Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

kondi33
6. feb 2009

to ti verím...

myslím že nie, veď keď už budete pracovať na bábätku tak už nebudeš brať atibiotika...

pici
6. feb 2009

no ale ci to nemoze nahodou skodit alebo tak. sak ja uz neviem....

zumi99
6. feb 2009

pici radsej sa opytaj doktora, lebo neviem ti presne povedat, ci je to dobre alebo nie...no ja myslim, ze nie ale istota je istota 🙂

zumi99
6. feb 2009

ta zakaznicka je trapna, ked ti neodpisala

zumi99
6. feb 2009

pici kolko mas brat tie lieky? podla mna mozete hned snazit ako dostanes

kondi33
6. feb 2009

tak tak spýtaj sa ho..
ale moj názor je že už možete teraz, pretože lieky už brať nebudeš...
zumi ty akože kde sa flákaš?
ja pojdem pozerať paneláčik a potom asi spať. mňa to debilné brucho bolí. myslíte, že keď už od víkendu ma bolí mrchovsky brucho že to je normálne? lebo ja to tak nikdy nemávam. mňa jednoducho bolí jeden deň a na druhý je už mrcha...
ja toto nechápem...

zumi99
6. feb 2009

baby mala som ist von vecer so sesternicou do pizzerky, ale odvolala to, ze ma horucku, takze tak ☹ som sa tesila, nevadi pojdeme nabudce 😉

zumi99
6. feb 2009

kondi nechapem ze ta tak dlho boli...podla mna to je znak ze si tehu, ale zase nechapem, ci je to v pohode, ze tak dlho citis bolest

zumi99
6. feb 2009

kondi ty stale spis 😀

kondi33
6. feb 2009

nie tu som, ale už idem dať malého há há a idem pozerať panelák.
to moje brucho je na nervy 😠

zumi99
6. feb 2009

jasne bez ho ulozit, tak pa 🙂

kondi33
6. feb 2009

papa

aspinka
6. feb 2009

ahojte. pici uvidis ako sa budes citit ci na to vletis alebo nie 😉 co sa tyka mezokainu a tehotenstva zalezi v ktorom tyzdni tehotenstva uz budes. Spolocny krvny obeh s babatko zacina cca v 10tt

pici
6. feb 2009

aspi si svetova. som objednana na 2.3 tak to asi v ziadnom tyzdni este nebudem...

pici
6. feb 2009

budem brat lieky este 9 dni...

pici
6. feb 2009

a zakaznicka sa ozvala.. tak idem riesit jej vlasky.. sa mi moc ani nechce..
zumi... nesmut.. pojdes nabuduce...
ja idem teda pracovat dievcata.. ahojte..

aspinka
6. feb 2009

pici antibiotika oni maju este ucinok aj po uziti poslednej lebo koluju v tele tak ked ti vyjde vtedy ovu radsej nechaj snazenie na buduci cyklus nie je nic horsie ako prekonat MA 😒

moniqe3
6. feb 2009

kondi33: ja Vás tu šmírujem kvôli zumi...ale chcem reagovať..že ja keď som bola tehu..tak ma predtým asi týždeň bolelo brucho ako keby som mala mrchu dostať a aj mi meškala..a nakoniec som si robila test lebo mi po tom týždni došlo aj zle a boli dve // 😉 😵 takže si myslím, že si "v tom" 😀 😀

zumi: ahoj 😉

pici
6. feb 2009

aspi, myslim ze mudrejsia budem ked sa spytam dokiho. ale myslim , ze mi povie to iste... 😒
ja doberiem
ja ich doberiem 15 a ak dostanem mrchu teraz 8 podla " planu" tak by som mala mat ovu 22... ak vobec budem nejaku mat. sa mi zda. ze teraź som nemala

pici
6. feb 2009

v ziadnom pripade nepojdem hlavou proti muru.. manzel je vonku s chalanmi.. ja som skoncila skor dnes.. tak si idem dat sprchu a idem si lahnut. dobru noc dievcata 😔 😔 😔 😔

pici
6. feb 2009

dostala som mrchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, dufam ze to je prvy a posledny krat co si poviem juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

kondi33
7. feb 2009

ahojte, tak mi už sme hore...
moniqe tak dúfam, že budem ten istý prípad čo ty 😉
inak ja mrchu nemám a teplota furt 37,1 tak uvidíme... 😉
aspi ty si taká odborníčka 😉 ale nie klobúk dole, akože fakt sa vyznáš 🙂

pici
7. feb 2009

ja mrchu mam.ja mrchu mam. tesim sa ... velice

dojde mi zakaznicka o 10 a potom o 3 tej, tak tu dneska moc nebudem. hajala by som...

kondi33
7. feb 2009

ja idem upratovať a strašne sa mi nechce!!!!!

pici
7. feb 2009

no tak tomu ver ze ani mne sa nechce.. a mozno dneska ani nebudem.manzel mi robi ranajky a ja sa pomaly chystam " do roboty"

aspinka
7. feb 2009

Baby ani mi upratovanie nespominajte naco mi je sobota 😒 nasa susedka nam dava zabrat ta snazilkuje furt asi nie za ucelpm pocatia ale reve pri tom jak lev v ruji uz mi lezie na nervy asi sa jej paci ked nas moze obtzovat preafektovanymi vzdchmi 😠 ti sexuju namiesto jedenia 🙄

pici
7. feb 2009

aspi aj ja mam taku susedu..teda susedovu stetku.. ta co s nim robi.. aj na obed, vecer hulaka ze by si clovek myslel, ze ju skrti.. alebo co.. ale tak komu ako chuti.. asi potrebuje slecna pozornost vsetkych na okolo.. pocut ich na chodbu ako v priamom prenose..
my sme akurat doupratovali,spravili sme len take rychle upratanie prach. upratat bordel zo stolov a pracka.. na dnes viac nezvladam. je mi trochu blbo.. xixi , mrchu mam ako pre 7 rokmi. silnu a hnusnu.. ale nevadi.. hlavne , ze je..

kondi33
7. feb 2009

no už som upratala.. konečne...
ešte že ja nemám takú susedku, lebo by ma porazilo...
zumi ty kde sa flákaš???

pici
7. feb 2009

zumi niekde urcite relaxuje..

zumi99
7. feb 2009

caute baby uz som tu 🙂 zase az teraz, lebo som bola vonku na prechadzke 😀 😀 😀 aj s bratovou priatelkou a s liankou, takze hned ako som volna idem sem za vami 😉

pici super, ze mas mrchu tesim sa s tebou!!!! aspinka teba sa budeme vzdy pytat, ked nebudeme nieco vediet, fakt sa vyznas najlepsie z nas...

monige ty ma takto smirujes? ja tu mam dnes navsetvu 2 kamaratky, u nas je to ako den otvorenych dveri, ale ja som rada 🙂 je tu veselo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre