je ďalšia tehu. 🙂 🙂 🙂

liliandax
7. apr 2009

simib - dakujem, dufam, ze sa toto uz skonci (hoci je to este nadlho ☹ ) lebo ma z toho uz fakt drbne

ja len dufam, ze nebudem teraz tehu ☹ mam taky blby pocit

bambolina
7. apr 2009

AHOJTE, NEBOLA SOM TU NEAKY TEN DEN. ALE VSETKO SOM SI POCTIVO PRECITALA....PICKO, SKODA, ALE NEVA, ASPON MATE SILNEJSIU INSPIRACIU, ROMAN SA LEN POTESI 🙂 DRZIM PALCE...

JA CIM DALEJ TYM VIAC CITIM TIE NEPRIJEMNE STRANKY TEHOTENSTVA, FUHA, NIC MOC... 🙂

pici
8. apr 2009

lili.... no toto. aj ja som nejaka chorlava.. ale ant som si povedala ze si nedam... soplosim iba tak netreba.
ja idem merat Bt. uvidime ako sa mi bude darit.

verko.. takze fazulka ti dava zabrat? no... aspon vies ze ju mas... no nie? jana mi hovorila o nejako lieku, ked velmi grcala... ze nieco prirodne.. a prestalo jej byt zle...

simib
8. apr 2009

Jej ahoj Pici.No tuším tu to začína byť tak,že je to zázrak,keď tu niekto je.Tuším len my dve.Občas Bambolinka,Mimo ale inak nikto iný poriadne.

mimomu
8. apr 2009

😠

mimomu
8. apr 2009

je tu niekto?
simi......tvoja mala poslucha?lebo nasa je jak z divych vajec....ja neviem,ci to len ja furt hucim 😝

aspinka
8. apr 2009

caute ja som tu ;)

bambolina
8. apr 2009

caute, no baby, vykuklo slniecko a vsetky baby nam zdrhli ako sa zda...ja tiez vzdy nakuknem len vecer, chodim domov z prace neskoro, tak som vzdy hotova...ale zato ma zaujima, ci nie je nieco nove s niektorou z vas... 🙂

pici
8. apr 2009

ja som soplava. tak som taka nijaka. isla som si po robote hned lahnut. a potom som uz mala program... no.. veri zatial to vyzera ze ty a zumi ste jedine tehulky.. ale my sa k vam urcite coskoro pridame.

simi ty co?

liliandax
8. apr 2009

caute

ja som bola cely den off.. hned rano som sla na infekcne 😖 Brali mi krv na kadejake vysetrenia (asi 10 ampuliek), niektore vysledky budu az o 3 tyzdne 😠 takze "super"... nacakam sa, kym zistia, co mi vlastne je. A mam zakazane snazilkovanie ☹

Ani ja by som ATB nebrala, ale tie uzliny na krku mam dost velke a tvrde a co je najhorsie, tak miesto toho, aby sa zmensovali, tak sa rozrastaju... no nechapem ☹

simi - ty kedy budes testikovat? 🙂

pici
8. apr 2009

lili a tebe co je prosim ta?
no... je nejaka pliaga ., kazdy je chory... ble

pici
9. apr 2009

a zase tu nikto nie je ☹

simib
9. apr 2009

Haló baby.Môj grafík http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka
Idem krásne hore a testujem neviem,možno v pondelok. 🙂 Lili uzdrav sa z toho svinstva už.Pici a tvoje sople ako?

pici
9. apr 2009

simi to znamena ze to vyzera viac ako nadejne ze? noooooooooooooooooooooooo tak to by bolo ake super .....
a meskas? ci? ja tym grafom este moc nerozumiem....
moje sople mi pomaly ale isto zozeru nervy. ale ja sa z toho dostanem.... ble.. len to je moja smrt nadcha..

simib
9. apr 2009

Ešte nemeškám ani náhodou.Som 8DPO.Ale mám doma dosť testov,tak začnem 12DPO testovať.Veď aj tak je to jedno.No ak sa mi udržia stále takéto teploty,tak je super.Ak klesnú dosť,tak príde mrcha.

pici
9. apr 2009

a nemozeme byt uz vsetky tehotne? vies ze by to bolo tak, ze ktora chce nech je tehotna. a kto nechce. nech neni.. a ne ze tie co chcu. tak nie vzdy to ide hned a tie co nechcu sa podari len tak na prvy sup 😀

simib
9. apr 2009

Picinka máš pravdu,ale bohužial je to tak už dlho.Ale ja si myslím,že každá sa dočká,len treba veriť.

pici
9. apr 2009

aj ja si to myslim. ja som si dala zavazok ze tento mesiac budeme tomu snazeniu viac venovat.. 😝

simib
9. apr 2009

Dobre na to ideš.Ja som už taká nedočkavá,že keď nám to vyjde,asi odpadnem. 🙂 🙂 🙂

pici
9. apr 2009

no ved to je to. ze sa prepnem budem sexovat o dusu, merat a potom budem kukat ked dostanem kramy. normalne som aj teraz bola smutna. sice iba na chvilocku ale predsa

simib
9. apr 2009

To sklamanie tam bude vždy akurát záleží na intenzite.Po našom druhom pokuse som bola dosť smutná.A keď to nevyjde teraz tak budem len trošku.Ale ja verím,že to vyjde.Veď musíme veriť,nie? 🙂

pici
9. apr 2009

no tak nic ine nam ani neostava...

simib
9. apr 2009

Presne tak.A ako budeš sviatkovať?Simča má už prázdniny a tak keď doperem,ideme von trošku zas potrénovať na štvorkolke.A tam budeme až do večera asi.

pici
9. apr 2009

no ja asi nijako. zajtra spravim doma poriadok a vyzdobim. aj ked k nam sice dojde len kamoskin maly moj kamos a bratrancov maly, tak ale nejakych zajacov to chce. vecer pojdem do kauflandu nakupit. navarim na sobotu, nedelu papat . nieco asi upeciem.niekde medzi tym by som isla rada na kavicku a s kamoskinou malou von. v sobotu idem do skoly. spravime si asi piknik cez obed tak nieco nachystam. a v nedelu budem relaxovat. mozem diplomovku pisat. haha. a v pondelok sibaci. v utorok musim sa ucit lebo mam skusku. takze nejaky velky oddych ma necaka. nevadi.

simib
9. apr 2009

Ale máš aspoň program.A dosť.Tak v utorok nech ti dobre dopadne skúška.

pici
9. apr 2009

tu mam az vo stvrtok ale musim sa na nu naucit. kamoska je cez vikend prec s frajerom. my sme take partacky ze sa na vsetky skusky ucime spolu. tak tomu budeme venovat dva dni. co mi pride dost malo.. ale tak lepsie ako nic.

simib
9. apr 2009

Aha.Veď ty si šikula to zvládneš.Ešte mrchuješ?

pici
9. apr 2009

ano ale dneska asi koncim. 😀 takze od zajtra si idem merat tu teplotu. potom musim ten link nastudovat. posles mi ho? kde sa to mam zaregistrovat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre