Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

simib
21. apr 2009

OK 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pici
21. apr 2009

no mam sracku asi dneska. alebo co mi je. plno roboty. diplomovku cakam ci mi tej fasos odsuhlasi.jaj nervy mam dneska...

simib
21. apr 2009

Nemaj nerv.Kašli na všetko.Nikdy nieje tak zle aby nebolo ešte horšie.Či tak nejak. 😒

pici
21. apr 2009

tak to ano. ale mam toho vela. ide mi to uz na nerfy

elefe
21. apr 2009

ahoj zienky,,,

tak dik za odpoved pici tak sme na tom boli asi rovnako lebo ja som giez cez ovu co normalne yzicky citim mla len slabe tie ciarocky tak to tak asi ma byt , ja si aj tak myslim ze kazda zena nemozem stejnu hladinu v moci pri ovulke takze by som to asi moc nerriesila,este mame aj vypocet od Jonasa ale tam viac menej len zaznacujem co a ako , ale tam mi to tiez nejak moc nesedi....tento mesiac napriklad nam vychadza najplodnejsi den cez mrchu , viem ze to nevadi , ale kedze nemam celkom pravidelny cyklus tak sa mi to postupne posuva a tym padom je ten vypocet asi na dve veci,,,asi sa budem spoliehat najlepsie na tu moju ovulku...meranie BT mi je tiez asi na nic lebo niekedy musim vstat k malemu a uz to potom nema vyznam kedze to ma byt po 6tich hodkach bez vylezenia z postele,,,

takze tak asi ,,,,no ale inak uz druhy den som nenormalne unavena, neviem sa dockat kym pojde maly spat aby som si mohla lahnut s nim,,,,ale nejak sa na to radsej neviazem , lebo to moze byt aj jarna unava....a este ma neskutocne boli prsia , ani dotknut , ale na to sa tiez nespolieham lebo moje didi ma bolia pomaly cely cyklus odkedy sa mi maly narodil,,,,,mam pokoj len tyzden po mrche a od ovulky ma bolia az do skoncenia mrchy,,,,
no ale som sa rozkecala,,,a nejak sem uz nik nechodi ci ako,,
simib nebud smutnucka,,,,ono to pride kedy ma,,,,

simib
21. apr 2009

Dík elefe.Som v pohode. 🙂

pici
21. apr 2009

simi a ako si na tom vlastne? mas normalnu mrchu?

simib
22. apr 2009

Picinka ja to už neriešim.Je normálna a hotovo.A ty ako sa cítiš?

elefe
22. apr 2009

jasne baby caute ja myslim ze je to najlepsie proste na to nemysliet a uzivat si sexik ako za najmladsieho mlaaadiiiii.... 😉 ved vieme ze niesme neplodne..... ôen musi prist spraaavny cas...ja mam dnes inak dobru naladu , svieti slnicko , sice som v praci ale neva ved za chvilku pojdem dom,,,,,
a vy sa des ako mate?

simib
22. apr 2009

Elefe ja v podstate dobre,len kebyma tak nebolelo hrdlo.Inak v poho.

elefe
22. apr 2009

vies co simi , ja mam zase dilemu lebo maleho mi vcera ockovali s Pneumo 23 a dnes rano vstal soplavy, tak neviem co s tym , mali by sa deti ockovat ked su uplne zdrave , ale ked dnes rano zacal soplit znamena to ze uz v tele musel mat aj vcera bacila tak som zvedava ako zabojuje a co teraz s tym,,,,budem musiet zavolat dokine
inak my sme zdravi...

simib
22. apr 2009

Elef podla mňa je také zradné to počasie,lebo ráno je ešte furt chladno,ale nemusí to byť hneď vírus.Mňa to drží už mesiac.Musím si niečo nasadiť,lebo len vit.C nezabral.

elefe
22. apr 2009

ved aj ja davam malemu cebion ale asi to nejak malo je

simib
22. apr 2009

Hm to prejde uvidíš.Ja som na to kašlala a preto ma to drží.

elefe
22. apr 2009

ja si inak hlavu nerobim len co to ockovamie,,,,to ma nejak stve ...aby to nejak nezreagovalo alebo co...

simib
22. apr 2009

Zavolaj doktorke a spýtaj sa. 🙂

elefe
22. apr 2009

ved som volala ale vysetruje ved uvidim

simib
22. apr 2009

Tak daj vedieť potom. 🙂

mywiel
22. apr 2009

Jééj no my budeme snazilkovat az po lete, aby mala malá uz rok, prisla hned na prvy pokus asi za mesiac, tak vam dam aspon jeden link ako pomocku... 😉 Drzim palce nech su rychlo surodenci. 😵

http://www.mambaby.com/articles/sk/2196/aW5kZXg...

pici
22. apr 2009

no mywiel ja som podla toho tento mesiac sexovala.. tak uvidime...

a simi.. ako sa citim? dneska davam viazat pracu tak jeden kamen mam z krku...

boli ma lavy vajecnik.. ja uz neviem co to je...

uz nech je buduci tyzden, dostanem mrchu a idem dalej....

elefe
22. apr 2009

ahoj zienky tak som sa dovolala dokine a povedala ze aj to moze reakcia na ockovanie,,,,tak uvidime,,,,
inak som neskutocne unavena a zrava .....

mimomu
22. apr 2009

ahojte,ako babky moje?
pici co si taka skormutena?
simi tak co si tehu?

pici
22. apr 2009

no je toho teraz namna trochu vela. tak ti poviem. ale dneska som kludnejsia. prace mam zviazane.

elefe
23. apr 2009

super pici , tak mas jednu starost z krku ....
ahoj mimomu 😉

pici
23. apr 2009

ano aspon jednu elefe..
no ja som zrava stale. haha. a unavena tiez. spala by som jak medved nonstop asi.. a nervacka som. kazdy mi zere nervy.. ale som si povedala ze sa nenecham nikym a nicim vytocit... tesim sa ze je vonku slniecko.. a ostatne ma nezaujima.. xixi

elefe
23. apr 2009

moj ocino by ti povedal ze a mas recht....
aj ja som sa uz mnohe veci naucila vypustat hlavne take ktore neovplyvnim,,,napriklad neviem pochopit ako sa niekto moze rozculovat nad pocasim,,,,,ja sa potesim ked je pekne ale ked je skaredo neriesim to,,,,,naco ked to neovplyvnim,,,nie ako niekto bude meditovat ze ake je zase to pocasie a ci fuka aci je chladno lebo prsi,,,,

sunbow
23. apr 2009

ahojte snažilky. ešte som k vám nakukla, hoci už viac-menej oficiálne patrím k tehu. Ako tu tak pici píše že jej každý lezie na nervy... som si spomenula, že ja som vždy pred mrchou mala snáď všetky receptori namierené proti mojej kolegyni. Ju veľa ľudí nemusí, ale ja s nou za iných okolností nemám problém. No ale pred mrchou ju nemôžem ani len vidieť. V marci som však pred mrchou nemala pocit, že mi lezie na nervy.. stále som ju brala s kludom angličana, až som si robila s ostatnými kolegyňami srandu, že ja som snáď tehotná, že... nemám predmenzesový "záchvat averzie" 🤐 NO... a bolo to tak 🙂
Pici držím palčeky aby si to štátnicové obdobie hravo zvládla 😉

pici
24. apr 2009

jeeeeeeeee sun... gratulujem k tehulkovaniu... ako to zvladas? dufam ze si ty aj mimi v poriadku... 😀
ja idem v utorok k dokymu, strasne ma boli lavy vajecnik... ako ked to bolo pocas ovu tak ok, ale snad nemam ovu dva tyzdne. stale som naduta. a ide mi to na nervy.. boli ma to aj pri sexe... tak musim za nim skocit ze co to mam

elefe
24. apr 2009

dobre rano zenusky , snazilky....

ako sa mate? Picinka a neni si nejaka nachladnuta nejaky vytok alebo tak????ja som mala taketo bolesti po vysadeni HAK....ale to sme tu uz rozoberali,,,

mimomu
24. apr 2009

ahojte baby.....ako mate?
ja keby lepsie tak nevydrzim 😒
vsetko vychadza ako vzdy 😝 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre